Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Ohio biker is buried in leathers astride with his beloved 1967 Harley-Davidson

Nebunie curata :)))

am citit si eu stirea acu cateva zile.

poate o fi auzit ca pe lumea ailalta va primi o honda si s-a speriat. asa ca a decis sa-si ia motorul cu el. :lol:

 

n-am reusit sa vad ce e fun acolo. poti sa-mi zici? ca nu ma prind.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2112

  • Penetru

    1901

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

bai @zair asta este pasiune adevarata.....

sa intors cineva de "acolo" o fi vb cu omul si ia spus ca sunt drumuri si sus..)))))))

 

Inseamna ca a gresit racheta, trebuia sa mearga cu un model Apollo :D

poate o fi auzit ca pe lumea ailalta va primi o honda si s-a speriat. asa ca a decis sa-si ia motorul cu el. :lol:

 

Nu cred ca are tramvaiul ala cine stie ce autonomie si cred ca juma de distanta a avut de impins la el.

Chiar.. or fi vazut ingerii vreun HD pe acolo? sau i l-au confiscat deja helseingelsii?!?

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca a gresit racheta, trebuia sa mearga cu un model Apollo :D

 

Nu cred ca are tramvaiul ala cine stie ce autonomie si cred ca juma de distanta a avut de impins la el.

Chiar.. or fi vazut ingerii vreun HD pe acolo? sau i l-au confiscat deja helseingelsii?!?

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://4riders.ro/stiri/stiri-generale/esti-motociclist-daca

 

Esti motociclist daca….

…ai platit mai mult pentru motocicleta ta decat pentru inelul de logodna a sotiei.

…mergi cu motocicleta ta la servici de cel putin doua sau trei ori pe saptamana.

…ai cheltuit mai mult pe anvelope anul trecut decat ai cheltuit pe haine.

…verifici canalul de vreme Vinerea, stiind ca orice vor spune tu vei iesi cu motocicleta.

…motocicleta ta este tinuta in garaj, in timp ce masina ta este parcata afara.

…iti aduci aminte exact ziua in care ti-ai cumparat motocicleta, dar ai probleme cu ziua aniversarii nuntii.

…cateoadata alimentezi motocicleta cu benzina de 100, chiar daca nu are nevoie, doar asa sa-i arati ca tii la ea.

…nu te poti indeparta de motocicleta parcata fara sa te uiti peste umar inca odata sa verifici “daca e bine”.

…cauti scuze sa iti pierzi vremea la magazinul moto local chiar daca nu ai nimic de cumparat !

…cand vrei sa opresti intr-o parcare verifici daca sunt alte motociclete parcate in apropiere sa te duci acolo pentru a putea sta de vorba cu motociclisti.

…nu te cazezi la un hotel decat daca poti vedea motocicleta de la fereastra camerei.

…si atunci cand te duci seara la baie, te opresti la fereastra sa vezi daca este acolo motocicleta.

…telefonul tau are setat ca sunet de apel “Born to be wild” sau “Bad to the bone”.

…Daca ai ocolit 100 de km doar pentru a avea parte de 20 km de curbe.

…partenerul tau de viata ti-a spus vreodata:” Esti foarte ursuz in ultima vreme – poate ar trebuie sa iesi la o tura cu motocicleta”.

…cumperi cel mai bun ulei pentru motocicleta , iar pentru masina cumperi orice este la promotie !

…bagajul tau de mana pentru avion este un tankbag.

…animalul tau de companie, cainele/pisica/pestele poarta numele de: “Scooter,” “Harley.” “Honda,” sau “Triumph,”

…crezi ca orice bucata de metal ar arata mai bine cromata.

… ai incercat vreodata sa iti inveti cainele sa mearga pe motocicleta cu tine.

…ai crezut ca, cumparand sotiei o casca de ziua ei este o idee buna.

…crezi ca 8 a.m. este prea devreme sa incepi serviciul, dar 7 a.m. este prea tarziu sa te urci pe motocicleta.

…iti intorci privirea de fiecare daca cand auzi o evacuare de motocicleta.

…ai mers vreodata cu motocicleta cand erai bolnav, cu gandul ca poate te vei simti mai bine.

…ai calatorit mai mult de 800 de km intr-o singura zi doar sa vezi daca rezisti.

…ocazional ai realizat ca ai sarit peste doua mese ale zilei pentru ca “erai prea ocupat” sa te bucuri de plimbarea cu motocicleta.

…ai ramas fara benzina in rezervor doar pentru motivul ca ai vrut sa vezi cat merge pe rezerva.

…tipul de la magazinul moto te saluta cand intri pe numele tau mic.

…ocazional te duci in garaj doar sa privesti motocicleta.

…primul lucru care se uzeaza la incaltaminte este partea de sus a papucului stang.

…poti identifica diferite insecte dupa gustul lor.

…raspunsul la intrebarea “De ce ti-ai cumparat trei motociclete” este “pentru ca nu imi permit a patra”.

… la vederea ca ceva se scurge din motorul motocicletei iti provoaca lesin mai tare decat vederea sangelui tau.

Editat de DaSchmutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://4riders.ro/stiri/stiri-generale/esti-motociclist-daca

 

Esti motociclist daca….

…animalul tau de companie, cainele/pisica/pestele poarta numele de: “Scooter,” “Harley.” “Honda,” sau “Triumph,”

M-ai prins aici, pe mîța mea o cheamă Suzi de la Suzuki, da io am Ural pe care-l cheamă Alioșa...

 

La restul se potrivește, dar încep să mă-ntreb dacă-s motociclist adevărat... :scratch:

 

Nu de alta, da' știu să dau bine din taste, deci n-ar trebui să am probleme... Totuși, constat că nu postez pe topicurile „fierbinți” (d-ale lu

.. de ezemplu, - „x” nu egzistă în alfabet, pentru că nu esprimă nimic, vorba lu ceaușescu, pentru cine-și mai amintește)...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un hibrid intre raeggaetonus cocalarus si "io mi`s sefu`n satu mare" :))

 

da ce de "ani de puscarie" in videoclip :))

Editat de SkyWay
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

taci mă..te-ai trezi tu, of, cum vă găsiți cate unul..

 

poate ai incurcat motociclism cu sentimente.ro :crack:

foarte bine te descri... :)

https://www.youtube.com/watch?v=q2l0nu6m2cw

Devid... uat iz dis Dievid? :)))

Editat de P T R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

" I wanna be a billionaire so freakin' bad
Buy all of the things I never had...
...Oh, I swear the world better prepare
For when I'm a billionaire"

 

 

si/sau

 

o jucarie romaneasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oare astia cu videochat-ul isi sfintesc "sculele" si locatiile unde isi "presteaza" meseria?

 

as mai fi curios daca prostuatele de pe centura sunt sfintite?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...