Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2110

  • Penetru

    1900

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.trilulilu.../c7911ccbad74e5

O fi fun? O fi de plîns? Să mor de știu cum poți trata o astfel de situație. Tare-aș vrea să cred c-aș fi în stare să-i f_t un picior în portieră... deși cred că aș proceda la fel ca restul, adică aș trece pe lîngă...

Editat de cicloburu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sotia mea insistă întotdeauna să o însotesc la shopping. Din păcate, ei îi place să cotrobăie articol cu articol, pe cînd eu mă plictisesc repede.

Atunci îi spun că mă duc un minut la raionul de electronice (total inutil în opinia ei) si, eventual, ne întîlnim la casă sau în parcare.

Însă ieri am primit acasa următoarea scrisoare de la magazin:

 

"Dragă doamnă Ionescu,

 

În ultimele sase luni sotul dvs. a produs pertubări grave în activitatea magazinului nostru. Nu mai putem tolera comportamentul său si ne vedem nevoiti să interzicem accesul amîndurora in magazin.

 

Nemultumirile noastre împotriva sotului dvs., dl. Ionescu, sunt enumerate mai jos si sunt sustinute de înregistrările de pe camerele noastre video:

 

15 februarie:

A luat de pe raft 24 de cutii de prezervative si le-a pus aleatoriu în cosurile de cumpărături ale altor clienti, profitînd de neatentia acestora.

 

23 februarie

A pus să sune toate ceasurile desteptătoare din raionul 'Articole pentru casă' la intervale de cinci minute.

 

6 martie

A făcut pe podea o dîră de sos de tomate pînă în fata usii de la toaleta femeilor.

 

11 martie

I-a spus unei casiere, pe un ton oficial: 'Cod galben în raionul legume. Du-te imediat acolo'. Asta a determinat-o pe angajata noastră să-si părăsească postul desemnat si, prin urmare, să primească o mustrare scrisă din parte supervizorului său, ceea ce a condus la o grevă organizată de sindicat ce a costat managamentul companiei timp si bani.

 

25 martie

A blocat o oră biroul de rate, solicitînd deschiderea unui contract pentru o pungă de M&M.

 

2 aprilie

A mutat semnul 'Atentie! Podea udă!' într-o zonă mochetată.

 

12 aprilie

A montat un cort în raionul 'Camping' si a invitat copiii celorlalti cumpărători să-si aducă perne si pături de la raionul 'Asternuturi' ca să petreacă weekendul împreună, ofertă la care au răspuns pozitiv 22 de copii.

 

26 aprilie

Cînd un angajat l-a întrebat dacă poate să îl ajute a început să plîngă si să tipe 'Oare de ce nu pot oamenii să mă lase pur si simplu în pace?', determinînd mai multi cumpărători să sune imediat la 112 si sosirea a trei ambulante.

 

2 iunie

A privit direct în obiectivul unei camere de luat vederi si a folosit-o drept oglindă în timp ce-si scobea nasul.

 

16 iunie

În timp ce cerceta o puscă de vînătoare în raionul 'Arme' l-a întrebat pe vînzător unde poate găsi antidepresive.

 

24 iunie

S-a deplasat prin magazin furisîndu-se pe după rafturi, în timp ce fredona suficient de tare încît să fie auzit tema din ' Mission Impossible'.

 

30 iunie

S-a ascuns printre hainele de pe un stander si, cînd alti cumpărători apăreau să vadă marfa, le striga 'BAU!'

13.

6 august

A desfăcut toate cutiile de carioca si creioane colorate din raionul de papetărie, probînd toate culorile albastre si rupîndu-le vîrfurile, sub pretextul că nici una nu are nuanta perioadei albastre traversată de d-lui.

 

19 august

Cînd s-a făcut un anunt la statia de amplificare a magazinului, s-a chircit pe podea în pozitie fetală urlînd 'O, nu! Aud din nou acele voci!'

 

si, pe 20 august, ultimul comportament inacceptabil, care ne-a determinat să vă interzicem accesul în magazin prin această scrisoare: a intrat într-o cabină de probă si, după un timp, a strigat foarte tare 'Hei! Nu este hîrtie igienică în cabina asta!', provocînd lesinul angajatei noastre de pe raion.

 

Cu stimă,

X

Manager magazin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care imi zice si mie ce motor e pana la urma? http://www.bikeshop....ip=am&ID=421295

Frumoasa foc! S-o stapanesti sanatos! friday.gif

 

Unde duce lipsa de inspiratie...:wacko:

http://www.youtube.c...h?v=podVy1zl_LA

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O femeie isi primea amantul in timp ce sotul ei era plecat la serviciu.

Intr-o zi, fiul ei de 9 ani se ascunde in sifonierul de la ea din

camera. Sotul ei vine acasa pe neasteptate, asa ca ea il ascunde pe

amant tot in sifonier.

Baietelul spune “E intuneric aici.”

Barbatul sopteste “Da,este.”

Baiatul -”Am un pokemon”

Barbatul -”Foarte bine.”

Baiatul -”Vrei sa-l cumperi?”

Barbatul -”Nu, multumesc.”

Baiatul -”Tata e afara.”

Barbatul -”OK, cat costa?”

Baiatul - “3 milioane”

Peste o saptamana, cei doi nimeresc din nou impreuna in sifonier.

Baiatul -”E intuneric aici.”

Barbatul -”Da, este.”

Baiatul -”Am un robotzel.”

Barbatul -”Cat vrei pe el?”

Baiatul -”7 milioane”

Barbatul -”Fie.”

Dupa cateva zile, tatal ii spune baiatului “Ia-ti pokemonul si robotzelul si hai sa ne jucam afara''

Baiatul: “Nu pot. Le-am vandut.”

Tatal: “Si cu cat le-ai vandut?”

Fiul: “cu 10 milioane”

Tatal spune “Nu e frumos sa-ti jefuiesti prietenii asa. Le-ai vandut

pentru mult mai mult. Te duc la biserica, trebuie sa te spovedesti”.

Se duc la biserica si tatal il pune pe baietel sa intre in confesionar

si inchide usa.

Baiatul: “E intuneric aici.”

Preotul: “Iar incepi?”/:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine o cunoaște? post-7334-0-95163300-1323435795_thumb.jpg Poate să-mi dea cineva adresa ei? Măcar numărul de telefon? Vreau măcar un număr... :laugh:

O stiu eu e o localitate la unguri parca, intrebarea e daca gagicile arata toate asa acolo!!!:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deputații au dezbătut în regim de urgență problema cetelor de colindători care stresează populația pe perioada sărbătorilor de iarnă. După mai bine de trei ore de discuții aprinse, deputații au optat pentru eutanasierea colindătorilor fără stăpân, în detrimentul variantei care prevedea doar sterilizarea lor.

 

“Sterilizarea colindătorilor nu este o soluție eficientă. Cel mai bun exemplu este Fuego care, deÂşi a fost castrat, colindă în continuare fără nici o problemă. Avem nevoie de măsuri radicale: colindătorii trebuie duÂşi în adăposturi Âşi, dacă nu îi adoptă nimeni în două săptămâni, eutanasiați. Mă bucur că votul a fost favorabil”, a declarat inițiatorul legii.

 

Nu toată lumea este însă de acord cu eutanasierea colindătorilor fără stăpân. “Maică, ei nu colindă decât oamenii pe care îi simt răi la suflet”, le-a luat apărarea o pensionară din Drumul Taberei. “Dacă le dai bani sau mâncare, nu ai nici o problemă cu ei”, a completat-o soțul ei.

 

Pe de altă parte, decizia eutanasierii colindătorilor a stârnit entuziasmul oficialilor canadieni care, prin vocea ambasadorului de la București, au mulțumit deputaților pentru vot. ”Faptul că, în urma eutanasierii, Hrușcă nu se va mai întoarce în Canada, e cel mai frumos cadou de Crăciun pe care îl puteam primi. Mulțumim România!”, sună mesajul ambasadorului canadian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...