Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

PS: cu febra muschiuloasa cum stati?

Eu am febra la mucii ki de la gat dar ce a fost mai greu a trecut.

...Si cum supuneam....la primul damb am observat ca scrie ceva pe ghidon asa ca m-am apropiat sa citesc.

Cum sa ne lasam de cross ??? NEVER !!! Data viitoare citim instructiunile. Drit wise with shane watts ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Fii atent ca a innebunit lupul... :lol:

 

 

Dupa ce ca ne-ai rapit-o (mie si lui Oryon), ne mai faci si in ciuda :( . Lasa, lasa, ca se intoarce ea roata ;). Nu sunteti fiabili :lol:

 

L.E. retrag tot ce am spus despre ea de bine, am facut-o sa sa se simta mai bine dupa ce toata noaptea am fost suparat pe ea :(

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce ca ne-ai rapit-o (mie si lui Oryon), ne mai faci si in ciuda :( . Lasa, lasa, ca se intoarce ea roata. Nu sunteti fiabili

 

L.E. retrag tot ce am spus despre ea de bine, am facut-o sa sa se simta mai bine dupa ce toata noaptea am fost suparat pe ea

 

Buei piticu-leee veninoss sa te vad cum sari ca kanguru' pe dealuri si mai vb noi dupa ce te doare si unde :lol:

 

PS: intai sa te vad cum te urci si cum stai in sa :lol: :(

 

Stiku o sa fie de baza! sau sper sa vina si Sebi cu un cd/dvd cu filmul din turn.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce ca ne-ai rapit-o (mie si lui Oryon), ne mai faci si in ciuda :( . Lasa, lasa, ca se intoarce ea roata ;). Nu sunteti fiabili :lol:

 

L.E. retrag tot ce am spus despre ea de bine, am facut-o sa sa se simta mai bine dupa ce toata noaptea am fost suparat pe ea :(

 

nu,nu,nu! nu poti sa faci asta! :lol: nu poti sa retragi toate vorbele alea frumoase! asa-i ca nu? please! pretty please!

 

 

@ shuvyx : uite si tu ce privire si ce atitudine a trebuit sa suport din partea ta toata seara :

post-20502-1225259447_thumb.jpg

post-20502-1225259456_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce ca ne-ai rapit-o (mie si lui Oryon), ne mai faci si in ciuda :( . Lasa, lasa, ca se intoarce ea roata ;). Nu sunteti fiabili :lol:

 

L.E. retrag tot ce am spus despre ea de bine, am facut-o sa sa se simta mai bine dupa ce toata noaptea am fost suparat pe ea :(

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu,nu,nu! nu poti sa faci asta! :lol: nu poti sa retragi toate vorbele alea frumoase! asa-i ca nu? please! pretty please!

 

 

@ shuvyx : uite si tu ce privire si ce atitudine a trebuit sa suport din partea ta toata seara :

 

 

Deci, a 2-a poza e mortala :lol:)...cum stam amandoi si nu ne bagam in seama :(

 

Buei piticu-leee veninoss sa te vad cum sari ca kanguru' pe dealuri si mai vb noi dupa ce te doare si unde ;)

 

PS: intai sa te vad cum te urci si cum stai in sa

 

 

Numa' de-al dreacu o sa-mi pun bocanci a la Spice Girls ma !! Ai naibii voi de simpatici :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu si cornhholio. pe la 18.30, cam asa.

 

Multumecs pt raspuns!

Sa ma trageti de maneca, in cazul in care nu va observ...

Sunt cu Pegasul albastru de Bv, imposibil sa ma ratati (nu cred ca mai e vreun Pegas pe acolo :( )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumecs pt raspuns!

Sa ma trageti de maneca, in cazul in care nu va observ...

Sunt cu Pegasul albastru de Bv, imposibil sa ma ratati (nu cred ca mai e vreun Pegas pe acolo :( )

 

 

nu cumva ai fost si miercurea trecuta cu mela (serszo)? :( nenea cu plete?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ighen!

 

 

no, atuncea noi suntem ea si el cu care ai stat de vorba, impreuna cu mela, la un moment dat, de se minuna mela de enduroaica mea micuta si cum incapem amandoi pe ea :(. asa ca imposibil sa te ratam :(.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica nu mai veniti cu noi in paw ? :lol:

Din pacate, eu si Ruxique ne certam pe carje de duminica incoace. Macar la Biker's putem merge cu masina pana aproape de intrare si nu sunt atat de multe trepte. Bineinteles, asta in cazul in care pana vineri seara eu pot sa-mi fac upgrade si sa trec de la :( la... baston :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Macar la Biker's putem merge cu masina pana aproape de intrare si nu sunt atat de multe trepte.

Biker,s are parcare si in spate pt masini.

Vezi ca Sambata daca e cald , betoaneeeeee :(

 

 

intrebare : se mai tine zaiafet maine ca fiind joi ? rog raspuns. cu multumiri SORIN.

se tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, eu si Ruxique ne certam pe carje de duminica incoace. Macar la Biker's putem merge cu masina pana aproape de intrare si nu sunt atat de multe trepte. Bineinteles, asta in cazul in care pana vineri seara eu pot sa-mi fac upgrade si sa trec de la :( la... baston :(

 

imi pare rau ca nu mai veniti, dar cum credeti voi ca este mai bine pentru voi. multa sanatate la amandoi :lol: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot mai multe marlanii se petrec in Bucurestiul asta...

 

mi-am lasat mobra, ca de obicei, de 2 saptamani incoace, in curtea spitalului de boli infectioase victor babes. la o margine, cu un lant scurt de blocare pe discul fata. cand ma intorc ca omul de la stagiu o gasesc mutata pe celalalt sens, rotita la 180 de grade, cu oglinzile sparte, cu o amprenta de trotuar pe toba dreapta, zgarieturi pe mansonul de acceleratie, plastice laterale sparte la capete si lantul de pe disc "impregnat" in etrier. trecand peste furia de moment, de scurtul "damage report", de momentele cautarii unor martori (toata lumea nu a vazut nimic), ma resemnez si ma intreb

 

de ce l-au lovit pe Domi?

 

cu ce a gresit? nici macar nu are tobele goale, ci e asa cum l-a lasat mamica lui [fabrica desigur], in Italia! :(

 

ne vedem diseara, tovarasi! aduce cineva un laptop(an)? ma gandeam sa aduc un DVD pt filmele de la Ciolpani ce circula momentan doar pe stick...

Editat de harciogu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot mai multe marlanii se petrec in Bucurestiul asta...

 

mi-am lasat mobra, ca de obicei, de 2 saptamani incoace, in curtea spitalului de boli infectioase victor babes. la o margine, cu un lant scurt de blocare pe discul fata. cand ma intorc ca omul de la stagiu o gasesc mutata pe celalalt sens, rotita la 180 de grade, cu oglinzile sparte, cu o amprenta de trotuar pe toba dreapta, zgarieturi pe mansonul de acceleratie, plastice laterale sparte la capete si lantul de pe disc "impregnat" in etrier. trecand peste furia de moment, de scurtul "damage report", de momentele cautarii unor martori (toata lumea nu a vazut nimic), ma resemnez si ma intreb

 

de ce l-au lovit pe Domi?

 

cu ce a gresit? nici macar nu are tobele goale, ci e asa cum l-a lasat mamica lui [fabrica desigur], in Italia! :(

 

ne vedem diseara, tovarasi! aduce cineva un laptop(an)? ma gandeam sa aduc un DVD pt filmele de la Ciolpani ce circula momentan doar pe stick...

Bai frate, marlani adevarati! Baga-mi-as! Magari cu doua picioare! Poate daca avea alarma pe ea, ii mai speria, dar asa... Cine are bani de alarma sau cine se gandeste la cacanari d-astia? De curiozitate, banuiesti pe cineva?

 

Oricum, vorbim la sedinta diseara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm... ce ziceti, daca tot mi-am facut aparitia in seara asta la sedinta, credeti ca ar trebui sa postez si pe aici?

 

Eu sunt Dorian... cum care Dorian!? Ala micu' cu Dominatoru de nu-l stia mai nimeni

Nu-l stia nimeni... in afara de mine :( Daca te-ai simtit bine impreuna cu noi si ai de gand sa mai vii la "sedinte", bineinteles, esti binevenit sa postezi si aici. De altfel, daca urmaresti topicul de aici, pe langa "gogosi", mai stai la curent si cu ceva iesiri in grup, de cele mai multe ori foarte, foarte reusite.

 

Si, bineinteles, ca posesor de Honda (Honda, da? :( ), cu atat mai mult capra/enduroaica, respectiv DOMINATOR, esti cu atat mai mult bine-venit. Asa, ca informatie statistica, in grupul nostru deja se pot numara lejer 5 Dominatori + 1 aspirant. Deci? Cine urmeaza? :lol: Nu atenteaza nimeni la unicitatea DR-ului? Ca Pegaso nu mai e unic (dar nu-s decat doua, hai 3, dar asta al treilea va deveni in primavara o... Honda Africa Twin) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...