Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

donez un casetofon de bmw original.Are un pin de la mufa rupt si nu cred ca merge casetele.Daca are cineva nevoie de el il ajut cu placere !

Cam tarziu, dar : Maine pleaca casetofonul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vin si eu cu 2 geci de donat , am primit astazi de ziua mea o geaca FLM noua cu protectii etc si este pacat sa nu mearga mai departe geaca primita de la userul biker 33 , asa ca revine la donatie plus inca un polo road ceva mai veche dar in stare buna , este marimea XXL eu am 185 inaltime si 90 kg si imi e putin marisoara....iar cealalta de la Louis este numai buna se vede in poze. doritori in PM , Trimit si cu posta! Respecte

post-81713-0-44082800-1429879095_thumb.jpg

post-81713-0-47813800-1429879105_thumb.jpg

post-81713-0-95715100-1429879127_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. O vreau eu pe cea de la Louis !

 

PS: La multi ani !!!

Multumesc , Cea de la louis este promisa unui user din apropiere a spus ca vine sa o probeze / ia . daca nu este ok de el ramane la donatie , momentan rezervata. stima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc , Cea de la louis este promisa unui user din apropiere a spus ca vine sa o probeze / ia . daca nu este ok de el ramane la donatie , momentan rezervata. stima!

Salutare, daca nu ii vine baiatului care vine la proba as dori`o eu pentru ca sunt in masura cu tine ... 1.87 si 87 ~88 kg.

 

Mersi mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gecile s au dat . au venit 2 baieti din zona le au probat si au venit ok . polo a luat o cnv cu un enduro si a fost super. am sa mai revin cu ceva piese mai am prin magazie. asfalt uscat tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit si eu un voucher pentru Allview. Tind sa cred ca totul e doar de marketing...care aveti nevoie de el:

 

post-69516-0-62939800-1430806561_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se doneaza un router Trendnet TEW-452BRP, este vechiut saracul ma refer la clase, viteza, protocoale etc. dar m-am gandit ca poate foloseste cuiva fara pretentii. ;)

Este complet si functional.

LAN 4 x 10/100Mbps WI-FI IEEE 802.11b (11Mbps), IEEE 802.11g (54Mbps)...

As prefera pt. Bucuresti, multumesc

Dragos 0742 100 884

 


post-87630-0-35875800-1431025179_thumb.jpgpost-87630-0-74453400-1431025184_thumb.jpg

Editat de DragosT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doneaza cineva si sange ?


» Post actualizat in 11 May 2015 16:26

Daca aveti posibilitatea, mergeti la spitalul de urgenta Floreasca si donati sange in numele lui ANGHEL DUMITRU.

A avut ieri un accident si acum este la terapie intensiva.

Va Multumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez bara pentru tractiuni, modelul care se fixeaza in tocul usii. Cred ca trebuie sa primeasca niste wd40 ca e un pic teapan sistemul de infiletare, nu a fost folosita de mult. O dau doar in Bucuresti, azi sau incepand de duminica viitoare, intre timp sunt plecat. 072 patru 92 noua 8 doi 8. Sunati, nu scrieti in pm sau pe pagina ca nu am sa urmaresc. Merci

» Post actualizat in 17 May 2015 12:47

Donez "batul adevarului", putin folosita, mici urme de dinti..

 

Ca dimensiune, sa va faceti o idee aveti langa un S2, este din lemn.. nu stiu de care.

 

Folositi PM, primul venit, primul servit.

 

Se da doar in Bucuresti, astazi, sau incepand de duminica viitoare.

post-41997-0-76115600-1431857452_thumb.jpg

post-41997-0-14728500-1431866820_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez bara pentru tractiuni, modelul care se fixeaza in tocul usii. Cred ca trebuie sa primeasca niste wd40 ca e un pic teapan sistemul de infiletare, nu a fost folosita de mult. O dau doar in Bucuresti, azi sau incepand de duminica viitoare, intre timp sunt plecat. 072 patru 92 noua 8 doi 8. Sunati, nu scrieti in pm sau pe pagina ca nu am sa urmaresc. Merci

» Post actualizat in 17 May 2015 12:47

Donez "batul adevarului", putin folosita, mici urme de dinti..

 

Ca dimensiune, sa va faceti o idee aveti langa un S2, este din lemn.. nu stiu de care.

 

Folositi PM, primul venit, primul servit.

 

Se da doar in Bucuresti, astazi, sau incepand de duminica viitoare.

S-a dat bata,

 

a ramas bara: http://www.decathlon.ro/bara-de-tractiune-bt-200-id_1029846.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua. Ma ajuta si pe mine cineva cu un far mare si rotund de montat pe o motocicleta naked ? Sunt cam la pamant cu banii si momentan nu imi permit sa cumpar unul. Daca aveti prin garaj vreunul va rog sa apelati cu incredere. Eventual pot da la schimb un far complet streetfighter. Va multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deoarece geaca din imaginile urmatoare a stat cam mult timp nefolosita, inchisa intr-o punga (cred ca a prins ceva mucegai, este evaziv, dar se poate vedea o pulbere fina, alba...), se doneaza!

Se potriveste unei persoane de circa 190-200 cm inaltime si 90-100 kg.

Nu este rupta, fermoarul functioneaza corect, spalata la un centru specializat va face din ea o geaca perfecta pentru un motociclist nevoias. Este din piele groasa, are interiorul din velur, fara rupturi sau urme de uzura majore.

Doritorul plateste curierul (nu pot trimite prin posta!).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Donatii - dar nu in bani
  • l.u.v locked this topic
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...