Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR RR


Reverse
 Share

Postări Recomandate

Salutare , Detin un CBR 600 RR 2008 si as vrea sa-mi spuneti ce fel de ulei folositi si ce cantitate la un schimb cu tot cu filtru. In ce turatie trebe sa stea motorul cand este pe liber?? Multumesc anticipat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare , Detin un CBR 600 RR 2008 si as vrea sa-mi spuneti ce fel de ulei folositi si ce cantitate la un schimb cu tot cu filtru. In ce turatie trebe sa stea motorul cand este pe liber?? Multumesc anticipat!!!

 

Motul 300V 15W50 2.9L (poti pune linistit 3), la relanti trebuie sa stea in 1300 RPM +/- 10%, eu recomand 1500 RPM pt oras.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

vand evacuare completa galerii + finala +decibelkiller demontabil,leovince sbk evo II ,fara nici un defect ,cu actele de la ea ,pt modelul honda cbr1000rr sc57 2004-2008 500 euro.

 

daca intereseaza pe cineva suportul de numar din imagine dati un pm

 

caut ornamentul(din fotografie ) pt toba finala ,eventual schimb cu suportul de numar....sau daca poate cineva sa mi-l imprumute sa fac un mulaj

ca vreau sa il fac din fibra de carbon

 

Salut, mai ai suportul de numar, care este pretul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Arata dubios, mie unul nu imi place. La fel cum nu ma omor nici dupa modelul meu(2007), in general design-ul Honda lasa de dorit.

Putin training la italieni pe partea de design si ar iesi mult mai bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uitandu-ma la cum arata, cred ca prostii aia de japonezi s-au alipit la italieni... parca ar fii ducati din fata. modelul 2003 e frumos, e mai simplu, la fel si modelul 2005, foarte frumos. dar, cum si cei de la mercedes au devenit excentrici si au inceput sa scoata extraterestrii pe piata, nu vad de ce honda nu ar intra si ea in trend. e doar opinia mea, nu dati cu pietre :D cheers at all

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca asta e un review putin mai decent,

 

Din punctul meu de vedere este super :) :eek:

da, dar eu vreiam ceva filmat nu poze, arata altfel in poze as zice urat din lateral ! dar cand am vazuto in filmare mi sa parut super !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...