Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sa inteleg ca nu se mai face nimic de 1 mai.

 

poate ne vedem prin bucuresti la un suc ceva gratar ?

Putem merge la un gratar pe langa Bucuresti, pe pajistea aia frumoasa de langa lacul din Belciugatele sau cum naiba se numea :moron:

 

da,facem un gratar in victoriei! :P

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci pe 7 mai sarbatorim ziua internationala a muncii printr-o iesire in grup..... very nice :P

in loc de mare, ca oricum baie nu facem, plaja idem, nu mai bine mergem noi undeva la munte, la o pensiune draguta, unde sa ramanem si noaptea ca sa putem si noi sa sarbatorim cum se cuvine? :P :moron: :D :P

 

cine voteaza pentru?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu costum, ajunge pantaloni simpli.

Mesaj completat

deci pe 7 mai sarbatorim ziua internationala a muncii printr-o iesire in grup..... very nice :P

in loc de mare, ca oricum baie nu facem, plaja idem, nu mai bine mergem noi undeva la munte, la o pensiune draguta, unde sa ramanem si noaptea ca sa putem si noi sa sarbatorim cum se cuvine? :P :moron: :D :P

 

cine voteaza pentru?

 

Suna bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci pe 7 mai sarbatorim ziua internationala a muncii printr-o iesire in grup..... very nice :P

in loc de mare, ca oricum baie nu facem, plaja idem, nu mai bine mergem noi undeva la munte, la o pensiune draguta, unde sa ramanem si noaptea ca sa putem si noi sa sarbatorim cum se cuvine?

 

cine voteaza pentru?

 

 

Eu votez pt mare din urmatorul motiv: eu pe 6 mai trebuie sa fiu in cta. deci pe 7 ma intorc cu voi spre bucuresti, iar pe 8 ma duc la vl cu motorul si ma intorc seara...deci...ne vedem la mare pe 7??? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut consumul si imi iese 5.2.

E cam putin, nu? nu ma iau dupa liniute si etc, ci pur si simplu am umplut-o cu varf...

Sulta, tie cat iti consuma er 5-ul in conditii de forja pt cei 37 caluti?

 

Este OK! Mie la ER5 la un drum cum a fost cel de luni imi consuma un 5%...uneori chiar 4.8%. uite AICI acolo poti vedea ca in cei peste 8000 de km facuti cu er5-ul am avut un consum mediu de 5.73%, cu mojotitatea km facuti in buc.

 

Ce este mai interesant si am fost placut surprins la CBR este faptul ca mie la drumul facut la Ruse, cu voi Luni, mi-a consumat 5.96%, am si dovada AICI. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cunoscatorii... se potriveste discul de frana fata de pe F4 pe F4i fs...???

Nu stiu F4 vs F4i, parca erau la fel, insa stiu ca difera cel de pe stanga fata de cel de pe dreapta...

 

Buna, cine-mi recomanda si mie un mecanic la care sa merg sa mi monteze un lant la moto? Mersi

@florin-v, de exemplu. Lucreaza frumos baiatul. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna, cine-mi recomanda si mie un mecanic la care sa merg sa mi monteze un lant la moto? Mersi

 

:moron: Parerea mea e ca poti sa ti-l schimbi singurica fara sa spargi bani aiurea…si daca ai nevoie de ajutor te ajut cu cea mai mare placere

adevarat ca lantul meu l-am schimbat la un mecanic acu vreo 2 ani (dar atunci inca imi era frica sa imi folosesc din plin “calitatile” de supermecanic)…dar dupa am ajutat un prieten sa si-l schimbe singur si lucrarea a iesit mai mult decat “perfecta”…in plus eu am avut idea stralucita (pt ca nu aveam cleste special pt nituri) sa folosesc un bolovan ca nicovala :P …adevarat ca aproape mi-am strivit un deget cu ciocanul de mi-au tasnit lacrimi de bucurie si in plus de atunci nu mai am curaj sa stau in spatele lui in mers(mi-e frica daca ii zboara lantul sa nu imi ia si mie jumate din fasole cu tot cu viziera) dar astea sunt mici detalii :P….aaa si inca ceva…e important pt mine sa ai un corp mai delicat si mai putin atletic …asta in caz ca iese treaba aiurea macar sa apuc sa prind un avans la fuga de 2-3 metri pana imi lipesti prima cheie fraceza dupa ceafa :D

 

PS. Imi spune si mie cineva unde e cricul la motor ca s-a suparat vecinul ca o tot sprijin pe mertanu' lui si i s-a luat vopseaua :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@florin-v, de exemplu. Lucreaza frumos baiatul. :P

 

si eu tot pe Florin il recomand, mi-am schimbat de curand la el placutele de frana, lichid de frana, ulei si filtru ulei + verificat filtru de aer totul cu 100lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...