Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2110

  • Penetru

    1899

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

Material care te duce de la ras la plans, in centru aflandu-se prostia umana.

 

 

Intrebarea emisiunii : "De ce trebuie sa dam CNP-ul asta???" :))

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Material care te duce de la ras la plans, in centru aflandu-se prostia umana.

 

ca unu ce am lucrat cu INS-u la viata mea, confirm ca e jale ce se intampla acolea. mai toti cei care erau buni cat de cat pe statistica au plecat sa faca bani in alta parte. aia de au ramas, in special sefisorii, is plesnet total. n-are rost sa zic ca is numiti politic.

Editat de scabron
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca unu ce am lucrat cu INS-u la viata mea, confirm ca e jale ce se intampla acolea. mai toti cei care erau buni cat de cat pe statistica au plecat sa faca bani in alta parte. aia de au ramas, in special sefisorii, is plesnet total. n-are rost sa zic ca is numiti politic.

 

Hai sa nu-i iertam pe realizatorii si invitatii emisiunii..nu sunt mai inteligenti decat sticla din care a baut seful INS..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=TvP9mSXVVxw

 

wtf? tare...

 

Material care te duce de la ras la plans, in centru aflandu-se prostia umana.

 

 

Intrebarea emisiunii : "De ce trebuie sa dam CNP-ul asta???" :))

 

ăsta Âşi-a dat demisia? :drink: :grinbandit: :cheers: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

wtf? tare...

 

ăsta Âşi-a dat demisia? :drink: :grinbandit: :cheers: :friends:

 

Poate demisia la sticla de vin din seara urmatoare.. :))

Oricum nu e prost ca bea, e prost ca vorbeste cu gaitele din platou beat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sursa: FHM

Eu sunt zidar de meserie de cand ma stii. În ziua accidentului, lucram singur pe acoperiÂşul unei clădiri înalte de 3 etaje. După ce mi-am terminat treaba, am realizat că mi-au rămas cărămizi nefolosite, care, s-a constatat mai târziu, au cântărit aproximativ 270 kg.

Decât să car cărămizile jos în brațe, în mai multe etape, am considerat că e mai bine să le cobor toate odată, într-un butoi, folosind scripetele instalat în acest scop în spatele clădirii.

Am asigurat frânghia la nivelul solului, am urcat pe acoperiÂş, am împins butoiul în afara clădirii Âşi am încărcat cărămizile.

După aceea, am coborât de pe acoperiÂş să dezleg frânghia, ținând-o foarte strâns, ca să asigur o coborâre lentă a cărămizilor. In raportul accidentului de muncă întocmit am scris că eu am 72 kg.

Datorită surprizei pe care am avut-o când am fost literalmente smuls de la sol, într-un mod complet neaÂşteptat, mi-am pierdut prezența de spirit Âşi am uitat să dau drumul la frânghie. Cred că nu este nevoie să vă mai spun că am început o ascensiune rapidă către acoperiÂş. În apropierea etajului doi, m-am întâlnit cu butoiul încărcat cu cărămizi, care se îndrepta vertiginos către sol, întâlnire în urma căreia m-am ales cu capul putin spart Âşi o claviculă fracturată. Ascensiunea mea a încetinit pentru o secundă, după care a continuat rapid către acoperiÂş, oprindu-mă atunci când degetele mâinii drepte au înțepenit în scripete până la nivelul celei de-a treia falange.

Din fericire, între timp mi-am recăpătat prezența de spirit Âşi am fost în stare să mă țin strâns de frânghie, în ciuda faptului că începusem să am dureri. Aproape simultan, butoiul cu cărămizi a lovit solul Âşi, ca urmare a impactului, fundul lui a cedat. Acum, lipsit de greutatea cărămizilor, butoiul cântărea doar 27 kg. Mă refer din nou la greutatea mea; cum probabil v-ați imaginat deja, am început o coborâre rapidă.

În vecinătatea etajului doi, am întâlnit din nou butoiul, care acum urca; în urma impactului cu acesta, m-am ales cu fracturi la glezne Âşi cu mai multe tăieturi Âşi zgârieturi la picioare Âşi pe tot corpul. Aici, norocul meu a început să se schimbe uÂşor. Întâlnind butoiul, a fost bine că mi-a încetinit uÂşor căderea doar în măsura să-mi limiteze rănile, când am căzut pe grămada de cărămizi Âşi, din fericire, am scăpat doar cu o vertebra fisurata.

Îmi pare rău să vă spun, dar aÂşa cum stăteam întins pe grămada de cărămizi, cu dureri atroce, incapabil să mă miÂşc, din nou mi-am pierdut prezența de spirit Âşi am scăpat frânghia din mâini. AÂşa cum stăteam întins pe spate, am putut să văd cum butoiul gol Âşi-a început călătoria în jos, către mine,noroc cu un coleg de al meu care a fost pe faza si a bagat lopata sub mine,rostogolindu-ma atat cat sa nu vina resturile butoiului pe mine. Eram in stare de semiconstienta, nimeni nu a chemat salvarea timp de 30 minute, toata lumea radea cu LACRIMI, mie imi batea inima sa imi sara din piept vedeam in ceata… Noroc ca am avut intelegere de la patron, acuma nu mai am voie insa sa pun mana pe scripete

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cât este jumatatea lui opt? întreba învatatoarea.

- Pe vertical sau pe orizontal? întreaba la rândul lui Bula.

- Cum vrei s-o iei.

- Pe orizontal este zero, pe vertical trei.

 

 

 

I-am zis unei femei c-o plac din cap pana-n picioare. Nu-i 100% adevarat , insa nici minciuna nu-i. Adevaru-i undeva la mijloc.

 

 

 

Galagie mare la Cotroceni... Basescu nu-si putea tine un discurs din cauza unor tigani. Se ridica bulibasa si spune:

-Bah, gata, îmi bag p**a în gura aluia care mai vorbeste!...are cuvantul domnul presedinte!!

 

 

 

Un scotian pe patul de moarte:

- Mama, esti aici?

- Da, fiule sunt aici!

- Nevasta esti aici?

-Da, barbate, sunt aici!

-Copii sunteti aici?

-Da tata , suntem aici

-Toata lumea e aici?

-Da mai, toti suntem aici!

-Atunci de ce dracu e lumina aprinsa la bucatarie???

 

‎- Soldat, du-te si uda florile din curte...

- Dar ploua afara dom colonel.

- Nu-i nimic, iti iei umbrela.

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trei femei stateau de vorba pe timpul lui Ceasca despre posibilitatea contraceptiei.

Prima spune:

- Pe mine ma doare in fund! Sotul meu este ginecolog si in caz ca raman imi face el un chiuretaj.

A doua spune:

- Si pe mine ma doare in fund! Sotul meu este farmacist si imi aduce pilule anticonceptionale, deci nu am probleme!

A treia spune:

- Si pe mine ma cam doare in fund! Dar barbata-miu mi-a zis ca o sa ma obisnuiesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trei femei stateau de vorba pe timpul lui Ceasca despre posibilitatea contraceptiei.

Prima spune:

- Pe mine ma doare in fund! Sotul meu este ginecolog si in caz ca raman imi face el un chiuretaj.

A doua spune:

- Si pe mine ma doare in fund! Sotul meu este farmacist si imi aduce pilule anticonceptionale, deci nu am probleme!

A treia spune:

- Si pe mine ma cam doare in fund! Dar barbata-miu mi-a zis ca o sa ma obisnuiesc.

:lol: :lol: :lol:

Editat de gabi88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...