Sari la conținut

2021 prin europa pe s1000rr


Postări Recomandate

Acum 19 ore, Lucian_M a spus:

Nu contează ce am și nici nu știi ce punem în ele. Așa cum râzi de cutiile mele, au văzut destule țări.

Oh doamne, nu prea stii de gluma. Am facut referire la cutiile tale, ca s enorme si mergi cu bagaj mare! Directia catre sifonierul sotiei ar fi trebuit sa fie suficient cat sa te prinzi de gluma! In fine.

Si ca idee, sa stii ca mi s-a parut foarte tare solutia ta de acum cativa ani, de side uri dyi. dar na, ia si te ataca in continuare la persoana :) :P

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 02.10.2021 la 23:29, omgs a spus:

[pasagerele se tot schimba dar nu din cauza vitezei } :))

ahaha

Acum 17 ore, Lup69 a spus:

cu motocicleta singurul bagaj de care ai nevoie este in portofel: un card valabil!!!

*si cu ceva lei pe el. :D 

 

beau pentru asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, Adrian M. a spus:

Oh doamne, nu prea stii de gluma. Am facut referire la cutiile tale, ca s enorme si mergi cu bagaj mare! Directia catre sifonierul sotiei ar fi trebuit sa fie suficient cat sa te prinzi de gluma! In fine.

Si ca idee, sa stii ca mi s-a parut foarte tare solutia ta de acum cativa ani, de side uri dyi. dar na, ia si te ataca in continuare la persoana :) :P

 

 

Nu sunt mari, am văzut și mai mari.

Decât să dau sute de euro pe niște cutii după care să plang dacă leșină mobra (că mai leșină uneori sub noi), am preferat ceva extra-strong, greutate redusă și aspect îndoielnic (abia nu bate la ochi). Eu unul bag bani în plimbări, nu în aspect și plastice, că oricum nu am nimic de demonstrat.

 

De admirat colegul cu sportiva, nu m-aș fi încumetat să fac plimbări de genul,  nu mai sunt tinerel.

Succes pe viitor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, Lucian_M a spus:

 

 

De admirat colegul cu sportiva, nu m-aș fi încumetat să fac plimbări de genul,  nu mai sunt tinerel.

Succes pe viitor!

nici eu nu sunt foarte tanar  am 33 dar asa mam obisnuit nu merg cu motorul decat in concedi 

succes si asfalt uscat 🍻🍻🍻

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noroc!

Facem touring din 2016 cu mobra, care suportă distanțe lungi fără să avem nevoie de rezervare la Techirghiol, pe sportive am mers maxim 150 km de când mă știu (cred că e mult 150 km), nu-s făcut pentru stilul ăsta, iar soția a zis că ea pe așa ceva nu stă.

E mare lucru să-ți faci concediul pe un ss, de apreciat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...