Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Pushu, eu am pus bridele transversale peste sa, pe sub nu am reusit sa inchid saua..

Gentile i le'am dat unui prieten care chiar mananca km si le mai iau ocazional de la el, asa ca nu prea pot sa'ti arat ceva live, insa iti pun doua poze sa iti faci o idee de cum le'am pus la mine.

 

A se observa brida din fata dintre sei si cea din spate montata pe la numar, pe sub colivia cu iluminarea numarului..

post-3288-1277834713_thumb.jpg

post-3288-1277834852_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

inca o data: care mai doreste sa ajute un coleg de intalniri cu prezenta sambata, o ora de la 12 la 1? nu trebuie decat sa fie prezent.

 

 

 

Poti sa mai socotesti inca unul! Am sa ma prezentez si io. Cred ca o sa vb mai multe joi, asta daca nu puloua, ptr ca sper sa vin, tuica, bere, coniac, palinca :smoke: ..... etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

usor usor se aduna poporul...cu cicatrici de scotch gri, fara stickere, fara oglinzi, cu reparatii chituite (daca veneam si eu)... ce banda de pirati mai suntem si noi, of of mai mai... :lol: :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

primele nu, sunt prea mari si se lasa, sunt greu de prins ca sa stea bine.

al 2-lea model am si eu si stau foarte bine pe motorul meu. prima chinga vine intre sei si celelalte 2 le-am prins sub saua pasagerului.

am mers cam cu 230-250 si nu le-am pierdut :smoke: gentile vin si cu inca vreo 6 chingi sa le asiguri bine dar nu am avut nevoie de ele. stau fixate bine doar cu cele de prindere intre ele. au si buzunar cu husa de ploaie care si-a facut treaba we trecut cand m-a prins ploaia torentiala pe cheia :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa mai socotesti inca unul! Am sa ma prezentez si io. Cred ca o sa vb mai multe joi, asta daca nu puloua, ptr ca sper sa vin, tuica, bere, coniac, palinca :smoke: ..... etc.

 

 

Vin si eu cu a mea, ciunga, fara o ureche :lol:

 

Apropos, mai intreb si eu din cand in cand.... Care aveti o oglinda dreapta? :cheers:

 

 

va multumesc, sunt fanul vostru ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu cu a mea, ciunga, fara o ureche :lol:

 

Apropos, mai intreb si eu din cand in cand.... Care aveti o oglinda dreapta? :cheers:

 

Vrei musai originale? Eu mi le-am schimbat pe amindoua iar (da, alea ascutite de le aveam le-am schimbat... mai am doar una dreapta :smoke: ) cu unele de la Kronaumoto de 140 lei perechea. Destul de OK... se vede chiar mai bine in ele decit in cele dinainte dar tot fara "zoom".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CHiar am nevoie de ajutor...daca stiti vreuna(600RR an 2003-2004) cazuta total dar cu bordul intact....pot sa fie carenele traznite, piesele le vreau...am nevoie. Nu am timp si cunostinte sa iau piesa cu piesa, mi`ar lua...cred ca minim un an. As da de incompatibilitati, de bani pierduti and so on.

 

/index.php?...id=2498251&

 

Va multumesc anticipat.

Editat de gsm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, de astazi ma alatur si eu comunitatii cbr f 600 cu un F3 an '97, am auzit ca este o motocicleta fiabila.....numai bine

Bine ai venit,pune si tu o poza si mai multe detalii :pret,km,imbunatatiri.

 

Sa o stapanesti sanatos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa pun zilele astea, dupa ce ii fac toaleta...este stock cu exceptia semnalizarilor.....si ceva defecte optice, km nu stiu cat are ca nu am fost atent, insa de vreo 4 ani sta pe dreapta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mea e cu tuning... I-am anulat oglinda dreapta intentionat! Sunt mai aerodinamic asa. Consuma mai putin si prind suta in peste 3 secunde. Plus ca ii da caracter :smoke:

 

Zaele, originale mi-ar placea. Daca nu fac rost, o sa imi iau pereche, ca cu o ureche d-un fel si cealalta diferita, e prea moderna pentru gustul meu (a se citi junkyard fabrication)

Editat de gabarab
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost foarte aproape de a ne strecura printre cele 2 ruperi de nori, insa a 2-a ne-a prins ;) . Era sa ma fac si praf din cauza la "minunatele reparatii" de crapaturi cu smoala de pe A2. In final totusi nu am iesit nici sifonat si nici ud , in 5 minute eram uscat, si am ajuns cu bine acasa. Oricum a fost o zi pe care mi-o voi aminti ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost foarte aproape de a ne strecura printre cele 2 ruperi de nori, insa a 2-a ne-a prins ;) . Era sa ma fac si praf din cauza la "minunatele reparatii" de crapaturi cu smoala de pe A2. In final totusi nu am iesit nici sifonat si nici ud , in 5 minute eram uscat, si am ajuns cu bine acasa. Oricum a fost o zi pe care mi-o voi aminti ;)

 

Exagerari dom'le, exagerari ....

 

Eu cred ca am sa semnez condica azi. Ce imi mai e inca o baie dupa aia de duminica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...