Sari la conținut

Accident Stefan Cel Mare


Carturaru'
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 503
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mdea.. ajtia d la pro tv cica protest.. protest p naiba k.. ne-am adunat sa ii aprindem o lumanare lui Catalin

Cat despre duminik viitoare la ora 15 30 la arc mi se pare o idee f buna.. voi fi akolo..zi de zi.. totusi.. a fost numai Catalin ci a fost MOTOCICLIST!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica 15.00-15.30 la Arc. 16.00 la Colentina

excelent.......mergem in grup, pana acolo, eu tot cu masina voi veni.....asta e......sa-mi dati si mie o poza de-a lui Catalin sa o pun in geam

........sincere regrete......

Editat de bogdanawo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Survolaj: nici macar nu ai fost acolo dar dai sfaturi si ii judeci pe cei care au fost totusi? .......

 

Nu vreau sa ma cert, eu mi-am spus in punct de vedere, daca deranjeaza asta e, traim intr-o tara libera si avem dreptul la opinie.

 

In rest no comment...ne vedem duminica si de acu in colo...sper sa-mi scot motorul weekendu asta, daca nu vin pe jos si ma alerg cu ranga pe acolo la liniute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred k am sa pot ajunge miercuri dar dak imi spuneti la ce ora am sa trimit printr-un coleg.

nu poti posta poza aici?......mi-o listez singur si imi pun dedesubt si mesajul "L-ai omorat, porcule!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai este o intalnire miercuri la arc?.......dati si voi mai multe detalii.......

Cei care au legatura cu campania anti-accidente initiata de Purghy ne vedem acolo, pe la 7.30, dar mai vin si altii de pe la 6.30. Nu e ceva special.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care au legatura cu campania anti-accidente initiata de Purghy ne vedem acolo, pe la 7.30, dar mai vin si altii de pe la 6.30. Nu e ceva special.

nu pot spune ca, pana in prezent am vreo legatura......dar, sunt dispus si dornic sa ma bag.......arcul de triumf oricum este in drumul meu de la munca spre casa, asa ca,......ne vedem acolo.....

Editat de bogdanawo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prin preumblarile zilnice azi mi-am dat seama ca sunt prins in trafic alaturi de locul cu pricina..

 

Am pus conserva pe avarii.. am gasit locul.. cateva candele inca mai ardeau...

 

Am vazut poza baiatului.. mi s-a gatuit pentru cateva clipe respiratia..

 

Prea tanar pentru a nu mai fi printre noi..

 

Odihneasca-se in pace!

Condoleante familiei!

:nono: :rose: :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate nu am vazut eu bine...dar din reportajul de la pro tv mi s-a parut ca echipele de televiune ajunsesera acolo inaintea salvarii. au dat imagini blurate cu saracul baiat zacand pe jos intr-o balta de sange. de aici inteleg ca ambulanta inca nu sosise acolo cand astia de pro tv filmau !! :nono: cu dracu' e posibil asa ceva ??? mai ales ca accidentul a fost pe stefan, iar spitalul de urgenta floreasca e foarte aproape !!

 

macar de data asta nu au mai scos motociclistul vinovat si au pus un titlu sugestiv : "cand viata nu are prioritate".

 

din pacate cred ca baiatul avea viteza mare, dupa cum arata masina...

 

oricum, cand vezi asa ceva, iti dai seama ca viata ta se poate sfarsi atunci cand te astepti mai putin...la o plimbare cu motocicleta...din prostia unora care nu-si dau seama nici o clipa cat de usor este sa omori un om.

 

RIP

fratele meu....

zici de spitalul de urgenta...

dar spitalul colentina este fix locul din care a iesit idiotul cu 407. in fata spitalului colentin a s-a intamplat...

aia nu-s tot medici? aia n-au o ambulanta? cum pot fii fara inima sa nu scoata 2 doctori pe usa sa aibe grija de cata?

oricum... de prisos acum toate acestea... acum ne priveste de sus... sa-ti fie tzarana usoara Cataline...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P. ! :nono: :rose: :rose:

Dumnezeu sa te odihnesca !!!

Poate mai bine decat sa se faca campanii de sensibilizare a soferilor, nu ar fi mai bine sa se faca educatie rutiera si de cum se conduce in jungla(ROMANIA), motociclistilor ?

E pacat de cei ce raman in urma acestor tragedii....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine seara la arc poate stabilim niste lucruri dac mergem dumunica de duminica la spitalul colentina sa ii aprindem o lumanare lui Catalin sa tine un moment de reculegere poate asa cineva isi da seama ca suntem si noi pe strada DAR PE DOUA ROTI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate k de prima data nu vor realiza conservarii ca existam si noi,dar dak duminica de duminica ne vor vedea stransi intr-un anumit loc shi plecand de acolo prin oras poate k le vom sarii mai mult in ochi.Poate ar fi bine sa lipim pe motoare shi pe spatele nostru mesaje de genu'"UITA-TE BINE LA MINE SA NU MA AI PE CONSTIINTA.sau MERITA PRETUL PLATIT O SECUNDA DE NEATENTIE?"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratele meu....

zici de spitalul de urgenta...

dar spitalul colentina este fix locul din care a iesit idiotul cu 407. in fata spitalului colentin a s-a intamplat...

aia nu-s tot medici? aia n-au o ambulanta? cum pot fii fara inima sa nu scoata 2 doctori pe usa sa aibe grija de cata?

oricum... de prisos acum toate acestea... acum ne priveste de sus... sa-ti fie tzarana usoara Cataline...

 

k raspuns o sa primeshti ca spitalul colentina nu are camera de urgentza :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate k de prima data nu vor realiza conservarii ca existam si noi,dar dak duminica de duminica ne vor vedea stransi intr-un anumit loc shi plecand de acolo prin oras poate k le vom sarii mai mult in ochi.Poate ar fi bine sa lipim pe motoare shi pe spatele nostru mesaje de genu'"UITA-TE BINE LA MINE SA NU MA AI PE CONSTIINTA.sau MERITA PRETUL PLATIT O SECUNDA DE NEATENTIE?"

......da, voi face tot posibilul sa fiu si eu acolo diseara.......18:00 - 18:30?....e bune ora?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De asta ce spune-ti ?Este un model de fluturas....

 

Ideea cu fluturasii impartiti conservarilor in trafic, mi-a captat atentia mult ...si de aceea va prezint si voua gandurile mele .Cred ca ar fi ok, daca ca de fiecare cand venim la ARC si ne adunam sa impartim conservarilor acesti fluturasi.Ii putem imparti si in drum spre ARC ,si acolo si oriunde in alta parte...

Voi ce pareri aveti ?Astept sugestii pentru ca in weekend voi discuta cu un amic tipograf ,care ar fi dispus sa ma ajute in executia fluturasilor...calitatea ar fi alta decat hartia xerox format A4 si cantitatea ar fi mult mai mare decat 4 fluturasi incadrati la format A4 .

Ma rog detalii tehnice ....deci ce schimb ? modelul , textul ?

post-9127-1172085754_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...