Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Cat porti la cizme frumosule? Poate te ofertez cu ceva.. :D

 

 

Merg pe picior mare 43-44 in functie de calapodul dupe care s-a lucrat .

 

@Claudiu* mersi ptr pont dar as vrea sa le si pot proba. ce vine din tara prin curier sau posta tre mai intai sa dai banii ca apoi sa iei marfa. Asa ca prefer ceva de prin bucale privat sau magazin.

 

 

On topic: NE VEDEM MAINE?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

alex, nu ti-am zis sa iei de acolo (nici nu stiu cine e) ti-am dat exemplu de cizma la 500 der lei (asa cum ai cerut). Sunt convins ca daca mai cauti gasesti ceva (eventual cu un nume mai cunoscut) sa si probezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e Go Pro... :D e Tachyon, senzorul e mult mai prost, 640x480 si vreo 45° FOV...

 

Am inteles. Oricum vad ca-si face treaba cu brio.

Eu cred ca-mi voi lua un GoPro HD in cu.rand... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt in dilema sa-mi iau un GoProHD motorsport, mai ales ca pe f64.ro au scazut pretul cu vreo 20 RON si de ieri au bagat bonus si un card 8 Gbytes cado`.

 

Multi zic ca nu se merita 1500 RON pe un rahatel asa mic, mai bine sa-mi iau un dslr, sunt intre ciocan si nicovala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multi zic ca nu se merita 1500 RON pe un rahatel asa mic, mai bine sa-mi iau un dslr, sunt intre ciocan si nicovala.

La 1500 LEI iei un entry level slab!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa zgaltai mobra si daca se mai aude ceva in rezervorul ala vin si eu ! :D

Eu de aia o tin in benzinarie , ca o mai pacaleste mirosu ... si mai merge si pe vapori de benzina ... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are sa incerc sa ajung si eu... Dupa 19:30 incolo s-ar m-ai baga careva la plimbare "activistica"? Pe la spartul tirgului adica... cind sa plece lumea pe la cashi sau baute... Daca trece caravana Joia-Moto pe acolea that iz...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa zgaltai mobra si daca se mai aude ceva in rezervorul ala vin si eu ! :laugh:

 

Eu am zgaltaito si e goala :laugh: asa ca am alimentat cu 3 litri de bere ca e mai eftin :laugh:

 

asa ca nu mai vin :D doar bere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa zgaltai mobra si daca se mai aude ceva in rezervorul ala vin si eu ! :laugh:

 

A ajuns criza si-n iad?

Fa semnatura aia mai mare :D

 

PS: ce de lume p-aici!

Editat de Pushu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la capitolul asta eu nu ma plang ca pot veni cu ea impinsa la ce distanta am de parcurs

Unde mai pui ca ai si ceva vale !!! Mai nasol la intors acas dar pana atunci poate punem mana de la picior si iti dam un paharel de benzina! Apropo: ce buna era sticluta aia de juma' acu!

 

 

ON topic: io cred ca are sa viu dar dupe ce particip la actiunea caritabila poate mai apare c.urul prin cine stie ce filmulete ( tot sper sa bage ZELU vreo doua-trei x 10 cadre cu mine ca sa-i arat mentorului cum ma pregatesc de vedeteala) . :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa-i arat mentorului cum ma pregatesc de vedeteala

 

 

Practice..young grasshoper ! :laugh:

 

@Pushu : Adevarat,trebuie sa mai lucrez la partea aia ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...