Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2134

  • Penetru

    1918

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1589

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

M-am uitat pe filmulete mai atent si am observat pe atas spite gen furculita.Nota 10 la Ivan pt ingeniozitate.Restul nu discut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca ai nimerit-o cu traducerea :D

 

oricum, tare "citatul"

 

on:

e genial omu'

TUICA DE PRUNE, E GALBENA IN ZONA PRAHOVA, DATORITA DOAGELOR DIN LEMN DE DUD, TUICA ARE PANA IN 40 GRADE, CEEA CE SE FACE IN MURES ESTE PALINCA, ARE CAM 60 GRD, DE CALITATE SUNT SI UNA SI ALTA DACA SUNT DE PRUNA, CA SE FACE SI DE PERE, MERE, SAU PUFOAICA:)

HAI LA MULTZI ,HAC,ANI! :friends:

 

P.S. VAND TUICA DE PRAHOVA :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[quote TUICA DE PRUNE, E GALBENA IN ZONA PRAHOVA, DATORITA DOAGELOR DIN LEMN DE DUD, TUICA ARE PANA IN 40 GRADE, CEEA CE SE FACE IN MURES ESTE PALINCA, ARE CAM 60 GRD, DE CALITATE SUNT SI UNA SI ALTA DACA SUNT DE PRUNA, CA SE FACE SI DE PERE, MERE, SAU PUFOAICA:)

HAI LA MULTZI ,HAC,ANI! :friends:

 

P.S. VAND TUICA DE PRAHOVA :banana:

 

Era o gluma pe baza gradelor tuicii :). Se zice ca de 40 de grade e febra, tuica are 60 :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un tip, la doctor:

- Domnule doctor, am probleme mari cu penisul…

- Probleme cu pipi?

- Nu pot stoarce o picătură.

- Și …sexul?

- Mort. Aș vrea să îmi puneți un penis nou.

- Momentan nu avem decât această trompă de pui de elefant. Dă rezultate bune. E ok?

- OK.

Omului i se implantează trompa de elefant și e rugat să vină la control peste trei luni.

- Cum e cu implantul? întreabă doctorul.

- E bine.

- Pipi?

- Ca la robinet.

- Sexul?

- Bestial. Nevastă-mea e mai fericită ca oricând.

- Probleme, ceva?

- Păi…ar cam fi… Din când în când, trompa smulge câte un snop de iarbă și mi-l îndeasă-n poponeata.

 

Un sofer de tir intra intr-un bordel/hotel/restaurant de pe traseu, pune 500 de dolari pe masa patroanei si spune:

Ai aici 500 de parai, da-mi cea mai grasa si nasoala femeie pe care o ai si trimite-mi in camera si o portie

din cea mai arsa, lipita si fara gust mincare de la bucatarie.

Patroana:

- Iubi..dar de banii astia iti dau cea mai tare femeie de pe aici, plus ca te hranesc 3 zile cu cele mai fine

mincaruri.

Soferul:

- Honey nam chef de sex mi-e dor de casa.

 

 

 

Scufita rosie se duce so vada pe bunica cand deodata vede pe lupul rau in spatele unui tufis.

- Oh ! Ce ochi mari ai.

Si lupul pleaca fara sa zica nimic.

Mai departe pe drum scufita rosie vede acelasi lup ascuns dupa un pom:

-Oh ! Ce urechi mari ai ! si lupul fuge din nou.

Un pic intrigata de acest comportament Scufita Rosie isi continua drumul.

Dupa 2 km. revede lupul ascuns de data asta dupa o borna kilometrica.

- Oh ! Ce dinti mari ai !

La care lupul incepe sa urle:

- Poti sa ma lasi dracului odata sa ma c*c linistit ?

 

Un roman, un american si un englez s-au pierdut in Alaska si cum numai aveau nimic de mancare au inceput sa manance din fiecare cate ceva. La micul dejun americanul a fost primul: si-a taiat o gamba de la picior si a zis: - Acum mancam pulpa.

La cina a fost randul englezului. Si-a taiat halca din spate si a zis:

- Acum avem costita de mancare. Pe la 11 noaptea a venit randul romanului.

Si-a desfacut pantalonii si americanul si englezul au exclamat:

- Ce bine! Mancam carnacior!! La care romanul zice:

- Mancati carnacior pe naiba!! Beti un ceiutz cald si la culcare!!

 

 

Proaspăt căsătorit îÂşi salvează numărul soției în mobilul său: “viața mea”.

După un an de mariaj l-a schimbat în “nevasta”.

După cinci ani de mariaj: “acasă”.

După zece ani: “hitler”.

După aniversarea căsătoriei de argint: “număr greÂşit”.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge sotia cu sotul in SUA se cazeaza intr-un hotel la un moment dat, sotia vede un soarece in camera, se sperie, urla si ii zice sotului: suna repede la receptie, ca tu stii mai bine engleza si zi-le ca la noi in camera este un soarece.

 

Sotul:

- Hello

Receptie:

- Hello

- Do you know Tom&Jerry?

- Yes

- Jerry is here !

 

2 furnicute fumeaza iarba de se fac praf. Trece elefantul pe langa ele si le intreaba:

- Ce faceti aici mai furnicutzelor ?

Ele se sparg de ras si ii zic elefantului:

- Auzi, elefantule pun pariu ca nu poti sa ridici frimitura asta de paine si sa ti-o pui pe cap !

Elefantul ia frimitura si o pune pe cap, furnicutele se spargeau de ras. Mai scot ele o firmitura si-i spun elefantului:

- Auzi mai elefantule pun pariu ca nu poti sa calci pe frimitura asta! Elefantul calca, la care furnicutele:

- Sa moara mama, catamai sandwich-ul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vara in uichend pe Cheia e si mai si ... numai ca n-are cine sa-i filmeze :laugh:

 

Numai ca noi n-avem o curba "speciala" unde cad multi motociclisti. Rnickeymouse ala de pe youtube, filmeaza numai acolo in zona aia, in acea curba, fiindca acolo se cade foarte des. Chiar astazi a pus un nou filmulet cu un zx7r :D (nu stiu daca e asa cald, chiar daca e california... poate ca a fost filmat mai demult)

 

http://www.youtube.com/watch?v=w7J7QKJwM4Q&feature=g-u&context=G253e88fFUAAAAAAAAAA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numai ca noi n-avem o curba "speciala" unde cad multi motociclisti. Rnickeymouse ala de pe youtube, filmeaza numai acolo in zona aia, in acea curba, fiindca acolo se cade foarte des. Chiar astazi a pus un nou filmulet cu un zx7r :D (nu stiu daca e asa cald, chiar daca e california... poate ca a fost filmat mai demult)

 

http://www.youtube.com/watch?v=w7J7QKJwM4Q&feature=g-u&context=G253e88fFUAAAAAAAAAA

a blocat fata urat de tot. daca zic ca-i bun abs--ul, iar imi sar toti meseriasii in cap...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anunt specific romanesc pe bikeshop (din ciclul ce are sula cu prefectura) : http://www.bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzari-motociclete-second-hand--yamaha-r1-din-2003-423166.html

Daca tot nu mere afacerea cu putzurile,macar sa ne luam un miar "supersport","preferabil r1".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • ivan pedala changed the title to Hai să râdem!
  • Vizitator changed the title to Hai să râdem!
  • Vizitator pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...