Sari la conținut

Accidente


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ieseam din curte cand a trecut motociclistul...

am iesit si dupa 200 de m l-am vazut pe jos ,motocicleta pe margina dr a drumului ...

era inconstient si horcaia tare...

ajutat de oamenii care incepeau sa se adune l-am asezat pe o parte sa nu se inece

am sunat la 112 (salvarea a venit dupa 35-40 de min...) politia mult mai tarziu..

langa el la 2 m cand am ajuns era o bratara de aur ii cazuse de la mana pana am terminat de vb la 112 bratara disparuse..romania...

am cautat in geanta lui un tel si am sunat la cateva din numerele din agenda .... dupa sosirea ambulantei au aparut si cativa cunoscuti de ai lui...

nu se poate descrie in cuvinte o asemenea situatie

sa ii dea dumnezeu multa sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da intradevar i s-a furat bratara. Tibi se intorcea acasa cu motoru iar in satu Bucea erau intr-o masina niste tigani tata,fiu. Tatal l-a lasat pe fiul lui sa conduca care NU AVEA PERMIS DE CONDUCERE ! Pe de asupra a si fugit de la locul accidentului. Tatal a spus ca a condus el masina...adica a luat vina asupra lui. Tibi e la spital sub sedative e agitat vrea sa isi smulga tuburile de pe el....si asa mai departe. Asta cu masina a iesit de la o vulcanizare. Nu sunt urme de frana deoarece nu a franat,el a vrut sa ocoleasca masina dar prostu ala o iesit pana la urma afara si o intrat in el avea aprox 120 km/h. A zburat 60 DE METRI si a aterizat in cap. Ganditi-va cat de bine ii poate fii. Are doua lovituri la cap foarte grave. Alte noutati vom afla pe parcursul timpuli.

 

Numai bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incredibil mah, bine k nu o luat si hainele de pe el, tigani borati `tui in gura

 

Lajos ai primit aseara mesaju?... sper k nu dormeai :)

 

vlade daca mai afli ceva scriene,,, ma gandesc k fratetau ii acolo cu el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da intradevar i s-a furat bratara. Tibi se intorcea acasa cu motoru iar in satu Bucea erau intr-o masina niste tigani tata,fiu. Tatal l-a lasat pe fiul lui sa conduca care NU AVEA PERMIS DE CONDUCERE ! Pe de asupra a si fugit de la locul accidentului. Tatal a spus ca a condus el masina...adica a luat vina asupra lui. Tibi e la spital sub sedative e agitat vrea sa isi smulga tuburile de pe el....si asa mai departe. Asta cu masina a iesit de la o vulcanizare. Nu sunt urme de frana deoarece nu a franat,el a vrut sa ocoleasca masina dar prostu ala o iesit pana la urma afara si o intrat in el avea aprox 120 km/h. A zburat 60 DE METRI si a aterizat in cap. Ganditi-va cat de bine ii poate fii. Are doua lovituri la cap foarte grave. Alte noutati vom afla pe parcursul timpuli.

 

Numai bine !

am ceva poze cu motorul ii destul de sifonatpost-38359-1218996985_thumb.jpgpost-38359-1218996862_thumb.jpgpost-38359-1218996772_thumb.jpgpost-38359-1218996682_thumb.jpgpost-38359-1218996572_thumb.jpgpost-38359-1218996473_thumb.jpgpost-38359-1218996344_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acuma vorbesc cu fosta sotie a lui Tibi, e prietena mea buna. ambii sunt in cluj, el e in coma... va transmit cuvintele ei: "toti rugati-va pentru el"....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate multa lui Tibi! Si sa auzim doar vesti bune despre el.

Sanatate multa, si Doamne da sa-si revina fara urmari negative,! Totusi in tot raul e si un bine ,.se zice- a ajuns la Cluj si e pe mana unor profesionisti acolo,fata de Oradea. Bunul Dumnezeu sa-l ajute sa treaca cu bine peste asa incercare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

degeaba va enervati \ ne enervam..., ca poporul asta (inclusiv roman, maghiar, tigan.....toti care traiesc in tara asta) sunt niste barbari. trist dar adevarat. la oamenii astia trebe pereti din beton de un metru inte benzi si sina penrtu masini sa nu mearga numai intro anumita directie....efectiv nu au cultura generala, indiferent de nationalitate... (bineinteles respect pentru exceptii)

 

Romania = cancerul planetei......!!!!!!!!

 

Doamne, ajuta pe tibi!!!

 

asfalt uscat tutror!

Editat de bh99mes
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai o vai!

ieri am aflat si noi de accident de la Ciobanu, fostul meu instructor!

nasol rau! si noi era sa o patim tot pe acolo. Noua ne-a taiat calea pur si simplu fara sa semnalizeze unj miop cu o buda de dacie...

 

Sanatate si noi ne rugam pentru el.

Doamne ajuta si ne pazeste si pe noi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

degeaba va enervati \ ne enervam..., ca poporul asta (inclusiv roman, maghiar, tigan.....toti care traiesc in tara asta) sunt niste barbari. trist dar adevarat. la oamenii astia trebe pereti din beton de un metru inte benzi si sina penrtu masini sa nu mearga numai intro anumita directie....efectiv nu au cultura generala, indiferent de nationalitate... (bineinteles respect pentru exceptii)

 

Romania = cancerul planetei......!!!!!!!!

 

Doamne, ajuta pe tibi!!!

 

asfalt uscat tutror!

 

da cam asa e.....trebuie ca la animale..PE ACOLO SA MERGI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vesti noi ce sa va mai zic?........ familia lui Tibi vrea sa fie transportat la Debrecen pentru ca ei cred ca nu face nimeni nimic cu el si o sa moara...va dati seama cat sunt de speriati...dar daca ne gandim pe salvare nu sunt aparatele care il tin in viata acum in momentul de vata la spital si nu se stie daca ar rezista atata drum va dati seama cu traficu asta si zguduiturile.....iar doctorii nu pot sa spuna nimic deoarece nu are creierul zdrobit in 2 locuri cum am mai spus si nu se poate vedea decat in timp ce o uitat ce nu ce isi aminteste si alte chestii.....in continuare sa NE RUGAM PENTRU TIBII CU TOTII !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acuma am vorbit cu ildi si a spus ca a observat cateva semne "bune"....

la Tibi i se misca deja cateunpic ochii. sper cu tot sufletul ca asta intradevar inseamna ceva bine!

 

a JĂł-Isten vigyĂĄzzon rĂĄd ĂŠs adjon erĂľt, Tibi!

Editat de bh99mes
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-a sunat acuma Claudiu... a avut Alin din Negreni accident cu motorul. Mi-a spus ca ar fi in coma... :)

 

Ce se intampla oare!? Chiar s-a pus ceva premiu pe capul nostru?!

 

Am inteles ca baietii sunt la el la spital. Cine stie mai multe sa scrie ce stie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...