Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cu războiul aproape de graniță, președintele Iohannis a lansat un apel disperat către puterile occidentale, cerând să fie evacuat de urgență către o stațiune de schi. „Ar putea fi ultima oară când mă vedeți cu chef de schi“, a spus președintele într-o înregistrare video pe care a postat-o pe pagina de Facebook a Cotroceniului. „Trebuie să mă scoateți de aici. Fac un apel către Biden, Macron și Oleg Jackson să trimită cât se poate de repede un avion care să mă evacueze din București. În caz contrar, risc să mor de plictiseală în orice moment. De trei zile, efectiv mă uit de unul singur la un perete și număr în gând țările pe care le-am vizitat.“
Președintele Iohannis a ținut să precizeze că timpul nu e de partea lui. „Aș vrea ca evacuarea să vină cât mai rapid. Duc o luptă contracronometru cu succesiunea anotimpurilor. În doar câteva zile se încheie sezonul de schi. Dacă evacuarea mea vine de marți încolo, o să fie prea târziu“, a încheiat președintele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine Bula la scoala cu o buza umflata.
Profesoara:
- Ce-ai patit Bula?
- Am fost cu tata la pescuit si mi s-a asezat o viespe pe buza.
- Vai saracul de tine. Si te-a piscat ?
- Nu, a omorit-o tata cu vasla.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuzat că şi-a făcut numeroase operaţii estetice, preşedintele rus Vladimir Putin continuă să nege – chiar şi după momentul penibil petrecut aseară, când jurnaliştii unui tabloid au publicat mai multe poze cu el, crezând că e Loredana Groza.

„Să moară Bibi dacă nu eram convins că-i Loredana! E drept că mi s-a părut un pic ciudat s-o văd în ipostazele alea: Loredana cu butonul nuclear, Loredana cu Lavrov în faţa Dumei de Stat, Loredana topless la vânătoare de urşi, Loredana pe tanc, Loredana pe submarin… Când colo, era Putin. Csf, ncsf. De unde „, a declarat Sir Lord Winchester Archibald, redactor şef al publicaţiei britanice The Daily Sun Mirror Mail.

În trecut, Putin ar mai fi fost confundat şi cu Mihaela Rădulescu, celebrele fotografii cu „Mihaela pe iaht la Monte Carlo” avându-l de fapt ca protagonist pe liderul de la Kremlin, transmit surse de foarte mare încredere din presa de scandal.

 

https://www.timesnewroman.ro/monden/putin-neaga-ca-are-operatii-estetice-chiar-si-dupa-ce-a-fost-confundat-cu-loredana/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 25 minute, Penetru a spus:

Acuzat că şi-a făcut numeroase operaţii estetice, preşedintele rus Vladimir Putin continuă să nege – chiar şi după momentul penibil petrecut aseară, când jurnaliştii unui tabloid au publicat mai multe poze cu el, crezând că e Loredana Groza.

„Să moară Bibi dacă nu eram convins că-i Loredana! E drept că mi s-a părut un pic ciudat s-o văd în ipostazele alea: Loredana cu butonul nuclear, Loredana cu Lavrov în faţa Dumei de Stat, Loredana topless la vânătoare de urşi, Loredana pe tanc, Loredana pe submarin… Când colo, era Putin. Csf, ncsf. De unde „, a declarat Sir Lord Winchester Archibald, redactor şef al publicaţiei britanice The Daily Sun Mirror Mail.

În trecut, Putin ar mai fi fost confundat şi cu Mihaela Rădulescu, celebrele fotografii cu „Mihaela pe iaht la Monte Carlo” avându-l de fapt ca protagonist pe liderul de la Kremlin, transmit surse de foarte mare încredere din presa de scandal.

 

https://www.timesnewroman.ro/monden/putin-neaga-ca-are-operatii-estetice-chiar-si-dupa-ce-a-fost-confundat-cu-loredana/

Putin ca Putin, dar Loredana topless e de neconfundat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...