-
Număr conținut
1.604 -
Înregistrat
-
Ultima Vizită
Tip conținut
Profiluri
Forumuri
Calendar
Orice postat de Lup69
- Anterioară
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- Următoarea
-
Pagina 5 din 59
-
-
2. BRAZIL ESTRELLA GALICIA 0,0 GRAND PRIX OF BRAZIL
topic a răspuns lui Lup69 în Cavaleruul Competitii Internationale
in "special" -ul de pe Primasport dinainte de sprint, MM nu s-a adaugat pe sine la nicio echipa ptr 2027, s-a pastrat deoparte, a fost intrebat de ce? a raspuns sugubat ca poate isi ia o vacanta...dar sa iei titluri cu trei constructori cum ar fi? Speculatii...nu? -
2. BRAZIL ESTRELLA GALICIA 0,0 GRAND PRIX OF BRAZIL
topic a răspuns lui Lup69 în Cavaleruul Competitii Internationale
Cum ar fi sa se duca MM la Aprilia? -
2. BRAZIL ESTRELLA GALICIA 0,0 GRAND PRIX OF BRAZIL
topic a răspuns lui Lup69 în Cavaleruul Competitii Internationale
Doar sa nu fii cacait cand spui asta ca dam in turkish delight... -
2. BRAZIL ESTRELLA GALICIA 0,0 GRAND PRIX OF BRAZIL
topic a răspuns lui Lup69 în Cavaleruul Competitii Internationale
Ce fuge Digia de grup...doar sa ramana pe roti! Vine Bez peste MM? Unde+i turcaletele? Na ca vine Martinatorul ... S-a razgandit, nu mai vine, doar sta... Csfncsf... -
-
2. BRAZIL ESTRELLA GALICIA 0,0 GRAND PRIX OF BRAZIL
topic a răspuns lui Lup69 în Cavaleruul Competitii Internationale
-
2. BRAZIL ESTRELLA GALICIA 0,0 GRAND PRIX OF BRAZIL
topic a răspuns lui Lup69 în Cavaleruul Competitii Internationale
Se pare ca Gigi au nimerit cu programarea... Foto de pe FB - Grila de start oficial. Nu cred ca la anul mai avem etapa aici... -
2. BRAZIL ESTRELLA GALICIA 0,0 GRAND PRIX OF BRAZIL
topic a răspuns lui Lup69 în Cavaleruul Competitii Internationale
Vorba olteanului...never say never... -
2. BRAZIL ESTRELLA GALICIA 0,0 GRAND PRIX OF BRAZIL
topic a răspuns lui Lup69 în Cavaleruul Competitii Internationale
acum pe prima 3 e in dreapta new schedule, sprint starts 16.20 local time... -
2. BRAZIL ESTRELLA GALICIA 0,0 GRAND PRIX OF BRAZIL
topic a răspuns lui Lup69 în Cavaleruul Competitii Internationale
e pe prima 3 in direct si pe digi3 in reluare de la 21 dar vad ca la prima merg in continuare cu special-uri...deci ... Probabil nu au terminat de astupat gropile... -
2. BRAZIL ESTRELLA GALICIA 0,0 GRAND PRIX OF BRAZIL
topic a răspuns lui Lup69 în Cavaleruul Competitii Internationale
Deci asa a ramas...daca ploua si in calificari, sa ploua si in sprint sa stim o treaba... -
2. BRAZIL ESTRELLA GALICIA 0,0 GRAND PRIX OF BRAZIL
topic a răspuns lui Lup69 în Cavaleruul Competitii Internationale
Daca ramane asa o sa fie iures mare in calificari... -
2. BRAZIL ESTRELLA GALICIA 0,0 GRAND PRIX OF BRAZIL
topic a răspuns lui Lup69 în Cavaleruul Competitii Internationale
Doar ploaia intarzie pana acum...cumva... -
2. BRAZIL ESTRELLA GALICIA 0,0 GRAND PRIX OF BRAZIL
topic a răspuns lui Lup69 în Cavaleruul Competitii Internationale
Ma uit acum la practice moto2, nu pare in regula, toti se grabesc sa prinda tururi pe uscat...cerul e negru si sunt rafale zdravene de vant, posibil sa vina vreo mama de furtuna...au anuntat deja ca pista e uda, oficial!...work in progress... -
2. BRAZIL ESTRELLA GALICIA 0,0 GRAND PRIX OF BRAZIL
topic a răspuns lui Lup69 în Cavaleruul Competitii Internationale
Ar fi cazul... https://www.facebook.com/groups/609437430396299/permalink/1625296008810431/ -
Azi am pus pe YT si viedo de atunci...
-
Foarte animata cursa de astazi, Kimi, primul sau Grand Prix, dublat de pole position, Hamilton pe podium, Max retras din cursa, Mclaren nici nu au concurat, daca o tin tot asa o sa fie spectacol garantat tot sezonul... Cine vrea un rezumat haios: https://cronici.ro/formula-1-china-kimi-antonelli-prima-victorie-din-cariera/
-
Ce ai mesterit azi la motocicleta ta?
topic a răspuns lui Lup69 în Old School Riderul Motociclisti, in fiecare zi
Salutare, am profitat de vremea calduroasa de saptamana trecuta si am scos motorul din hibernare...la prima vedere a trecut iarna fara probleme L-am dat afara si l-am spalat tot pe cric, a fost mult mai usor, apoi i-am pus bateria si am dat un tur, normal! -
A venit primavara... sambata am scos motorul de la iernat si am facut un tur... Check out Afternoon Mar 7 on Relive! https://www.relive.com/view/vNOPzpNWWYq Video urmeaza...
-
Da, e greu fara... totusi
-
-
Deci Qatar-ul sare din schema...
-
Super cursa, una peste alta JM si-a ales prost momentul sa plece la Yamaha....daca mai era vreo indoiala ... sau mai degraba italienii l-au pus pe faras...
- Anterioară
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- Următoarea
-
Pagina 5 din 59
