Sari la conținut

Plecare Spre Brasov Din Bucuresti


demostene
 Share

Postări Recomandate

Ma gandeam Vineri dimineatza de la Arc. Ora 8. Sugestii, pareri? aparitii???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cei care are munci vineri de dimineata? :ph34r: ... daca se mai gasesc amatori de inca o gasca poate o punem si de o plecare mai intarziata, vineri, mai pe dupaamiaza? Cei care pot pleca dimineata sa pastreze loc de cort si berile la rece :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine e foarte bine ora 8.Mergem cu mai multe pauze mai bine ajungem mai tarziu decat niciodata.Deci sunt pentru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man, cand intr-un piston, cand in altul...

cam pe dupa-amiaza vom ajunge cu siguranta!! adik stiu din experienta :(

daca aveam japoneza plecam frumos si-n 2-3 ore eram acolo! asa... multiplici numarul comunistelor cu 2, adaugi orele normale in care cineva ar ajunge la Bv lejer si afli cat ne ia sa ajungem acolo... :ph34r:

deh.. ia-ti si tu liber, se poate pan la urma! il cinstesti pe shef sau pacalesti colegul sa-ti tina locul!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man, cand intr-un piston, cand in altul...

cam pe dupa-amiaza vom ajunge cu siguranta!! adik stiu din experienta  :(

daca aveam japoneza plecam frumos si-n 2-3 ore eram acolo! asa... multiplici numarul comunistelor cu 2, adaugi orele normale in care cineva ar ajunge la Bv lejer si afli cat ne ia sa ajungem acolo...  :(

  deh.. ia-ti si tu liber, se poate pan la urma! il cinstesti pe shef sau pacalesti colegul sa-ti tina locul!!

demo io zic sa dai adunarea pe la 5 ca la 6 sa plecatzi, sa nu prindetzi caldura pe drum... :(

 

din pacate nu va pot insotzi ca nu merg la BV... ride safe shi cat mai putzine opriri! zi lu' george sa-shi puna garnitura la chiulOasa, sa nu mai borasca ulei pe DN1... :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merg si eu .Plec pe vineri pe la 16.00.Daca sunt amatori mai am loc in masina :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merg si eu .Plec pe vineri pe la 16.00.Daca sunt amatori mai am loc in masina :ph34r:

:( Nea Nitescu, zis si taximetristul cremenal in serie! :( :( Aveti grija care va urcati cu el in conserva ca va ia gatu` si lantu` pe Valea Prahovei ! :( :( :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a modificat schimbarea: io shi ionutz plecam vineri dimineatza 8 de la arc (cel mai probabil); cred ca vor mai fi 2-3 amatori (Cristi cu honda, Dana poate, Sherban cu virago 535), mergem intins (adica fara "tuning" shi segmentari pe drum, cum ii ziceam lu' axa...) shi nu foarte repede - 90-100

 

intoarcerea noastra: sambata la pranz - va fi doar o participare "de palmares"...

 

care te mai bagi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a modificat schimbarea: io shi ionutz plecam vineri dimineatza 8 de la arc (cel mai probabil); cred ca vor mai fi 2-3 amatori (Cristi cu honda, Dana poate, Sherban cu virago 535), mergem intins (adica fara "tuning" shi segmentari pe drum, cum ii ziceam lu' axa...) shi nu foarte repede - 90-100

 

intoarcerea noastra: sambata la pranz - va fi doar o participare "de palmares"...

 

care te mai bagi?

LA ora 8 vineri m a prezint si eu la Arc cu Guzu incarcat regulamentar...

Bandi, BTW...daca plecati la 8 si ajugeti la 11 mai aveti de astepat 3 ore pana se deschide campingul :( :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA ora 8 vineri m  a prezint si eu la Arc cu Guzu incarcat regulamentar...

Bandi, BTW...daca plecati la 8 si ajugeti la 11 mai aveti de astepat 3 ore pana se deschide campingul :( :(

sarim gardu' axane... :ph34r:

 

mai dam o fuga prin imprejurimi, un pic de enduro... mai ales daca vine shi cristi cu noi... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nenea MIB pleaca miercuri sa fie primul :(

sau o ia pe scurtatura Craiova - Timisoara - Budapesta - Satu Mare- Iasi - Bacau - Brasov .... :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Loc de intalnire? Arc? Apropos, aia la camping parca aveau si casutze? Stie careva scoruri? Ca n-am cort:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ikarus, am vazut ca ai Dnepr, da nu-i bai, nici cu mine nu mi-e rusine, conduc de vreo 2-3 saptamani, asa ca n-o calc prea tare, si oricum nu ma grabesc, mai facem o pauza de o bere, doua, totul e sa ajungem pana la parada :ph34r:

Da-mi un mail la ador@k.ro sau suna-ma la 0745621290 sau lasa un numar de tel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

×
×
  • Creează nouă...