multumesc.
are platou cu senzor magnetic pe volanta.. si un modul electronic capsulat... nu stiu de ce e.. si doua bobine de inductie.
ori senzorul nu merge calumea, ori montajul..
el nu are rabdare sa o faca pe asta electronica, vrea cu platini, normala... dar daca se poate face asta cumva, eu cred ca este mai buna.