Sari la conținut

Intrunire De Comuniste-parte A Doua


lucyfire_legion
 Share

locatia intrunirii....  

177 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

mda....se pare ca eu ratez intrunirea comunistilor de anu' acesta....... lipsa de fonduri! :cheers:

 

sper sa va distrati si astept poze macar....

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 255
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu cu Vulturul argintiu (Martinu) plecam sigur sambata dimineata spre 7 scari. Acolo o sa ne intalnim cu cei care vin de vineri seara. Mai postati aici care cum plecati, poate formam ceva grupulete pentru traseu :cheers: :cheers: :cheers: :lol: Deocamdata nu avem fixata o ora pentru sambata dimineata, dar bine ar fii sa plecam mai pe racoare. Asta este numarul meu, incaz ca nu dam unii de altii, 0721.975580 - Mihai(DHL).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. ce ati hotarat aseara??? nu am putut sa ajung :cheers:

2. care din bucuresti imi imprumuta o roata de ij pe 18 sau 19 pentru sapte scari care sa nu fie 8? a mea de pe atas e 88 si nu pot sa merg pana acolo cu ea ca ma rupe de maini :cheers:

ms

asfalt uscat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa-ti dau un cauciuc de 18 rusesc daca mai faci rost de janta. Roata completa nu am, dar poate din ce are fiecare facem de o roata. :cheers:

 

Bafta! :cheers:

 

 

 

 

 

1. ce ati hotarat aseara??? nu am putut sa ajung :cheers:

2. care din bucuresti imi imprumuta o roata de ij pe 18 sau 19 pentru sapte scari care sa nu fie 8? a mea de pe atas e 88 si nu pot sa merg pana acolo cu ea ca ma rupe de maini :lol:

ms

asfalt uscat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa-ti dau un cauciuc de 18 rusesc daca mai faci rost de janta. Roata completa nu am, dar poate din ce are fiecare facem de o roata. :cheers:

 

Bafta! :cheers:

ms mult

am auciuc pe 18. brici. si camera. si roata cu zurgalai :cheers: . are spitele slabesi ruginite. toate. cred ca o sa renunt la atas la sapte scari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iuhuuuuuuuuuuuu nebunieee :cheers::D:D :cheers: ...apropo o sa fie formatii ?

cred ca nu ai inteles despre ce e vorba:

- nu o sa fie formatii

- nu o sa fie mancare si bautura de cumparat acolo

- nu o sa fie dusuri si bude

- nu o sa fie cazare la casute (decat daca vreti voi sa mergeti in timis sau in brasov)

- nu exista iluminare, curent, nimic

- nimeni nu organizeaza si nu isii asuma raspunderea pentru nimic, fiecare are grija de el

 

 

 

veniti cu mancare si bautura la voi, cantati pe uscat sau dupa 10 beri - nu conteaza, loc de borat e destul

 

 

Obligatoriu e sa strangeti toate gunoaiele la plecare si sa le duceti la un gunoi in localitate, nu are rost sa poluam zona

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca nu ai inteles despre ce e vorba:

- nu o sa fie formatii

- nu o sa fie mancare si bautura de cumparat acolo

- nu o sa fie dusuri si bude

- nu o sa fie cazare la casute (decat daca vreti voi sa mergeti in timis sau in brasov)

- nu exista iluminare, curent, nimic

- nimeni nu organizeaza si nu isii asuma raspunderea pentru nimic, fiecare are grija de el

veniti cu mancare si bautura la voi, cantati pe uscat sau dupa 10 beri - nu conteaza, loc de borat e destul

Obligatoriu e sa strangeti toate gunoaiele la plecare si sa le duceti la un gunoi in localitate, nu are rost sa poluam zona

frumos zidule!!! ultima parte e tare de tot. bravo!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aduceti:

1.cort, izoprene, saci, haine groase, eventual o pelerina

2.macar o toporisca sa fie, gratare, farfurii de tabla, furculite, eventual ceva in care sa facem ceai sau mai bine o dam pe bere si vin

3. lanterne, baterii

4. pe motocicleta un cablu de ambreiaj de schimb, o camera, unele scule mici, care va stiti cu probleme iminente rezolvati-le de pe acum, sau aduceti ce va trebuie pt reparatie.

or mai fi chesti de zis

 

ah da, ingrediente de gratar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai fa rost de ce ii mai trebuie (burlane, aprindere adevarata, oglinda si alte chestii), ne gasim intr-o zi amandoi sa-i facem electrica.

Dar M72-ul ce are? Ala macar nu prezinta riscuri sa crape in drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa. deci. cine mai pleaca vineri dupa amiza sau vineri seara, dati de veste. daca nu pleaca nimeni din buc vineri seara/dupa-amiza cine pleaca simbata dimineata? un pm ceva, sau id mess buni_tzepesh. telefon 0724 093 758 . cred ca ar fi bine sa facem o lista cu telefoanele celor care merg, sa ne putem apela la nevoie. si inca ceva: ce ulei se pune fratilor in nipru? am pus 15W40 si la relanti, cand se incinge nu mai are presiune (pana pe la 1500 rpm).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ar fi bine sa facem o lista cu telefoanele celor care merg, sa ne putem apela la nevoie. si inca ceva: ce ulei se pune fratilor in nipru? am pus 15W40 si la relanti, cand se incinge nu mai are presiune (pana pe la 1500 rpm).

 

la oltcit cel mai bine rezista la temperatura uleiul hexol 15w40 desi nu stiu ce indice de vascozitate iti tre tie

 

TZepeSH-ule pune 20w50 e mai bun....mai gros...+ ca vin si caldurile astea....

 

eu din pacate n-o sa merg...lipsa de $$$ :cheers:

tu pune releu de dacie si da o fuga pana acolo, ca o sa iti incarce bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am o belea la instalatia electrica, la comenzi, mai exact. Nu se mai aprinde decat pozitia. Becul in far e bun. Si inainte se aprindea si daca miscai putin de butoane se intrerupea, dar acum nu mai vrea farul de nici un fel, nici scurta , nici lunga, numai pozitia. Am mers in seara asta asa pana in Militari si inapoi dat nu mai merg asa noaptea. Oricum eu o sa vin sambata dimineata, dar sper ca sa pot sa remediez si defectiunea totusi sa am farul cu mine la drum. Se pot demonta comenzile electrice la Planeta sa le curat si sa le asamblez la loc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pot demonta comenzile electrice la Planeta sa le curat si sa le asamblez la loc?

da, se pot demonta fara probleme. casca ochii la ordinea in care vin firele in comanda si cum sunt asezate pe ghidon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot sa plec de la munca pana sambata la 14.00 :cheers: . daca nu as fi eu probabil s-ar inchide firma :cheers: . cine pleaca sambata dupa 15.00??? postati aici sau ID mess gj90arb tel 0729.17.48.95

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot sa plec de la munca pana sambata la 14.00 :cheers: . daca nu as fi eu probabil s-ar inchide firma :cheers: . cine pleaca sambata dupa 15.00??? postati aici sau ID mess gj90arb tel 0729.17.48.95

cu ceva sanse as putea fi eu in drum spre 7 scari la ora aia, te sun daca se intampla asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...