Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Nu am inteles de ce "ce cred eu" e diferit de "in realitate". Adica iti iei 1200 GSA si crezi ca faci enduro cand de fapt nu iesi de pe asfalt?

 

Pai e foarte normal sa fie diferit :) Cati nu se cred piloti si experti in mersul cu motocicleta, iar in realitate situatia sta cu totul altfel? Asa se intampla in majoritatea cazurilor... motociclistul (si nu numai) se crede mai bun decat este el defapt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator Leu'

Nu am inteles de ce "ce cred eu" e diferit de "in realitate". Adica iti iei 1200 GSA si crezi ca faci enduro cand de fapt nu iesi de pe asfalt?

 

Cel putin ma multumesc ca nu se pune prafu pe ea in garaj :grinbandit:

 

Pai e foarte normal sa fie diferit :) Cati nu se cred piloti si experti in mersul cu motocicleta, iar in realitate situatia sta cu totul altfel? Asa se intampla in majoritatea cazurilor... motociclistul (si nu numai) se crede mai bun decat este el defapt.

 

Cine are simtul umorului intelege :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai e foarte normal sa fie diferit :) Cati nu se cred piloti si experti in mersul cu motocicleta, iar in realitate situatia sta cu totul altfel? Asa se intampla in majoritatea cazurilor... motociclistul (si nu numai) se crede mai bun decat este el defapt.

 

Ai dreptate.

 

Cel putin ma multumesc ca nu se pune prafu pe ea in garaj :grinbandit:

 

 

 

Asta e cel mai important, sa se invarta roata! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca mai e de doua ori :)

 

Si acum un banc:

 

Un preot vrea sa arate enoriasilor exemple ilustrate ale pacatelor lumesti.

Asa ca duminica inainte de slujba pune 4 limbrici in patru vase.

1) primul limbric intr-un vas cu alcool.

2) al doilea limbric intr-un vas cu fum de tigara.

3) al treilea limbric intr-un vas cu lichid seminal.

4) al patrulea limbric intr-un vas cu apa limpede si curata.

Dupa ce tine slujba despre pacate si povesteste despre consecintele lor,

preotul arata limbricii din vase.

Limbricul din vasul cu alcool era mort.

Limbricul din vasul cu fum era mort.

Limbricul din vasul cu lichid seminal era mort.

In schimb limbricul din vasul cu apa curata era viu.

Preotul multumit de lectia sa, intreaba enoriasii:

- Ce invatatura putem trage din ceea ce ati vazut?

Un batranel ridica mana si spune:

 

- Cat timp bei, fumezi si f**i, nu faci limbrici!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum va refuza FEMEIA in diferite zone geografice

 

Ardelencele. Mă, iubi, mă, nu vreau amu. Nu te supăra pe mine, da' io zic s-o lăsăm pă mâne. Bine, dacă vrei ți-o fac oral o țâră, dar să Âştii că nu am chef dă mai mult, că mă simt aÂşa de moleÂşită, aÂşa lenioasă. Bine, iubi? Hai, mă, promit că în uichend stau Âşi io mai mult Âşi poate ne uităm la un film de care-ți place ție...

 

Oltencele. Tuți apraÂşteul tău azi Âşi mâine, păi ce frecus îți trebuie ție acum? Păi tu nu văzuÂşi că fusei 9 ore la muncă, bă trântorule? ÂŞi făcui ciorba, Âşi am adunat de prin casă după voi. Mama voastră de trântori. Niciun frecus în seara asta, n-am nici o scârbă de chef. Lasă-mă în pace! Arză-te-ar focu' de bărbat bun la nimic! Auzi, mă, la el, io-s caldă în gură de atâta muncă Âşi lui îi trebuie să se suie pe mine.

 

Săsoaicele. Hansel, liebe! Ich bin suparate pe tine, nu arbait, kaine bani, kaine facem sex. Das ist un erzaț de sentiment daca nu ezist comunicațion. Tu vrei ain-țvai la dormitor, prima dat trebuie respect, ich nu pot sa face cu tine ceva zer gut daca tu nu ai pozition social stabil, aber țuruc la fabric! Hoite ich habe nicht liebe pentru tine. Auf viderzen!

 

Moldovencele. Mă, Âştii Âşe? Pi mini nu mă mai duÂşi tu cu zăhărelul ca ultima oară, când ai zis că dacă-ți pun fofo pi gură, bați Âşi tu covoarele Âşelea. Deci pi mini să mă laÂşi în paci. Sau, oi videa, dacă-mi dai bani pintru coafor, poate îți arăt o țâță Âşi ti duci să ti rizolvi la baie. M-am săturat di toati - când bei urli la mini, când eÂşti treaz, vrei să-mi bagi papuÂşoiu în chiseliță.

 

MaramureÂşencele. Barbati, nu vreau nimic cu tine asta seara. Lasă că vedem mâine sau la sfârÂşitul săptămânii. Du-te dacă ți-e foame, că am făcut salata de boeuf, Âşnițele, supă, chiftele Âşi ardei copți. Hai, nu mai insista, că oricum nu facem nimic. Chiar nu am dispoziția necesară. Du-te Âşi mănâncă dacă vrei, că deja e târziu Âşi te văd cam obosit. Trebuie să Âşi dormi, vrei să faci tensiune?

 

Dobrogencele. Bine, hai s-o facem. Dar dă-mi Âşi tu bluza asta jos, Âştii că nu-mi place cu ea pe mine. IarăÂşi eÂşti cu Âşosetele? EÂşti perfect convins că aici nu eÂşti la curve, da? Păi serios. Auzi, hai s-o lăsăm pe altădată. ÂŞi mai învață Âşi tu ce e ăla preludiu, că m-am saturat să mă umezesc la comandă!

 

Evreicele. ÂŞtii, dragă, mâine e Yom Kippur Âşi rabi a spus că trebuie să fim coÂşer. Trebuie să respectăm Tora, tu Âştii că familia noastră are bun renume. Mai bine hai spune-mi ce profit ai obținut din afacerea cu ÂŞloim? Hai, că trebuie să numărăm banii Âşi să-i punem la locul Âştiut. Lasă alte preocupări acum, nu avem timp, ce, vrei să dăm faliment?!

 

Muntencele. Auzi, sincer, io-mi bag picioarele! Băi, obsedatule, da tu chiar nu te-ai săturat aÂşa, de tine?? Toată ziua îți trebuie, parcă eÂşti pe alcaline. Păi mai termină, băi, că deja mă scoți din sărite, zău! Io îi zic lu mă-ta că nu pot să stau cu un obsedat sexual ca tine, că aÂşa ceva nu se mai poate. Ce te faci dacă-s plecată?

 

Bănățencele. Dragă, tu Âştii cât țiu eu la tine, tu eÂşti cel mai grozav bărbat de pe lume, totdeauna am apreciat asta la tine Âşi m-ai satisfăcut întotdeauna până la maxim. Dar eu sunt o doamnă, Âştii că azi e ziua mea de coafor, manicură, azi vreau să mă fac frumoasă pentru tine, aÂş vre să-mi cumperi Âşi brățara care am văzut-o ieri la bijutier, o să mi-o pun când o să fiu goală cu tine în dormitor, asta va fi la sfârÂşit de săptămână, da?, până atunci mă voi gândi numai la tine. Pa, armăsarule!

 

Unguroaicele. Ioi, PiÂşta dragam, aÂşteptat atâta pe tine! Vrei să face la tine sex? Hai, anghialom, se bem ceva! EgeÂşege, no hai inche un pahar. Ioi de jo! Finom o palinka, hai se bem! ÂŞi inche un pahar pentru mine... Un pahar pentru apu, un pahar pentru aniu... Ai adormit, edeÂşem? Ez oz! Gyuri, hai la lontru, că disno de barbat a dat in primire! Ioi ce mult aÂşteptat pe tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incendiu mare la un spital. Ca de obicei, sosesc operativ SMURD-ul și pompierii. Acționează organizat, se luptă cu flăcările, dar îÂşi fac treaba profesionist, sting incendiul și intervin pentru salvarea persoanelor aflate în pericol.

 

La urmă, șeful formației raportează managerului de spital:

 

- Dle Doctor, operațiunea a fost încheiată cu succes, au fost salvați aproape toți, doar la subsol, din cele trei persoane inconștiente găsite acolo, doar două am reuÂşit să le resuscităm, una... din păcate, a murit. Ne pare rău..

 

Doctorul:

 

- Bai, sunteti nebuni? La subsol se află morga..!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CLIENTUL INTREABA :

 

Acum un an am schimbat versiunea Logodnica 7.0 cu Nevasta 1.0 si am

observat ca programul a lansat o optiune subita Bebelus1.0 care ocupa mult

spatiu pe hard. In instructiuni nu era nimic mentionat.

 

Pe de alta parte, Nevasta 1.0 se autoinstaleaza in toate celelalte programe

si se lanseaza automat cand deschid alta aplicatie, impiedicandu-i

executia. Aplicatii ca Bere-intre-prieteni 10.3 , Duminica-la-fotbal 5.0 nu

mai functioneaza.

 

Uneori apare un virus - Soacra 1.0 , care blocheza sistemul sau face ca

Nevasta 1.0 sa se comporte total haotic. Nu reusesc sa dezinstalez acest

program si devine insuportabil mai ales cand incerc sa lansez aplicatia

Duminica-de-dragoste 3.0 .

 

Se pare ca si alte fisiere sunt virusate. De ex.:

c:/Sex__sambata_dimineata.exe nu mai functioneaza deloc. Am vrut sa revin

la programul anterior Logodnica 7.0 dar procesul de dezinstalare al

programului actual, Nevasta 1.0 mi se pare complicat iar riscurile pt.

sistem sunt mari mai ales pt. Bebelus 1.0 care chiar imi place.

 

Ma puteti ajuta? Un utilizator disperat.

 

RASPUNS:

 

Draga client,

Nemultumirea Dvs. este frecventa printre utilizatori dar ea se datoreaza

unei greseli primare de conceptie: Multi utilizatori trec de la orice

versiune Logodnica X.0 laNevasta 1.0 cu speranta falsa ca Nevasta 1.0 nu e

decat un program de divertisment si utilitati. Dar e vorba de mult mai mult

:Nevasta 1.0 e un Operating System complet creat ca sa controleze toate

aplicatiile Dvs. E aproape imposibil sa dezinstalati Nevasta 1.0 si sa

reveniti la Logodnica X.0 intrucat exista sisteme virusate care fac ca si

acesta sa se comporte precum Nevasta 1.0 deci nu aveti nimic de castigat.

 

Aceeasi problema si cu Soacra X.0 . Acesta e un program mai vechi din care

deriva Nevasta 1.0 si comporta multe probleme de compatibilitate. Cu putin

noroc, sfarseste prin a fi victima unui virus si dispare in cativa ani.

 

Unii utilizatori au incercat sa formateze tot modul

 

376482_314530635233431_201470069872822_1234452_811563880_n.jpg

:blbl:

post-46097-0-59573200-1329498791_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Un polițist opreÂşte un motociclist care gonea pe strada principală.

- Să vă explic... începe motociclistul, dar polițistul i-o retează imediat:

- Nu-i nevoie de explicații. O să te las să-ți răcoreÂşti călcâiele la poliție până se întoarce Âşeful.

- Dar de fapt...

- Nicio vorbă să n-aud! Mergem la secție Âşi nu mă interesează ce ai să-mi spui!

Câteva ore mai târziu, polițistul se uita să vadă ce face prizonierul său în celula secției Âşi-i spune:

- Ai noroc că Âşeful e socru mic azi, o sa fie în toane bune când vine.

- Greu de crezut, zice tipul din celulă. Eu sunt mirele.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl:

post-46097-0-59573200-1329498791_thumb.jpg

 

am auzit de multe soiuri... dar de Răbdarea nu încă... interesant...

Editat de jerry_mcrie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...