Sari la conținut

09 / 04 / " 22 .


vik55
 Share

Postări Recomandate

Acum 47 minute, The Mentalist a spus:

Drumul de Veliko mai prost ca anul trecut si plin de tiruri, fff aglomerat!

IMG_20220409_215407_281.jpg

nu v-au intors in coada de conserve? pe noi si pe cei care veneau...da, bulagarul (parea un sef pe acolo)

 

am trecut pe la Tr Magurele( coada era de cel putin 45 min- la ruse zic -  si n-aveam nervi sa mai stau la ruse dupa ce ne-au intors in coada)

foarte misot, bac, drum liber, papa bun pe plaja de langa vama. apoi spre veliko pe niste "nationale" De ziceai ca suntem pe enduro.superb!

la intoarcere ( ora 21 la noi, acelasi text - ca ce, suntem cu alte drepturi si ca sa stam la rand)

fiind roman i-am spus ca e prima oara in ultimele decenii cand aud asa ceva si am ignorat "bombanelile"conservarilor.

Editat de foxbat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, foxbat a spus:

nu v-au intors in coada de conserve? pe noi si pe cei care veneau...da, bulagarul 

 

Și pe noi. 

Nu ne-a luat până nu s-a terminat coada de mașini. :D Noroc că nu era prea mare.

 

Oricum, e de rahat cum procedăm când ne băgăm în față. Mă consolez cu faptul că nu o fac tot timpul.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mereu am intrat în față anii trecuți la vama cu Bg, atât la dus cât și la întors...

Am întâlnit un grup cu o Busa (cu farul stins) în față pe la Tr Măgurele ieri, nu știu dacă erau viteziștii sau nu. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai faza cu mobrele in granite interioare UE e aiurea. Tot atat dureaza sa verifice un ID de moto ca si unul de auto. Ba chiar mai mult, daca te pune sa dai casca jos. De ce te-ar lasa in fata?!

Ca asa era obiceiul, aia e altceva, dar era un obicei prost, am auzit o groaza de soferi comentand, si pe buna dreptate.

A, in vami unde se face control la bagaje, da, ca sa nu stai dupa unu care are 5 geamantane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...