Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sigur-sigur nu puteti? ar fi frumos, totusi...Luati si fetitele cu voi....mai ganditi-va pana maine, ok?

 

Ideea e ca e drumul destul de lung pentru Ruxi. Inca. Din pacate. Si, in plus, s-ar putea sa avem musafiri (importanti, de altfel) intr-una dintre zile. Sorry, dar next time scoatem noi parleala! :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, eu cu Alina confirmam, cu Sile o sa discut foarte serios in seara asta (intre doua palme si 3 pumni :lol: ). Maine ma duc la Sibiu sa-mi ridic permisul (am cu ce bah!! ) asa ca inca o masina sa nu stam ingramaditi. La birou vom discuta detalii legate de ora plecarii, etc.

 

 

P.S. foarte tare Zero poza cu noi doi de la ziua lui Didi cand eu te ignoram si tu sufereai. Zici ca suntem catelusi schiopi :lol:))

 

P.P.S. Larry, sa nu va prind cu table ca le arunc cat colo :), mergem sa bem nu sa va pierdeti banii

 

P.P.P.S. Tracul, e valabila cea de sus si pentru tine si laptopul tau

 

P.P.P.P.S. Nu se mai poate asa :disappointed: :lol:

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care stie o firma de leasing moto?

 

P.P.S. Larry, sa nu va prind cu table ca le arunc cat colo :lol:, mergem sa bem nu sa va pierdeti banii

lasa-l bre sa le aduca ca daca ne enervam la table ,macar avem cu ce sa facem focul :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

idee : hai sa ne facem moderatori pe forum! ce zici? oare ce conditii tre' sa indeplinim ca sa avem putere de decizie si sa avem dreptul legal de a taia in carne vie? :disappointed:

 

 

/index.php?showtopic=284368

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ooo, sa traim noi si s-apucam ziua de miercuri....In principiu, io's la Arc, da' tocmai ce-am aflat ca o sa particip cu firma la o expozitie si nush exact programul...mai vedem, mai discutam!

Deci nu vine nimeni la Arc azi ? Atunci ne vedem maine la birou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

idee : hai sa ne facem moderatori pe forum! ce zici? oare ce conditii tre' sa indeplinim ca sa avem putere de decizie si sa avem dreptul legal de a taia in carne vie? :disappointed:

 

Mai, in mod normal bunul simt ar trebui sa excluda din oficiu "meseria" de moderator. Unii n-au asa ceva, nici cu moderatori nici fara...Asa ca n-are rost sa-ti irosesti ore din viata ta pentru niste gunoaie, plus ca viata noastra se mai rezuma si la altceva in afara de forum :lol:

 

Pana la urma, prietenii iti sunt aia cu care te vezi, cu care iesi, cu care te bucuri..Nu rahatei pe forum care dau din taste sa faca buline, sa dea sfaturi si sa latre, cica "cinic" :lol:

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, in mod normal bunul simt ar trebui sa excluda din oficiu "meseria" de moderator. Unii n-au asa ceva, nici cu moderatori nici fara...Asa ca n-are rost sa-ti irosesti ore din viata ta pentru niste gunoaie, plus ca viata noastra se mai rezuma si la altceva in afara de forum ;

Mie nu mi se pare ca forumurile de pe net si bunul simt se intersecteaza prea des. Iar pe la noi prin patria draga, locuitorii si bunul simt tind sa se evite uneori. Si colac peste pupaza, asta e un forum de romanasi! Daca ar fi moderatori, ar trebui sa fie anonimi, altfel ar fi vai s'amar de curu lor. Si ar avea de lucru nene, nu gluma. Eu cand am aparut pe aici dadeam cu !Report, dar m-am lasat pagubas cand am vazut ca nimeni nu zice nimic...

 

Cred ca singura solutie pentru civilizarea forumului ar fi... alt forum. Sau sub-forum pe care adminii sa iti dea voie sa il moderezi, insa nu cred ca adminii de aici sunt de acord cu asa ceva (altfel de ce nu exista deja?).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci nu vine nimeni la Arc azi ? Atunci ne vedem maine la birou.

Recunosc. vina mea. am fost la arc si nu te-am sunat. am venit direct de la serv si am descoperit vinul fiert impreuna cu baietii :disappointed:

 

Pana la urma, prietenii iti sunt aia cu care te vezi, cu care iesi, cu care te bucuri..Nu rahatei pe forum care dau din taste sa faca buline, sa dea sfaturi si sa latre, cica "cinic" :)

cocosh vezi ca azi dupa indelungi dezbateri la arc, la zodiac, la mine s-a stabilit ca la munte ne rupem gaturile pe ATV-uri. eu unu am de gand sa alerg ursoaica prin padure. Ma ajutati ?? ? o incoltim ??? :lol: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...