Sari la conținut

Intrunire De Comuniste-parte A Doua


lucyfire_legion
 Share

locatia intrunirii....  

177 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

nu ar trebui stabite niste detalii,ex: o locatie ceva mai cunoscuta de unde sa pormin cu totii spre 7 scari(sau in ce colt de lume o fi)... sau macar numere de telefon, in caz ca ne pierdem.. sau apar alte incidente ca doar avem comuniste :scratch:

 

 

Pai zi si de unde esti,ca la profil nu ai completat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 255
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai zi si de unde esti,ca la profil nu ai completat.

sunt din iasi... Stie careva din iasi cum se ajunge acolo? :cheers: si nu ma refeream doar la mine, ci la eventual toti care vor sa vina dar habar nu au unde :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt din iasi... Stie careva din iasi cum se ajunge acolo? :cheers: si nu ma refeream doar la mine, ci la eventual toti care vor sa vina dar habar nu au unde :scratch:

 

In momentul in care destinatia va fi sigura ne vom organiza la iasi un grup de cel putin 5 moto din cate stiu eu pana acum...deci cand plecam, plecam toti....nu ne vom pierde :) :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa frate ca fac eu un muscle bike din rablele mele si vin repede repede..nu fac 5 ore pe drum...sau, ma ajuta ozzy cu remorcatu pana in iad si inapoi, poate si cu o craca pe motor :blbl: prietenii stiu de ce :scratch:

 

aaaa....buna ideea cu room service...la cort...da sa fie brunete cu fuste scurte, imbracaminte gen heidi... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt dreptaci si cant cu coardele normal dar pentru tine fac o exceptie si intorc coardele cum vrei tu. Ete ba la el. Acuma stam in drum de-o saiba? Tu sa fii acolo ca restul se rezolva. Oricum eu am o zongora ce a depasit de mult varsta legala de activitate. Are mai multe reparatii executate cu poxipol si alte rasini. Cred ca e rectificata la toate cotele.. :scratch:)

Jos comunismul si dictatura lui. Traiasca libertatea .... am uitat versurile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt. dumneavoastra, domnisoara csman este ceva special: apartamentul propriu in care stati la tot confortul! este o intrunire de motoare, nu de "demoazele" si se pune accent pe caracterul oamenilor si pe spiritul liber, nu pe apa calda si eventual room-service cum doriti d-voastra!!! pe intzelesul tau: ba!!!! te speli in rau, bei si mananci! si dormi la cort! altfel fa joc de mana acasa in fatza teve-ului si simte-te bine! ai apa calda pana la 22 seara cel putin! cum stai in centru posibil sa ai toata noaptea!!! noapte buna!

 

 

salut!!!mai stress-ule...dar taare rau mai esti...unii dintre noi suntem mai batraiori,mai bolnavei poate (sper din suflet sa nu fie nimeni),sau un pic mai sensibili ,sa zicem...acum,nu trebuie sa ne infuriem doar pentru ca omul a intrebat de conditii...ete,de exemplu,io dorm si in santz,dar nevasta mea...nu...vrea pat,apa calda..etc...si atunci intreb si io..apa calda e?!pat e?!...ce-mi raspunzi?!divorteaza?!!!!?!!!!nu ca nu as vrea eu....dar cine dracu o mai ia,daca si io o las?!!!!te aprinzi prea tare din nimic...sper sa nu te fi suparat si eu...si daca da,ne vedem la intrunire si dau eu berea... :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! :rose: Anul trecut am fost la Turda-Cheile Turului...tot intrunire de old si est moto ( dar nu numai) a fost fain, dar cam departe de centrul tarii ...ca sa se stranga cat de multi. Dupa situatia voturilor, insumate de la toate locatiile, oare cate moto se vor strange (nu par prea multzi)? Eu as veni la 7 scari ( locatzia cea mai votata) dar daca este la interval scurt de Turda...prefer Turda (doar 140 km)...si oricum conduce tata :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca-mi ies cateva combinatii.. vin si eu cu rusoaica de mi-a adus-o "Mos Craciun". :nono: :rock:

Tre' un pic surubarita.. un pic inscrisa.. si un pic de permis.. :rose: :rose:

 

:rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hopa sus!

ozzy,numai de schimbat "coardele" n-o sa ne arda,asa ca o sa caut o pisica cu 6 cozi pe aici sa am cu ce sa stresez lumea!o sa caut pe aici o chitara si vin cu ea,o leg de coarne si la orice semafor bag o romanta pe post de claxon salutand copilele majore in fuste scurte... :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hopa sus!

ozzy,numai de schimbat "coardele" n-o sa ne arda,asa ca o sa caut o pisica cu 6 cozi pe aici sa am cu ce sa stresez lumea!o sa caut pe aici o chitara si vin cu ea,o leg de coarne si la orice semafor bag o romanta pe post de claxon salutand copilele majore in fuste scurte... :D

caut in lada si iti aduc eu cu coardele pe stanga, da sa car doua, nu m-as risca :D ...acum, depinde ce preferi...folk iti aduc, dar, la clasica nu schimb coardele ca sunt de nilon si eu cant ca toti oamenii :P

 

om trai si-om vedea :baldy: daca nu orbim, logic

:ok: :P

 

mixi_dixi...ia adu si tu chitara aia de ti-a donat-o axa cu scame, da sa inveti sa si zornai la ea :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

va sustin.. k tare as vrea sa ajung si eu... :D mai ales k e aproape d mine .. si 7 scari si pestera mai aproape...pana la pestera fac vreo ora.. maxim 2 d mers...cu oprire de racit dak e vara.. cu tot...

 

deci... sunt chiar curios unde ramane locatia... k dak nu am probleme cu bac-u... dau o tura.. k tare mi-ar placea sa va cunosc p viu.. k sunteti super d treaba...

da.. iar ma intind la povesti....

 

asteptam locatia finala.. k o divizie d sovietice abia asteapta sa iasa la lupta.. :bounce:.. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa sune tobele de comunste si sa urcam muntele! Instalam corturile si ne punem pe gratare si bereala.

Care are atas sa-l puna, sa fie destula bere.

 

Poze din zona, acum 2 ani,de la stanga la dreapta io, Alveola, Zidu.

post-4291-1175872583_thumb.jpg

post-4291-1175872658_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutari la toti comunistii!!!Locatia si data au ramas cele stabilite in urma voturilor.Eu propun o chestie,care dupa parerea mea este buna:fiecare comunist care vine sa aduca cateva piese,sa facem schimb,sa vindem..si poate facem chiar si cadouri intre noi ;) ce ziceti?Asta nu e obligatoriu,cine poate si are,bine...cine nu,nu este nici o problema.Unii poate vin de la sute de km,si nu stiu cati se cara cu fiarele dupa ei,este de inteles.. :nono: Eu am propus,voi decideti.

 

 

 

 

Asfalt cat mai asfaltat! :lol:

 

 

PS: Eu aduc piese de nipra! :smoke:

Editat de mixi_dixi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...