Sari la conținut

Fratilor Chopperisti Ce Inaltime/greutate/model Chopper Aveti ?


mihalceai
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 57
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

180/125, comenzi avansate.

Pozitia: picioarele in fata, bratele intise pe jumate (nu-mi place sa ma intind peste rezervor la curbe), spatele drept.

 

Nu sunt adeptul pozitiei aplecate cu picioarele si mainile intinse la maxim, ca la exercitiile de abdomen.

 

 

 

Se pare ca-s cel mai greu pe aici. :cheers:

(deocamdata)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1,91 m/95 kg/Intruder M800.

 

Picioarele stau cam chircite, la drum lung simti nevoia sa-ti indrepti genunchii si nu poti. Comenzile avansate rezolva problema.

 

Mai este un detaliu. Daca ai probleme cu spatele, gandeste-te inainte sa iti iei chopper. Din cauza pozitiei iei toate gropile direct in coloana. Dupa 2-3 ore de mers eu ma resimteam.

Asta a fost motivul pentru care am renuntat la Intruder.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1,60 , 82 kg , Intruder 1400 ( 270 kg plin ) , m-a gasesc toti dracii cand tre' s-o bag in

garaj , da' n-as schimba "porcul" ......putere din plin , sta bine , arata si mai bine ...........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care mai concurezi nene la concurs de mister pe motoreta, hai ca mai sunt cateva locuri disponibile.

iak.... 1.75, cam 60 de kile, kawasaki eliminator de 600

da voi un vulcanete mai marisor...(creca mi-o ramas mica)(motoreta) :cheers: daca nu ma multumesc si cu asta

:D :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care mai concurezi nene la concurs de mister pe motoreta, hai ca mai sunt cateva locuri disponibile.

Mie mi s-a parut ca omul chiar are o problema si ne cere sfatul. Nu si-a pus nimeni aici diametrul bicepsilor.

 

inchideti dracu topicurile astea ca ne facem de ras, vaide ciopareala din voi.

Acelasi raspuns

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

180/125, comenzi avansate.

 

Se pare ca-s cel mai greu pe aici. :angry:

(deocamdata)

o sa fi cel mai greu dupa ce mai slabesc eu 5 kg :cheers: :eek: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam fain de raspunsuri, e clar ca va trebui sa incerc Virago 535, sau Honda Shadow 600 dar sa ma dau si cu un enduro; mi-as lua daca as putea din fiecare cite una dar asta e, vroiam sa va intreb pt. un Virago 535 cam cit ar costa niste comenzi avansate si pe unde se gasesc la noi ?

 

O zi cit mai placuta si drumuri uscate :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frati chopperisti!Nu fiti mai catolici decat papa de la Roma!Sa recunosti chopper-ul ca singura motocicleta valabila denota lipsa de imaginatie...

 

 

cu mine sigur nu esti frate.....

 

sa crezi cu tarie in ceva si sa te dedici acelui crez,este mai mult decat un exercitiu de imaginatie.

 

Multam fain de raspunsuri, e clar ca va trebui sa incerc Virago 535, sau Honda Shadow 600 dar sa ma dau si cu un enduro; mi-as lua daca as putea din fiecare cite una dar asta e, vroiam sa va intreb pt. un Virago 535 cam cit ar costa niste comenzi avansate si pe unde se gasesc la noi ?

 

O zi cit mai placuta si drumuri uscate :cheers:

 

COMPLETEAZATI PROFIL-UL.

 

pentru detalii ref la virago,este o sectiune dedicata.

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La o greutate de 120 kile si 1.75 inaltime credeti ca e mult prea mic un Intruder de 250? In alegerea lui a fost in primul rand problema banilor dar si o chestie din noua legislatie care limiteaza accesul la motoare mai puternice de 26 kW in primii doi ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...