Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1896

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

[** KIO ** ]: Pâna pe 17 septembrie va trebui sa faci 10 puncte pe yahoo messenger ca sa poti fi gazduit pe yahoo.Spatiul pt. fiecare client va fi marit la 500mb. si serviciul de telefonie gratis.trimite la fiecare prieten din lista ta si acumulezi un punct instant.Clic dreapta pe grupul tau de prieteni din lista de mess(acolo unde scrie friends) si clic send message to all group si trimite acest mesaj tuturor.Fiecare va avea o semnatura si nu va fi sters ATENTIE cititi acest mesaj cu grija...care a fost trimis de presedintele yahoo BOGDAN OANE..aici este presedintele BOGDAN OANE: Imi pare rau sa va anuntz ca yahoo a ajuns la maximum de nr. de persoane. Daca vrei sa pastrezi contul tau gratis trimite mesajul acesta la totii din lista ta.

 

 

Am primit una noua, da-ti-o mai departe sa nu ramanem fara yahoo. :bigstar: :bigstar: :bigstar:

 

 

P.S.

:bigstar: :bigstar:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stii ce mi se pare mie tare? In timp ce citeam si radeam in hohote, apare o colega cu o "problema": nu putea sa printeze A3. Am ridicat o spranceana, am dat ochii peste cap, asteptandu-ma sa vina cu o duda (cam in fiecare zi vine cu cate o problema d'asta "intre scaun si monitor"). M-am dus la calculatorul ei si cand colo ce sa vezi? Vroia sa printeze pe imprimanta A3, dar inainte de a selecta imprimanta A3 (imprimanta implicita fiind alta, A4) ea vroia sa aleaga formatul. De unde naiba sa aleaga A3 la o imprimanta A4? I-am explicat ca intai tre sa aleaga imprimanta, apoi formatul, dar ea tot nu intelegea... Faza funny, o colega care era langa ea, referindu-se la ce am zis eu, adauga: "da, intr-adevar, e logic asa".

 

citind faza asta cu imprimanta: care e asemanarea dintre un caine lup si un inginer? amandoi au privirea inteligenta, dar nu se pot exprima. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SQL error: Too many connections

SQL error code:

Date: Monday 04th 2008f February 2008 09:23:29 PM

 

 

azi toata ziua mia tocat upc nerviiiiiiiiii!

 

2 minute ai net 2 nu 2 da 2 ba!

 

 

 

 

 

 

nici macar nu ridica telefoanele! a fi fost vreo calamitate naturala pe la ei

da nu am auzit! :D

cred ca au prea multe boxe pt amplificatorul lor! :D

naspa!

cred ca trebe sa revenim la cutiute de vitamina cu fir de pescuit ! :D

aia da telefonie si internet! :kiss:

 

sau sa batem in teava de la calorifer! :D :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai om fi vecini ? Ca si eu m-am descurcat tot cu TCP/IP prin semnale de fum zilele astea :D

 

On-topic:

 

Soacra, pe patul de moarte catre ginere:

- Sa repari pendula aia de pe perete...

- O repar mama soacara, dumneata concentreaza-te acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super reflex si noroc cu galeata! Is curios cum i-a intrat tigarea cand s-a oprit. :hug:

(nu ma gandesc ce scandal iesea la rubrica de ripuri daca si-o fura vreunu de-al nostru dupa scenariul asta...)

 

 

Cele mai tari anunturi de mica publicitate moto. Ever!

 

post-6030-1202168374_thumb.jpg

 

--- Mesaj completat în 05 Feb 2008 01:57 -------------
http://www.220.ro/End_of_Romania-50702.html

 

pe langa ridicolul filmului, a se remarca numarul de comentarii, erau 168 dupa vreo 16 ore... :D :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lectia de vanzari / noul angajat

 

Mutandu-se in alt oras, un tanar s-a dus sa isi caute un loc de de munca la un mare supermagazin.

- Ai oarecare experienta in vanzari?, l-a intrebat directorul.

- Da, i-a raspunse tanarul. Acasa am fost comis voiajor.

Dupa ce l-a masurat lunga din priviri, directorul s-a hotarat sa ii dea o sansa. Sfarsitul interviului a fost:

- Ei bine... incepi lucrul de maine . Voi veni la inchidere sa vad cum te-ai descurcat.

Prima zi de munca a fost grea, dar tanarul nostru a depasit-o. La ora inchiderii, directorul a coborat si...

- Cate vanzari ai facut astazi?

- Una singura.

- Doar una?!!! Azi ai avut un singur client!!! Media echipei noastre de vanzari este de 20 sau 30 pe zi. Cat de mare a fost vanzarea?

- 101.265 $.

- 101.265 $! Dar ce i-ai vandut?

- Prima data i-am vandut un carlig de pescuit de marime mica. A doua oara unul mediu. Apoi unul mare. Dupa aceea o undita echipata cu mulineta. L-am intrebat unde se duce la pescuit si mi-a raspuns: "La mare". I-am spus ca pentru asta are nevoie de o barca, asa ca ne-am dus la departamentul de barci si i-am vandut una cu motor dublu Cris Craft... Apoi mi-a zis ca nu crede ca masina lui, o Honda Civic, va avea forta sa o traga. Asa ca l-am dus la departamentul auto si i-am vandut un Pajero 4X4.

Directorul era inmarmurit:

- Vrei sa-mi spui ca unui tip care a venit aici sa cumpere un carlig de pescuit i-ai vandut o barca si o masina?!

- Nu, nu.. el venise sa cumpere o cutie de tampoane pentru sotia lui. Si atunci i-am spus: "Ei bine, din moment ce weekend-ul tau e stricat, n-ar fi mai intelept sa te duci la pescuit?".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, bancul asta cred ca are cel putin 10 ani si din cate imi aduc aminte, tot pe net l-am citit (sau primit pe mail, ma rog tot aia) tradus de niste baieti destepti de pe un site de profil cu .com in coada... Si drept dovada stau tipurile de masini din banc... Honda Civic si Pajero 4x4...

 

Acum ar fi trebuit sa fie Kia C'eed si BMW X5... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, bancul asta cred ca are cel putin 10 ani si din cate imi aduc aminte, tot pe net l-am citit (sau primit pe mail, ma rog tot aia) tradus de niste baieti destepti de pe un site de profil cu .com in coada... Si drept dovada stau tipurile de masini din banc... Honda Civic si Pajero 4x4...

 

Acum ar fi trebuit sa fie Kia C'eed si BMW X5... :kiss:

lasa mah, o sa vina vremea cand vom conduce nave d-alea ca-n "The Jetsons", dar omul pmoldovan tot cu Civic va spune bancul :D)

 

Ontopic:

S-a oprit o ciocanitoare pe o creanga si printre frunze vede niste ochi mari:

-Bufnita , tu esti?

-Nuuuuuh, sunt vrabiutaaa!

-Da ce ai ochii asa mari?

-Ma caaaaac!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- Alo, sectia tevi?

- Da!

- Maricica de la turnatorie, ce interior are?

- Doi toli jumate...

 

La un proces plictisitor din cale-afara, cand toti aproape ca adormisera, un betiv exclama catre procuror:

- Sa ma pupi in fund !

- Afara !

- Nuuu ! Aici, sa vada toata lumea !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...