Sari la conținut

Detinatori de Kawasaki ZX-6R/636


chino
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tobe...

Salut ... Reverse din cate am inteles aici pe forum ai tobe GPR ?

 

Poti sa imi spui te rog care e treaba cu ele, pe un topic am citit ca sunt ilegale sau era o gluma ? :cheers:

 

PS: tare misto e motocicleta, culoarea e super tare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ... Reverse din cate am inteles aici pe forum ai tobe GPR ?

 

Poti sa imi spui te rog care e treaba cu ele, pe un topic am citit ca sunt ilegale sau era o gluma ? :)

 

PS: tare misto e motocicleta, culoarea e super tare.

este "not for road use" ... nu sunt ilegale , dar s-au aruncat multe sticle dupa mine ...cred ca ma aresteaza politia la control :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor,dc.tot vb. de tobe stie cineva unde pot gasi tobe two brothers pentru zx6-2007?post-25017-1213561183_thumb.jpg

Editat de HIM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am mersi sambata pe curbele dinspre baraju paltin cu 636 2005 , imi place motoru super mult , da ca sa traga si el tre sa o turez mult de tot , nu se compara cu vtr-ul care trage imediat de la 3mii ,c and se si ridica daca dai tare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am mersi sambata pe curbele dinspre baraju paltin cu 636 2005 , imi place motoru super mult , da ca sa traga si el tre sa o turez mult de tot , nu se compara cu vtr-ul care trage imediat de la 3mii ,c and se si ridica daca dai tare

nu poti compara un 600 in linie cu un 1000 in V , e cel putin pueril ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva idee daca galetia de evacuare de la zx6 de pana in 98 se potriveste la modelul de 99 ?

 

Am galeria fisurata rau si e aproape beyond repair. Si am gasit o galerie de zx din 97 si nu stiu daca se potriveste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

modelele sunt diferite .. acums i eu sper sa fie la fel galeriile :kiss:

 

Posibil sa fie. Dar un lucru clar este ca 98-03 se potrivesc. Du-te la Toni, iti sudeaza galeria exceptional.

 

am mersi sambata pe curbele dinspre baraju paltin cu 636 2005 , imi place motoru super mult , da ca sa traga si el tre sa o turez mult de tot , nu se compara cu vtr-ul care trage imediat de la 3mii ,c and se si ridica daca dai tare

 

LoL.... :D :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu poti compara un 600 in linie cu un 1000 in V , e cel putin pueril ...

 

era ideea ca initial am vrut 636 , si nu am reusit sa iau in 2 rate cum am vrut , am gasit vtr-ul , iar acum comparand parca nu as mai vrea 636 , eventual zx10 dar inca nu am mers cu unu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Posibil sa fie. Dar un lucru clar este ca 98-03 se potrivesc. Du-te la Toni, iti sudeaza galeria exceptional.

 

 

 

LoL.... :) :(

 

 

toni de pe grivita . la radiatoare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Akrapovic e o evacuare mult mai buna decat hotbodies de care se plange toata lumea.Cauta pe www.kawiforums.com

 

Am de vanzare pt zx-6r 05-06 semnalizari, parbriz si toba, originale.

semnalizarile spate? cat vrei pe cel din dreapta? eventual ambele :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut....vreau si eu un raspuns repede...ca am mai dechis si eu un topic la service.... Mai multe detalii despre cel care sudeaza si unde... eu am o galerie fisurata si capatu de prindere a galeriei dinspre chiulasa e rupt. ... Toni... grivita... unde ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergand pe Grivita dinspre podul Grant spre Bucurestii Noi, la cateva sute de metri dupa ce treci de Pod, pe partea dreapta, cu 50m inainte de al doilea semafor. Are o reclama pe gard, pe casa, nu mai stiu, dar o sa vezi daca te uiti atent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...