Sari la conținut

Grupul Posesorilor De Yamaha Tdm


bcristian

Postări Recomandate

barboge o sa ai de tras de pe urma acesti c*c*t de accident.

 

am un amic exact in aceeasi situatie.

 

uite aici link pt mai multe detalii /index.php?showtopic=459319

 

doar ca la el soferu si-a recunoscut vina desi nu a existat contact.

Mesaj completat

PS in alta ordine de idei, care se baga la Bikes on ice? 19-21 feb.

Editat de Cavaleru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vi cu maia? eu o sa vin cu un prieten, il iau pasager. pe claudia nu am cum sa o iau la asa drum pt ca inca nu are echipament adecvat.

Da, eu am sa vin cu Maia pe mobra. Tu o sa vi probabil cu Metal Heart, trebuie doar sa-l si convingi, ca din cate se pare nu prea e incantat de a merge pasager pe tdm. Oricum ar fi, eu sper sa ne vedem in februarie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vi cu maia? eu o sa vin cu un prieten, il iau pasager. pe claudia nu am cum sa o iau la asa drum pt ca inca nu are echipament adecvat.

 

Lasa gargara si hai La multi ani!

Ti-am mai spus-o eu mai de multe ori: loose the babe! :)

 

PS1: am dat comanda de RAI pentru maine, pardon, diseara!

PS2: whiskey e la rece, gheata e la facut, Red-Bull avem, vin - dupa preferinte, astept friptura si tortul :drink:

 

Da, eu am sa vin cu Maia pe mobra. Tu o sa vi probabil cu Metal Heart, trebuie doar sa-l si convingi, ca din cate se pare nu prea e incantat de a merge pasager pe tdm. Oricum ar fi, eu sper sa ne vedem in februarie.

 

Nu e vorba ca nu sunt incantat, dar nu am echipament de iarna, tre' sa-mi cumpar nadragi si daca nu mi se reface piciorul pana atunci, fracturii mele nu-i prea place frigul si bocancul. :love: Mai sunt doua luni pana atunci, se pot intampla multe. Daca stau bine si ma gandesc, Fazerul meu e in stare de functionare, numai ca eu o sa stau cam cas pe el si va trebui sa fac plinul din... 50 in 50 km din cauza rezervorului aplatizat :). Yamaha e Yamaha!

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu prea are incotro, ca duba nu am cum sa o iau de vineri :love:

 

daca vremea e nefasta si anti moto sa zic ca plec de vineri seara sa ajung dimineata la locatie cu duba

 

cu motoru plec de vineri dimineata

Mesaj completat

Lasa gargara si hai La multi ani!

PS1: am dat comanda de RAI pentru maine, pardon, diseara!

PS2: whiskey e la rece, gheata e la facut, Red-Bull avem, vin - dupa preferinte, astept friptura si tortul :)

 

 

ms

 

esti al treilea dupa rockeru si ianachim :)

 

deci mi-ai facut rost de rai, bun asa chiar eram ingrijorat. :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci mi-ai facut rost de rai, bun asa chiar eram ingrijorat. :love:

 

Eu am dat comanda, vedem ce se concretizeaza! Nu degeaba Cristina lucreaza la... sursa! :)

Iar daca nu gasim si nu gasim Rai... avem ceva barbatesc de backup.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ishmael, crede-ma ca stiu ca a fost un accident stupid, dar sa stii ca imi pare rau ca am tras de ghidon caci altfel l-as fi lovit si era totul OK. Gandeste-te ce nasol a fost cand l-am vazut pe unul ca se urca pe mine. Era spatiu foarte putin de franare, asa ca a trebuit sa trag si de ghidon. Nu stiu cum sa-ti explic, dar crede-ma ca nu prea am avut ce face. Ma bucur ca nu am avut viteza mai mare, ca cine stie ce se intampla. Trebuie sa recunosc ca m-a surprins manevra lui. Nu ma mai certa atat, ce dracu'!, doar te poti impiedica si cand mergi pe strada. Respect si multa bafta!

Mesaj completat

Cavalere, chiar ma oftic! Afara e frumos si eu stau cu piciorul agatat de tavan. Ce-as mai da o tura cu motorul! Era sa uit, al meu e la Brasov, dar tu stii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri dupa-amiaza. am bagat o mica tura off, aci in apropiere pe Valea Cisnadiorii. Noroi din plin amestecat cu zapada si putina gheata => amestecul ideal, pentru putina distractie.

ps: tin sa mentionez, referitor la anvelope, ca Metzelerul Karoo T (M&S) isi face treaba in noroi si pe zapada, super bine.

 

Cateva poze de ieri de pe vale:

post-25487-1262271447_thumb.jpg post-25487-1262271492_thumb.jpgpost-25487-1262271525_thumb.jpg

post-25487-1262271568_thumb.jpg post-25487-1262271674_thumb.jpg post-25487-1262272344_thumb.jpg

post-25487-1262271980_thumb.jpg post-25487-1262272011_thumb.jpg post-25487-1262272030_thumb.jpg

 

La multi ani, tuturor! :love:

Editat de Rocker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS vezi ca ai un bec ars la stop :)

L-am schimbat ieri de cum am ajuns acasa. Cand am facut pozele, am sesizat ca un bec era ars (doar pozitia), dar celalalt mergea perfect. :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...