Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Inseamna ca ai bani :D sau nu tii la pasagera (ca la banii astia iti dai seama cam ce coaja de casca poti lua, nu?)

 

In locul tau as face altfel: as alege o pasagera care are deja casca :scratch:

Depinde ce reducere gasesc... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

probiker. :D

 

eu am X1, dar vad pe louis ca s-a ajuns la generatia a 9a de X-uri. XXX :scratch:

 

serios acum: se zice ca shark-ul are un raport bun calitate pret.

 

Castile astea no name...nu prea sunt recomandate. Dar acu e alegerea ta.

 

daca au trecut testele de siguranta (ece something) "e" bune ca sa nu iti spargi bostanul <50-60kmh. acum... daca vajaie, daca viziera o sa iti sara la peste 80km/h, daca se va zgaria la prima intalnire cu un bondar isteric, daca se abureste in oras dimineata sau iti va face bostanul sa fiarba (la propriu) vara, la drum lung, daca are pe ea maimute rosii, litere gotice, fluturei-fluturasi, valentini roshii, daca scrie pe ea SCHUBERTH... well... asta e alta mancare de peste.

Editat de harciogu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@rvn: Multam de sfat!

 

Insa... daca e s-o iau asa, n-ar trebui sa-mi iau decat Arai, Shoei, Schuberth si cam atata, nu? N-am bani pentru confort, din pacate. :D De aia casca mea e un Airoh S4 si nu un Arai Tour XD. Azi am pierdut vreo doua ore cautand reviewuri. La scorpion am ajuns din citite... acuma cautam si pareri de prima mana.

 

@harciog: Ai casca xxx!? :scratch:

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Castile Shark sunt ok din punct de vedere al calitatii, cele dupa modelul S800 inclusiv. Pana in acel model am citit ca sunt cam moi, adica se stramba prin apasare. Ceea ce nu mi se pare deloc ok.

Eu iti recomand: Streetfigter in banii astia, am purtat timp de 1 an, am avut si accident, m-a protejat, s-a zgariat pe toate partile, dar m-a protejat. Nu mi-a sarit din cap, nu a crapat. subliniez ca nu a fost un accident tocmai usor, iar asfaltul mi-a cunoscut casca repetat...:scratch:

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand pasagera e doar prietena e dispensabila si dai 50 Euro pe casca. Cand e mama copiilor tai dai 200 de Euro ,ca mine.La fel faci si cu copilul cand vezi ca are prieten motosticlist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce program aveti in weekul urmator ??? Propun o iesire la teatru.

 

http://www.comedie.ro/

http://www.bulandra.ro/program.htm

http://forum.spectacole.net/viewforum.php?f=1

 

Rog persoanele interesate sa se inscrie in lista. Poate reusim sa facem asta cat mai repede pt a beneficia de reducere & rezervare.

 

Lista teatru:

1. Larry

 

UP!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UP!

 

 

 

si eu......

 

Ce program aveti in weekul urmator ??? Propun o iesire la teatru.

 

http://www.comedie.ro/

http://www.bulandra.ro/program.htm

http://forum.spectacole.net/viewforum.php?f=1

 

Rog persoanele interesate sa se inscrie in lista. Poate reusim sa facem asta cat mai repede pt a beneficia de reducere & rezervare.

 

Lista teatru:

1. Larry

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma mai bag si eu in seama pe aici citesc destul de des insa....mai usor cu scrisul

echipament de calitate buna si la preturi de criza gasiti aici http://motomarket.buy-talk.com/ eu de aici am reusit si cel putin sunt de incredere respect

Mai, Papadie, mai, e adevarat ca informatia conteaza, dar mai exerseaza si tu cu scrisul ca a trebuit sa citesc de cateva ori ce-ai facut tu (adica: "eu de aici am reusit si cel putin sunt de incredere respect") si inca nu sunt sigur ca am inteles foarte bine cu ce rezultat s-a terminat meciul :laugh:

 

Ce vreau sa zic e ca punctele de suspensie nu sunt singurele semne de punctuatie care ne ajuta sa urmarim sensul comunicarii scrise... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand pasagera e doar prietena e dispensabila si dai 50 Euro pe casca. Cand e mama copiilor tai dai 200 de Euro ,ca mine.La fel faci si cu copilul cand vezi ca are prieten motosticlist.

 

 

frumos gindit bine grait

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UP!

 

 

la ce piese se merge pana la urma? eu duminica am fost la Gaitele de Kiritescu la Odeon. a fost ok, desi clasicul vazut la tembelizor, in alb-negru era genial :laugh:

 

daca nu e vreo reinterpretare a lui Romeo&Julieta cu scena balconului in jacuzzi... I'm out! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, Papadie, mai, e adevarat ca informatia conteaza, dar mai exerseaza si tu cu scrisul ca a trebuit sa citesc de cateva ori ce-ai facut tu (adica: "eu de aici am reusit si cel putin sunt de incredere respect") si inca nu sunt sigur ca am inteles foarte bine cu ce rezultat s-a terminat meciul :laugh:

 

Ce vreau sa zic e ca punctele de suspensie nu sunt singurele semne de punctuatie care ne ajuta sa urmarim sensul comunicarii scrise... :D

 

Il intelegem... :laugh: :cheers: :love:

 

p.s.: imi raspunzi si mie la mesaj?

Editat de fuzzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Papadie, nu mai bea.

 

Inteleg ca-mi duci lipsa, dar asta e. Imi pare rau. Stiu ca am avut ceva intre noi dar ce a fost a fost. E timpul sa ne vedem fiecare de viata lui. Sunt multi pesti in mare. Vei gasi pe altul care sa te faca sa te simti cum te-am facut eu. Nu dispera!

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Castile Shark sunt ok din punct de vedere al calitatii, cele dupa modelul S800 inclusiv. Pana in acel model am citit ca sunt cam moi, adica se stramba prin apasare. Ceea ce nu mi se pare deloc ok.

 

Subscriu. Eu am Shark si ori iei una ca lumea, ori nu mai iei. Acuma, eu nici n-am avut grija de ea, mi-a picat din mana de zeci de ori....

 

 

Papadie, nu mai bea.

 

Inteleg ca-mi duci lipsa, dar asta e. Imi pare rau. Stiu ca am avut ceva intre noi dar ce a fost a fost. E timpul sa ne vedem fiecare de viata lui. Sunt multi pesti in mare. Vei gasi pe altul care sa te faca sa te simti cum te-am facut eu. Nu dispera!

 

:laugh:

 

 

Te mananca shuba Sturyoane???!!! Uiti cu cine ai o relatie de aproape un an????? Vezi tu cand ne-om vedea....... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te mananca shuba Sturyoane???!!! Uiti cu cine ai o relatie de aproape un an????? Vezi tu cand ne-om vedea....... :laugh:

Eu zic ca e loc pt toti in comunitatea noastra restransa.Putem s-o facem prin rotatie in asa fel incat toata lumea sa se simta..implinit. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu. Eu am Shark si ori iei una ca lumea, ori nu mai iei. Acuma, eu nici n-am avut grija de ea, mi-a picat din mana de zeci de ori....

 

 

 

 

 

Te mananca shuba Sturyoane???!!! Uiti cu cine ai o relatie de aproape un an????? Vezi tu cand ne-om vedea....... :laugh:

 

Impreuna cu tine...ma simt singur. Ma ignori.

 

...fir'i-al dreq :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...