Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hello! Ne organizam sa plecam in grup la mare vineri inspre SEAWOLVES BIKE FEST 4? Lua pana la urma mergi cu masina? Dam o bere pe kilogram de bagaj carat cu masina. :cheers:

Eu maine aflu sigur daca vineri pot pleca dimineata sau pe la pranz.

 

eu as merge, dar nu mai am bani :what:

nici un leu macar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da-i incolo de lei. Iepuro sa fie.

 

In other news, aici s-a calmat furtuna de nisip, ploaia si vantul turbat. Incet incet se si usuca. Daca se mentine asa propun sa onoram cu prezenta diseara la intalnire :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu garantez.... ca mai am si neste alte treburi...

 

Iar cu plecatul la mare, nu mai mergem nici noi (eu cu Ioana)... Preferam sa mergem alta data, si sa ne bucuram de soare, drum, plaja.... chiar daca nu va fi biker's party....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot nu v-ati luat costum de ploaie? Oricum, fiecare drum are farmecul lui.

 

PS. Mi-am luat VFR-ul inapoi...Prin August sper sa ajung si eu din nou pe AMC :D

 

Ps, in cazul in care va incumetati la un drum pana aici cu mobra, aveti un ghid f bun al orasului si o camera libera :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS. Mi-am luat VFR-ul inapoi...Prin August sper sa ajung si eu din nou pe AMC :D

 

hm, inseamna ca iti trebuie neaparat scarite noi la VFR :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Heheee, deja ma uit dupa cate ceva gadget-uri dar ma indoiesc ca o sa o fac altceva decat fun bike. Locul ei este pe strada, ii place sa numere km.

 

Si asa, de cateva luni ma uit dupa un Intruder 1500. M-am dat cu vaca unui prieten si m-am inbolnavit.

 

Am Hockenheim-ul la 15 min , dar in momentul de fata am alte prioritati si daca imi aduc mobra aici sigur se duc toate pe apa/pista sambetei. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti (si fete), noi (eu cu sotia) am facut JoiaCBR pe un Burgman prin Barcelona, toata ziua.

Sa vedeti aici trafic turbat de scutere si motoare ...

Va doresc zile insorite si plimbari fara incidente.

 

@Lu: ia-o usor; vin pe 16 si poate facem o plimbare ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti niste motociclisti de zile insorite :P rusine sa va fie.

 

Gasca nelipsita a fost acolo... ciolo.

Eu la 6.45 eram in constitutiei...am stat vreo 20 min, n-a venit nimeni si m-am intors acasa. :whip:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu la 6.45 eram in constitutiei...am stat vreo 20 min, n-a venit nimeni si m-am intors acasa. :whip:

 

 

:))) Noi am fost 2 aici cu motoretele noastre ... desigur ploua cu galeata. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti niste motociclisti de zile insorite :P rusine sa va fie.

 

Gasca nelipsita a fost acolo... ciolo.

 

Cand vei fi plouat vreo 4 ani de mers pe moto...la un moment dat ti se face lehamite sa mai mergi pe ploaie sau mai ales sa stii ca va ploua in ziua respectiva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand vei fi plouat vreo 4 ani de mers pe moto...la un moment dat ti se face lehamite sa mai mergi pe ploaie sau mai ales sa stii ca va ploua in ziua respectiva.

Hai mai, ca daca mai ai si o pasagera care "te incalzeste" e totul perfect :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai, ca daca mai ai si o pasagera care "te incalzeste" e totul perfect :laugh:

 

 

:lol: :P

 

Eh eram si eu inainte la fel...tot timpul pe motor...cu timpul mi-a trecut. Acu mi-e scarba si sa mai scot motoru in oras la ce rahati avem in trafic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh eram si eu inainte la fel...tot timpul pe motor...cu timpul mi-a trecut. Acu mi-e scarba si sa mai scot motoru in oras la ce rahati avem in trafic.

Exact la fel am ajuns si eu. De fapt eu merg cu motorul zilnic, n'am treaba cu rahatii, daca e frumos sau macar nu ploua cand plec la job plec cu motorul chiar daca proCnoza e nasoala, insa daca ploua cand trebuie sa plec la job las motorul acasa fara greturi. La inceput mergeam pana dadea ninsoarea, acuma cand e frig, sub 10grd nu mai e fun, mai ales ca astea ale noastre de acum au cuplu si se simte aderenta precara la temperaturi mai mici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai ajung :( distraxie placuta... :Z

 

 

Of mai Alex ..si am adus-o si pe Alexutza :grinbandit: sa mai zici tu ca nu o aduc :laugh:

 

 

 

Cbr-istii se strang dintotdeauna de pe la ora 7 ,nu stiu ce tot aveti voi cu ora 6 si de ce tot schimbati orele ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti (si fete), noi (eu cu sotia) am facut JoiaCBR pe un Burgman prin Barcelona, toata ziua.

Sa vedeti aici trafic turbat de scutere si motoare ...

Va doresc zile insorite si plimbari fara incidente.

 

@Lu: ia-o usor; vin pe 16 si poate facem o plimbare ;)

 

ce tare! Burgman-ul e bestial, tu ai stat mai confortabil decat Ionela...cand veti avea copii, poti sa-i iei in atas, ca exista si atas la Burgman.

 

Pana pe 16 mi se pare o vesnicie...incerc sa o iau usor, dar mi-e f greu doctore! nu eram pregatita pentru perfectiune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Of mai Alex ..si am adus-o si pe Alexutza :grinbandit: sa mai zici tu ca nu o aduc :laugh:

 

 

 

Cbr-istii se strang dintotdeauna de pe la ora 7 ,nu stiu ce tot aveti voi cu ora 6 si de ce tot schimbati orele ...

 

 

da da da ... si ora da da si locatia da da ....sa fie fix fix ... da da....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...