Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pus gume tari de la Balamuc, schimbat furca, umblat la toate cele, curatat contacte, curatat etrieri, bla bla - pe scurt, stat 14!?! ore la Balamuc in reparatii si azi, pe ud, am scos cel mai bun timp, mai bun decat vara, de la mine acasa pana la prietena. 14 minute din Dna. Ghica pana in Sebastian :P

 

I'm getting better :huh:

 

PS: fratiiie, am ramas masca vazand ce inseamna niste gume mai de Dne. ajuta din 2008 (fata Dunlop GP Racer si spate Pirelli Diablo Supercorsa) fata de Pilot Power si Pilot Race din 2005 :scratch: Si ma mai miram de ce tranteam cu ea pe jos o data la 2 luni :D

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba...iar dai cu bata in balta.Dai cu ea pe jos pt ca esti in primu' rand ghinionist si in al doilea rand nesigur,neatent,tantalau si mai gasesc cateva adjective,cauciucurile au si ele partea lor da' nu sunt cauza principala...Bine ca le-ai schimbat...la fel si cu furca,totul e un progres. Ai grija in primu' rand la ce se intampla in jurul tau... :scratch:

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor. Caut si eu parbriz F4. 99-00 dar nu clar k nu-l suport. YM: tzog2007

 

Vezi că-s o droaie double bubble... pe Louis au de la Puig, eu de acolo mi-am luat la sfârÂşitul verii. Dă bine pe motoretă Âşi îți aruncă Âşi vântul mai sus, nu-l mai iei aÂşa rău în piept. Mai sunt Âşi PowerBronze pe www.superbikestore.com

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi că-s o droaie double bubble... pe Louis au de la Puig, eu de acolo mi-am luat la sfârÂşitul verii. Dă bine pe motoretă Âşi îți aruncă Âşi vântul mai sus, nu-l mai iei aÂşa rău în piept. Mai sunt Âşi PowerBronze pe www.superbikestore.com

:laugh:

 

Pe F4i da binisor.

 

Da pe F4 arata ca lupa....parerea mea :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca zic ca vreau Yamaha TT600R ma crede cineva?!?

Io chiar vreau ceva enduro, e si pacat sa nu la ce trasee am p'aici... mai ales ca ne cad muntii in cap... desi... mi-e greu sa renunt si la viraje pe asfalt... :laugh:

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca zic ca vreau Yamaha TT600R ma crede cineva?!?

Io chiar vreau ceva enduro, e si pacat sa nu la ce trasee am p'aici... mai ales ca ne cad muntii in cap... desi... mi-e greu sa renunt si la viraje pe asfalt... :cheers:

 

Stai calm că și eu vreau un supermoto, mi se pusese pata la un moment dat dar m-am mai calmat, încă n-am strâns banii de un FMX 650 de la Honda... a venit criza. :laugh: Totuși vitezana tot n-o las... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare everybody.

 

Desi intru mai rar pe forum, pe cativa dintre voi ii stiu de la intalniri.

 

Dar am si eu o rugaminte si o propunere in acelasi timp.

 

Puneti si voi o poza cu domniile voastre sa va recunosc cand ne vedem pe strada, la intalniri, bere & others.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare everybody.

 

Desi intru mai rar pe forum, pe cativa dintre voi ii stiu de la intalniri.

 

Dar am si eu o rugaminte si o propunere in acelasi timp.

 

Puneti si voi o poza cu domniile voastre sa va recunosc cand ne vedem pe strada, la intalniri, bere & others.

 

 

Pe unii de la intalniri ,pe altii de pe la politie ,din pipera :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...