Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:laugh:

 

mda... revenind la teatru, am auzit de teatrul japonez. o fi bine, o fi rau... :laugh:

sincer am intrat pe pag de teatru japonez si dupa ce am citit povestirea celor 2 piese cred ca am sa le si inteleg daca merg la vizionare, altfel nu cred ca as fii inteles mare lucru. este o abordare diferita (de a juca teatru),fata de ce am fost noi obisnuiti sa vedem. am inteles ca este si premiera nu numai a pieselor ci si pe scena de teatru a romaniei.

In vichendul asta nu poci, dar cred ca am sa merg sa o vizionez=trebuie sa fie o ceva f frumos privitor la joc,mimica si dans.cred ca merita. in rest? maine la bauta,da? joi dupa ora 8 trecute fix.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in rest? maine la bauta,da? joi dupa ora 8 trecute fix.

huo betzivanior :laugh: cand ati luat-o cu teatrul mi se induiosase inima,zic ia uite mai ce spirite nobile,ce lume cultivata, elevata :laugh: ...si voi acu, o datzi in alcoolisme ...huuuoooo.Mi-am schimbat impressia despre voi.O sa betzi fara je ca je munceste din greu zilele astea.

Apropos de teatru japonez mai betzivanilor. Pai voi credeti ca acolo se serveste sake?Cine v-a spus v-a mintit.Desi ar fi bun ca poate asa nu adormi la piesa sau nu-ti vine sa-ti tai venele. A....Bogdan ,lasa katana acasa ,ca sa nu fiti tentati ,de nervi ,sa va facetzi sepuku :love:

In alta ordine de idei vedetzi ca pe 14-15 imi sarbatoresc ziua de nastere,si am sa va sun pe fiecare Sambata pt. confirmari.Trebuie sa umplem o vila de 26 de locuri la Moieciu (de sus).

Haidi pa :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca incercam sa taiem venele cu aparatul electric de ras.

 

pai tot vb de teatru si dupa cum ati observat am folosit o expresie celebra a marelui dramaturg al nostru(I.L. CARAGIALE), care fie vb intre noi , de unde s-a inspirat el? hmm? pai de la terasele pline cu ..?! , berici. so ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai tot vb de teatru si dupa cum ati observat am folosit o expresie celebra a marelui dramaturg al nostru(I.L. CARAGIALE), care fie vb intre noi , de unde s-a inspirat el? hmm? pai de la terasele pline cu ..?! , berici. so ?

Ahaaaa ,care va sa zica exista o stransa legatura intre teatru si alcool.Acum imi explic eu niste chestii....dar sake tot nu capatati monsher.Parol.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dracilor :laugh:,

 

Personal nu ma tenteaza absolut deloc ideea cu teatrul japonez. Sincer, eu cred ca gasim piese mai pe gustul nostru in alte parti. Asta daca ma fac bine pana in uichend (gripa tratata cu injectii)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu staim ca te serbam pe Valea Doftanei...s-a schimbat locatia? :laugh:

pe valea doftanei erau camere cu patru locuri (doua paturi matrimoniale) si nu am vrut sa va combin

oricum ,nicio locatie nu e sigura pana nu fac rezervarea

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: lipsa de altceva. 100%

sa te faci bine pana in uikend veninosule :laugh:

ce injectezi ca pare interesant !!?? :wink:

 

 

Ba, e doar polidin. Dar sunt sigur ca daca iei o doza mare poate avea efecte euforice :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, e doar polidin. Dar sunt sigur ca daca iei o doza mare poate avea efecte euforice :laugh:

putem sa venim si noi sa vedem cand iti face injectia? facem si un filmuletz.....

bai. nu-i de gluma.Alinutza e bolnava rau iar prietena ei Andreea e in spital.

au fost amandoua bolnave azi la examen la algebra (au luat examenul)si de aculo Andreea s-a dus la spital iar Alinei,pana acasa i-a venit sa vomite in autobuz.Acum doarme,cred ...ma duc sa vad daca respira.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei.

Dan a rezervat pt. ziua lui o vila in Moeciu de Sus.Maine trebuie sa dea un avans de 300 de lei si va face un drum pana acolo.Cine nu are ce face p-acasa si vrea sa-l insoteasca e binevenit.Sunt 4 locuri libere in masina (ca eu nu merg). Invitatii care pot sa dea un avans de 15 lei de persoana pana maine iara sunt bineveniti,ne-ar fi si noua mai usor.Mai jos sunt pozele vilei in cauza.Va pupa fata.

 

 

 

Vila Elenalex este amplasata la liziera padurii si despartita de aceasta de apele unui frumos parau, pe cea mai usoara cale de acces catre atractiile turistice ale muntilor Bucegi. Vila recent construita, ofera conditii deosebite de confort in 11 camere duble cu grup sanitar propriu, TV cablu, foisor cu gratar, crama, bucatarie utilata la dispozitia turistilor, spatiu de joaca pentru copii.Tarif 90Ron/zi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

putem sa venim si noi sa vedem cand iti face injectia? facem si un filmuletz.....

bai. nu-i de gluma.Alinutza e bolnava rau iar prietena ei Andreea e in spital.

au fost amandoua bolnave azi la examen la algebra (au luat examenul)si de aculo Andreea s-a dus la spital iar Alinei,pana acasa i-a venit sa vomite in autobuz.Acum doarme,cred ...ma duc sa vad daca respira.

 

 

Bai, nu e de gluma...Iar polidinul chiar face minuni, inca de a doua zi dupa ce am facut primele 2 fiole, m-am simtit mai bine. Ea alege pana la urma....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei.

Dan a rezervat pt. ziua lui o vila in Moeciu de Sus.Maine trebuie sa dea un avans de 300 de lei si va face un drum pana acolo.Cine nu are ce face p-acasa si vrea sa-l insoteasca e binevenit.Sunt 4 locuri libere in masina (ca eu nu merg). Invitatii care pot sa dea un avans de 15 lei de persoana pana maine iara sunt bineveniti,ne-ar fi si noua mai usor.Mai jos sunt pozele vilei in cauza.Va pupa fata.

 

 

Vila Elenalex este amplasata la liziera padurii si despartita de aceasta de apele unui frumos parau, pe cea mai usoara cale de acces catre atractiile turistice ale muntilor Bucegi. Vila recent construita, ofera conditii deosebite de confort in 11 camere duble cu grup sanitar propriu, TV cablu, foisor cu gratar, crama, bucatarie utilata la dispozitia turistilor, spatiu de joaca pentru copii.Tarif 90Ron/zi

Daca n-aveam serbare maine la gradinita la fii-mea, ma bagam sa beau o bere cu Dan (adica eu sa beau, el sa conduca :laugh:). Vila e super-mishto insa... ganditi-va bine inainte sa faceti rezervarea acolo! Pe bune!!

 

Ia ganditi-va ce se va intampla cu coarnele alea de cerb, cate sosete se vor agata de ele (de chiloti, nici nu mai vorbesc)... Iar trofeele de vanatoare pe care le-am mai vazut atarnate de pereti, va dati si voi seama, avand o guritza asa "dulce", ce vor pati cand se vor pili matrimoniacii nostrii (si-asa "gay" prin definitie...)

 

Sau proprietarii sunt (muuult) mai intelegatori decat cei din Bran/Predelus??

:laugh:

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi venim oriunde! :wink:

care noi ??? Sa nu ma minti !!!

 

Alinei,pana acasa i-a venit sa vomite in autobuz.Acum doarme,cred ...ma duc sa vad daca respira.

da-i o tzuica fiarta d-aia buna de care aveti voi. Fac pariu ca se pune pe picioare. Mai e o solutie si cu Fat Frumos care o pupa si se trezeste... :laugh:

 

Moeciu de Sus.

 

TV cablu, foisor cu gratar, crama, bucatarie utilata la dispozitia turistilor, spatiu de joaca pentru copii.Tarif 90Ron/zi[/font][/color]

misto livingul si spatiul de joaca!!! sa ne interesam cat costa trofeul ca cine stie ce se intampla cu el.

PS : eu pot sa dorm si in crama. (gresit spus ca dorm dar nu gasesc acum alt termen :laugh: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi venim oriunde! :laugh:

eu vin cu sacul de dormit si pot sa dorm si in portbagaj la logan, iar daca reusesc sa vin cu jeep-ul unui amic atunci dormim cu totii in el ca e mare cit un camion si facem si gratarul in el ca are trapa. :laugh: (sa vad cum iL vrajesc). enduristule!, nu-ti face probleme ca dupa citeva beri si vreo 4 tuici in nas, dormim si in zapada.

 

 

eu vin cu sacul de dormit si pot sa dorm si in portbagaj la logan, iar daca reusesc sa vin cu jeep-ul unui amic atunci dormim cu totii in el ca e mare cit un camion si facem si gratarul in el ca are trapa. :wink: (sa vad cum iL vrajesc). enduristule!, nu-ti face probleme ca dupa citeva beri si vreo 4 tuici in nas, dormim si in zapada.

eu deja am pus ochii pe coarnele allea de cerb . le montez pe capota la logan=taxi. ma fac cawboy :lol:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Invitatii care pot sa dea un avans de 15 lei de persoana pana maine iara sunt bineveniti,ne-ar fi si noua mai usor.

Am trimis avansul pentru mine si Larry prin sor'mea ( care o sa mearga cu Cer si Dan pana la Moeciu). :laugh:

abia astept sa-l sarbatorim pe Enduristu' :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...