Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Un cuplu decide sa-si petreaca concediul pe o plaja din Maldive, la acelasi hotel unde si-au petrecut luna de miere acum 20 de ani.

Datorita unor probleme de serviciu , sotia n-a putut calatori cu sotul ei , ramanand sa-l ajunga din urma cateva zile mai tarziu.

Cand sotul a ajuns acolo , s-a cazat la hotel, si observa cu uimire ca in camera era un calculator conectat la internet, atunci sotul

a decis sa-i scrie un e-mail sotiei sale, dar a gresit o litera din adresa si fara sa-si dea seama e-mailul a fost trimis la alta adresa.

E-mailul ajunge, din greseala, la o vaduva care tocmai a venit de la inmormantarea sotului sau,

si citind e-mailul respectiv a lesinat instantaneu.

Baiatul vaduvei intrand in camera, si-a gasit mama lesinata fara cunostinta langa calculator, pe al carui ecran se putea citi:

"Draga mea sotie, am ajuns bine. Probabil te va surprinde sa primesti vesti de la mine pe aceasta cale , dar acum au calculator

aici si poti trimite mesaje persoanelor dragi.

Doar ce-am ajuns si am verificat ca totul sa fie pregatit pentru venirea ta, vinerea viitoare.

Abia astept sa te vad si sper ca aceasta calatorie sa fie la fel de linistita si relaxanta asa cum a fost

a mea!

 

PS:

Te rog nu-ti lua multe haine cu tine, deoarece aici este o caldura infernala!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

CUM FACE BAIE FEMEIA :

 

1. Scoate hainele si le pune in cosul de haine, desparte hainele albe de cele colorate.

......

14. Se intoarce in dormitor intr-un halat lung, si se imbraca timp de o ora.

 

CUM FACE BAIE BARBATUL:

 

1. Scoate toate hainele de pe el, si le lasa pe jos in dormitor.

.....

15. Arunca prosopul ud pe pat, acolo ramane ud toata ziua, si se imbraca cu primele haine pe care le gaseste..

 

 

http://www.collegehumor.com/video:1739699

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I: De ce exista atatea organizatii impotriva hainelor de blana si nici

una impotriva hainelor de piele?

R: Pentru ca e mai simplu sa hartuiesti femeile bogate decat gastile de

motociclisti!

Mesaj completat

intr-o zi trecea iepurasul prin padure cu un televizor color in brate. Se intalneste cu lupul.

- Ia uite, smechere, zice lupul, un televizor color, de unde ai facut rost de el ?

- Pai sa vezi cum a fost, zice iepurasul. Mergeam eu asa prin padure si dau peste vulpe.

Si ea spune ce mai faci iepurasule, ca nu te-am mai v...azut de mult, ia hai pe la mine in vizita.

M-am dus, vulpea a pus masa, am mincat, dupa aia vulpea s-a dezbracat, s-a intins pe patul cel mare si a zis

"Ahh, gata iepurasule, acum poti sa-mi iei ce am eu mai scump pe lume".

La care eu m-am uitat in jur si am luat televizorul!

Mesaj completat

O femeie nu voia sa-si marite fata cu Abdul. Incercand sa-l faca sa se razgandeasca, ii spune :- Daca vrei sa te mariti cu fiica mea, adu-i un Mertzan.- Abdul iubeste, Abdul doreste, Abdul aduce Mertzan !Aduce Abdul Mertzanul, mama, disperata, incearca din nou :- Fata mea nu se marita cu tine decat daca o sa aiba vile ...la munte si la mare.- Abdul iubeste, Abdul doreste, Abdul cumpara vile !Cumpara Abdul vile, mamei ii vine o ultima idee :- Fata mea nu poate sa se marite decat cu cineva care o are de 30 de centimetri !- Abdul iubeste, Abdul doreste, Abdul mai taie !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un tip il intreaba pe altul:

- Cum se spune, mai, funicular sau furnicular?

- La ce?

 

========

 

Doi indivizi se intalnira pe malul marii. Unul dintre ei era foarte abatut. Celalalt il intreba:

- Mai Popescule, de ce esti atat de ingandurat?

- Uite, aici s-a inecat fosta mea sotie!

- Ei, da' asta a fost demult...Intre timp, te-ai insurat din nou, ai o noua nevasta, frumusica...

- Da, dar nici de-al dracului nu vrea sa faca baie in mare!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O blonda si o bruneta mergand cu camionul, ajung in fata unui tunel...

-Brunetta catre blonda:

-uite, nu avem cum sa trecem, tunelul ii inaltime 2 metri, iar camionul nostru 2.50..hm..cum facem..!?

Blonda se uita in jur atenta dupa care:

-hai treci acum repede, m-am uitat eu nu.i nici un politai pe aici!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asteptarea a luat sfarsit, acum fiecare dintre noi poate avea propriul lui Boc, din carton, ce-i drept dar la scara aproape naturala! Numai bun de tinut pe birou sau de dat bobarnace si spre deosebire de cel real nu se smiorcaie si nici nu taie pensiile. Mini Boc sau Boculetul de birou e ultimul ragnet in materie de urban toys si orice bugetar care se respecta ar trebui sa-l aiba! Pedobear aproves!

 

 

Sursa

post-5416-1289975499_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

si ce e fun in asta? ca nu inteleg? :goodposting:

asa un individ da un picior intr-un balon mare si negru - iar pe partea cealalta era un copil (care nu avea ce sa caute pe scena - parinti iresponsabili) - care nu avea cum sa il vada din cauza imensitatii balonului

 

e stirea comica ... sa felul in care au scris-o de la can-can comic ... inca nu inteleg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ce e fun in asta? ca nu inteleg? :goodposting:

asa un individ da un picior intr-un balon mare si negru - iar pe partea cealalta era un copil (care nu avea ce sa caute pe scena - parinti iresponsabili) - care nu avea cum sa il vada din cauza imensitatii balonului

 

e stirea comica ... sa felul in care au scris-o de la can-can comic ... inca nu inteleg

bine,e super tragic,inconstienta alea alea..las'o asa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem frunza ce ne pasa

N-avem ce pune pe masa,

Doamna Udrea sclipitoare,

Tenace si rapitoare,

Ne prezinta o promovare

Intr-o tara infloritoare;

 

Din indepartata China

Toti romanii se inchina,

De unde atat banet

Pentr-o frunza de pe Net?

 

Nu trebuie sa disperam

Altfel cum mai progresam,

Fara logo fara brand

Cum s-avem un happy end?

 

Vin chinezii in numar mare

Si la munte si la mare!

Litoralul, de vrei poti

Fara alge si pesti morti,

Te primeste cu caldura

Si fara infrastructura;

Iar la munte ce sa-ti spun

Te-ntalnesti cu ursul brun,

Care sta lihnit de foame

Aproape de tomberoane!

 

In final ne-am consolat,

Ce-am votat, am capatat ?

post-39882-1290083793_thumb.jpg

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Antidote to a bad day...

Mesaj completat

 

 

SI CAND MA GANDESC CA POTAIA MEA LATRA CU NASUL IN BISCUITE PANA VIN EU DIN CAMERA CEALALTA SA I-L VAR IN GURA.... :)

CRED CA NU M-AM DUS LA LECTIILE CORECTE DE DRESAJ.... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...