Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut! Pune te rog niste poze cu Voshod-ul de vanzare; iar setul ala de voshod la ce pret? dai si separat elemente? gen doar chiulasa? numai bine! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Pune te rog niste poze cu Voshod-ul de vanzare; iar setul ala de voshod la ce pret? dai si separat elemente? gen doar chiulasa? numai bine! :cheers

 

 

 

Vezi ca gasesti poza motocicletei impreuna cu un IJ pe care le vinde la pachet pe BIKESHOP.RO

Editat de voschodij
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Pune te rog niste poze cu Voshod-ul de vanzare; iar setul ala de voshod la ce pret? dai si separat elemente? gen doar chiulasa? numai bine! :cheers:

 

voshodu se da la pachet nu sunt ale mele asa cere respectivul http://forum.anunturi-galati.ro/index.php?/topic/200086-motociclete-comuniste-nr-noi-acte-la-zii/

 

cilindru + piston 150ron. si chiloasa la 50 ron.

Editat de gadafim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un prieten al meu cauta far sau corp de far pentru MZ TS250, modelul cu cheia de contact pe far. Stiu ca e raritate si i-am si spus, dar poate totusi are cineva de vanzare.

 

Multumesc!

Sal.

De la TS 150 nu potriveste?

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se poate o poza si eventual o masuratoare Lxlxh o sa ne edificam rapid. Dar am sa caut si pe net daca e acelasi model.

 

Merci!

 

Este acelasi, doar ca ii trebuie specific modelul cu contact de cheie doar pe far, ca mai e un model si cu gaura de vitezometru.

 

@mircea_simson: am incercat sa va trimit PM dar se pare ca e casuta plina, nu mai merge. Daca imi dati un nr de telefon, amicul o sa va sune si va intelegeti direct, si poate veni personal dupa far, ca e din Baia Mare la 2 pasi.

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voshodu se da la pachet nu sunt ale mele asa cere respectivul http://forum.anunturi-galati.ro/index.php?/topic/200086-motociclete-comuniste-nr-noi-acte-la-zii/

 

cilindru + piston 150ron. si chiloasa la 50 ron.

 

 

daca intereseaza pe cineva http://www.moto-velo.ro/ads/moto-ij-model-56-inmatriculat-super-pret/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca intereseaza pe cineva http://www.moto-velo...lat-super-pret/

 

În Balș nu știu decît un meseriaș, pe Marian, userul @Jethro Tull, o fi al lui?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se poate o poza si eventual o masuratoare Lxlxh o sa ne edificam rapid. Dar am sa caut si pe net daca e acelasi model.

 

Merci!

 

Este acelasi, doar ca ii trebuie specific modelul cu contact de cheie doar pe far, ca mai e un model si cu gaura de vitezometru.

 

@mircea_simson: am incercat sa va trimit PM dar se pare ca e casuta plina, nu mai merge. Daca imi dati un nr de telefon, amicul o sa va sune si va intelegeti direct, si poate veni personal dupa far, ca e din Baia Mare la 2 pasi.

Multumesc

Este cu contact pe far sambata pot pune poze am nr telefon 0726201123 si vao goli casuta

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez o pereke de semnale de fatza, absolut noi, ca cele de pe intruderul din poza (uitati-va in partea din fatza, pe furca). Tija este ceva mai scurta, aproximativ 10-12 cm.Sunt din plastic cromat( nu metal).Trimit doar prin fan curier, nu pre am vreme de mers la posta. Pentru cine mai doreste, mai am o aripa de fatza de ij jupiter 5, cromata ( ma rog, crom rusesc), fara barele alea de prindere de furca.

:cheers:

post-10996-0-81628800-1328643612_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut un atas de dnepr...nu e neaparat cu cadru....barca sa fie ok sa nu fie coapta de rugina sau indoita

AM EU O BARCA DE NIPRU. imi faci rost de un ataj de jupiter 4 sau 5. platesc diferenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mihai îÂşi va pune cu siguranță mâinile-n cap.

 

Mi-ar putea împrumuta cineva, la primăvară, o cutie sau o pereche de cutii laterale de Simson Sport? În orice stare, dar să aibă uÂşițele. De când am văzut poza asta (mi-am amintit acum de ea) Âşi de când am Nipru mă tot întreb cum ar încăpea aÂşa ceva pe cadrul meu, având în vedere celelalte piese Âşi unghiuri estetice cu care trebuie să se potrivească (rezervorul mai pătrățos, Âşaua banchetă, bascula hâțânăcioasă, scărițe Âşi picioare de pasager etc.). ÂŞtiu că-mi dau foc la Âşură spunându-vă treaba asta, dar nu le fac nimic. Le voi înapoia tefere Âşi nevătămate.

 

Alternativa o prezintă deocamdată cutiile de Jawă sau ceva manufactură. Încerc Âşi eu marea cu degetul, mi-ar plăcea să transform non-locul ăla gol într-un spațiu cât de cât utilitar. Reversibil, bineînțeles.

 

Mulțumesc anticipat! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...