Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

E de la parbriz ..zic eu ! :P

 

 

am si de alalalt :) ce sa fac daca sunt mare si imi place sa nu mi-o iau in mufa de la vant...

Editat de alx31
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

M-a speriat colegu' de la Honda. A zis ca mai nou caschetarii pot verifica pe calculator daca ai ITP, gen fara talon. Si ti-o furi pe loc. Ne vedem diseara :-) nu-i bai. Ideea e ca eu n-am vazut sa fie becuri de pozitie pe fata :-) de aia ziceam.

 

Incearca sa mergi cu toate actele in ordine macar cat esti incepator. Avand in vedere ca 2 pagini au fost umplute cu "plecarea de pe loc" , te pui singur intr-o situatie lose-lose. Bafta maxima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut.Am si eu mare nevoie de ajutor.Imi trebuie urgent o anvelopa spate pe 17 uzata.Am programare la RAR saptamana viitoare si zilele astea am reusit sa tai cauciucul meu.Motocicleta se afla la Campulung si trebuie sa o aduc in Bucuresti.In fine am nevoie de o avelopa sa mai duca cam 500 de km.Doar pentru un drum,apoi intra la iernat deci nu ma intreseaza sa fie prea buna,dar sa nu aiba sarme iesite.orice marca orice dot nu ma intreseaza prea mult.doar 500 de km voi face cu ea.Daca aveti careva si vreti sa scapati de ea contracost evident pana maine in ora 1 maxim. am nevoie si ma deplasez oriunde in bucuresti.

Astept un Pm daca se poate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-a speriat colegu' de la Honda. A zis ca mai nou caschetarii pot verifica pe calculator daca ai ITP, gen fara talon. Si ti-o furi pe loc. Ne vedem diseara :-) nu-i bai. Ideea e ca eu n-am vazut sa fie becuri de pozitie pe fata :-) de aia ziceam.

 

 

Asa stiam si eu ,ca te pot verifica direct,fara sa ai actele la tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-a speriat colegu' de la Honda. A zis ca mai nou caschetarii pot verifica pe calculator daca ai ITP, gen fara talon. Si ti-o furi pe loc. Ne vedem diseara :-) nu-i bai. Ideea e ca eu n-am vazut sa fie becuri de pozitie pe fata :-) de aia ziceam.

 

 

Ca tot venii vorba de chestii super-tehnologizate :)

 

Ia de citeste aci'

 

 

Comanda de pizza in 2012...

 

Clientul - Alo, buna ziua, doresc sa comand doua pizza.

 

Telefonista - Multumim ca ati sunat la Pizza Hut. Puteti sa-mi dati numarul dvs. de identitate (NIDN - national ID number), domnule ?

 

Clientul -- Numarul meu de identitate nationala... da, un moment. 6102049998-45-54610.

 

Telefonista - Multumesc, dle X. Vad ca locuiti la1742 Meadowland Drive si aveti tel. 494-2366. Telefonul dvs. de la serviciu la Lincoln Insurance este 745-2302 iar numarul de celular este 266-2566. Adresa de e-mail este xson123@home.net. Corect?

 

Clientul - Mmda.. Da' de unde aveti toate informatiile mele?

 

Telefonista - Suntem legati, ca orice companie, de HSS.

 

Clientul -- HSS, ce dracovenie mai este si asta?

 

Telefonista - Suntem legati electronic de Homeland Security System, domnule.

 

Clientul -- (oftand) Asta e. Vreau sa comand doua pizza, Specialul All-Meat.

 

Telefonista - Nu cred ca este o idee prea buna, domnule.

 

Clientul - Cum adica? Este vreo problema cu pizza cu carne?

 

Telefonista - Domnule, analizele dvs. medicale arata ca aveti tensiunea arteriala crescuta si un colesterol destul de mare. Conform dosarului medical, compania de asigurari nu va permite alegerea pizzei cu carne.

 

Clientul - Ceee ? Si atunci ce-mi recomanzi?

 

Telefonista - Ati putea incerca Pizza cu Soia care are procentul de grasimi foarte scazut. Ar trebui sa va placa.

 

Clientul - Ce te face sa crezi ca o sa-mi placa?

 

Telefonista - Ei bine, vad aici pe monitor ca saptamana trecuta ati fost la biblioteca si ati citit o carte de Retete Culinare cu Soia.

 

Clientul - Bine, bine. Da-mi atunci doua pizza marime medie pentru familie.

 

Telefonista - Da, marimea este potrivita pt. dvs., sotie si cei patru copii, iar ceea ce ramane puteti sa dati celor doi caini. Totalul dvs. este $49.99.

 

Clientul - (strigand in casa) Nevasta, adu-mi te rog credit cardul!

 

Telefonista - Imi pare rau domnule, dar trebuie sa platiti cash. Credit cardul dvs. este blocat pentru depasirea limitei.

 

Clientul - Dau o fuga la o masina ATM si voi scoate niste bani inainte sa ajunga pizza la mine la usa .

 

Telefonista - Imi pare rau domnule, dar nici asta nu va fi posibil. Vad aici ca nu aveti nici un ban in contul dvs.

 

Clientul - Da , bine, n-are nimic. Trimite pizzele si gasesc eu niste bani in casa pana ajunge. In cat timp imi vine pizza?

 

Telefonista - Suntem putin in intarziere, as zice cam 45 de minute. Daca va grabiti, puteti veni dvs. pana aici sa ridicati personal comanda, dupa ce faceti rost de bani. Pe de alta parte, este putin mai jenant sa carati pizza pe motocicleta.

 

Clientul - Da de unde stii ca merg cu motocicleta?

 

Telefonista - Pai scrie aici la informatii despre vehicol. Ati avut o masina care vi-a fost luata de compania de imprumut pentru ca nu ati platit la timp. Alaturi scrie ca Harley-ul dvs. este cu plata la zi si in plus i-ati umplut aseara rezervorul cu benzina.

 

Clientul - % # & *...

 

Telefonista - V-as sfatui sa fiti atent cu vocabularul ca sa nu o patiti din nou. Vad ca ati fost arestat pentru ca ati injurat un politist, apoi judecatorul cu care v-ati certat v-a dat 90 zile de puscarie. Vad ca de-abia v-ati intors in societate de cateva zile si asta este prima pizza pe care o comandati.

 

Clientul -- . (fara cuvinte)

 

Telefonista - Mai doriti altceva, domnule?

 

Clientul - Da, am un cupon pentru o sticla de 2 litri de Cola, gratis.

 

Telefonista - Imi pare rau, dar trebuie sa cititi mai bine. Pe cupon si in reclama noastra scrie ca persoanele care sufera de diabet nu se califica...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mei omini buni... iar ma lasa bateria asta UE-sta... Mare brinza de Yuasa nu mai pare a fi...ma gindesc sa imi iau o Varta... ceva cu gel in cap... ati vazut pe undeva?

 

E posibil sa am si ceva pe partea de electrica... flashu la mine nu a mers niciodata corect... adica aprinde ambele faze in loc sa faca switch dar nici nu pot spune ca l-am folosit..

 

Oh... ieri am derapat fo juma de metru pe niste nisip (spatele)... si am ramas pe roate si o ora mai tirziu a dat un bosorog prost peste mine (mi-a indoit numarul nitel si m-a lovit in roata, venind din stinga spate... la gipuri cica acordarea de prioritate pentru moto e facultativa...) si iar am ramas pe doua roate... am inceput sa nu mai cad usor se pare :) . Evident ca nea caisa ala cind eu am oprit sa vad ce s-a intimplat la mobra s-a carat... ce pisicii lui... Nu l-am mai alergat ca doar numarul fu indoit usor... sper totusi sa ii fi zgiriat bara de la cutia lui cu roti... fracktard...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai Yuasa de la mama ei sau prostie d'aia Toplite?

Flash'ul la F4 (in cazul in care ai Halogen stock) iti aprinde SI faza lunga peste cea scurta. Comutarea intre ele se face doar cand dai pe lunga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati prostiile si gauriti carenele. CP care se prind pe cadru prin fereastra de pe carena sunt foarte periculoase. Daca se pica mai nasol exista o mare posibilitate ca sa se indoaie cadrul si adio! De la protectia carenelor o dati in dauna totala.

 

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca aveti voi cu ce ..... :moto:

Maine "plimbare la Germanos". :kiss: Pe la un 11.00 sper sa o trezesc si eu pe Claudia sa imi iau mobra.

@Pushu: maine e Ionela de garda, asa ca daca vrei am un loc liber, dar numai cum a zis alecs: in fustita :lol:

 

LE: Hai ca ai postat in timp ce compuneam eu.

1. nu l-am pus eu; prietenii la nevoie se cunosc; si satanistii la facut tampenii.

2. se accepta fustita peste combinezon; nu de alta dar nu vreau sa iti fie frig la picioruse. :D

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer imi arde calcaiu' de'o plimbare...

Claudia, ai loc pe v'o 3 mobre ca pasagera :kiss: (sunt si eu pe lista, ca si ioana are treaba)

Sau, vorbesc cu Costin (noul proprietar al murgului gri a lui Claudiu) si tu conduci si e el pasager, ca el inca n-are A-ul :lol:

 

Mesaj completat

eu tot n-am vandut Ful :moto:

Daca tot nu -ai vandut, nu vii la o plimbare? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine "plimbare la Germanos". Pe la un 11.00 sper sa o trezesc si eu pe Claudia sa imi iau mobra.

@Pushu: maine e Ionela de garda, asa ca daca vrei am un loc liber, dar numai cum a zis alecs: in fustita

Doc, don't push it! 12:00 - si fac un mega efort!

 

eu tot n-am vandut Ful :moto:

Eu cred ca tu nu vrei sa-l vinzi. Mai bine iesi la plimbare cu baietii.

 

Sincer imi arde calcaiu' de'o plimbare...

Claudia, ai loc pe v'o 3 mobre ca pasagera :lol: (sunt si eu pe lista, ca si ioana are treaba)

Sau, vorbesc cu Costin (noul proprietar al murgului gri a lui Claudiu) si tu conduci si e el pasager, ca el inca n-are A-ul :D

 

Multumesc! Dar am bubble charts de facut. In excel :kiss:

 

Hai, sa aveti maine cea tare mai plimbare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...