Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@fast_arrow: din cauza asta spuneam eu,ca sunt curios sa te vad miercuri la Arc! :lol:

 

Ne putem intalni,cei care vor sa vina,astazi la 18:30 in fata spitalului!

 

Sos. Mihai Bravu nr. 281, sector III, Bucuresti.Este cand veniti dinspre noi din Berceni,pe partea dreapta inainte de pasajul Muncii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Mishu,

Eu le-am pus la mine pe server. Daca vrei dupa ce le arhivezi (sugestie: impartele in 2 arhive sa nu fie foarte mari) mi le trimiti si le pun tot acolo.

 

Alex,

Ma bucur ca nu ai patit nimik grav, dar imi pare rau de motorul tau. Daca e ceva cu care crezi cate pot ajuta da un semn.

 

Kytinel,

Insanatosire grabnica si te asteptam printre noi cat mai repede.

 

 

P.S. Pe unde va faceti voi reviziile la motoare? Ca trebuie sa o reinoiesc pe a mea.

Editat de mmisulicaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@fast_arrow: din cauza asta spuneam eu,ca sunt curios sa te vad miercuri la Arc! :lol:

 

Ne putem intalni,cei care vor sa vina,astazi la 18:30 in fata spitalului!

 

Sos. Mihai Bravu nr. 281, sector III, Bucuresti.Este cand veniti dinspre noi din Berceni,pe partea dreapta inainte de pasajul Muncii!

 

O sa vin si eu, daca nu incepe ploaia. In jur de 18:30 o sa fiu acolo. In functie de trafic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu kytynel acum cateva minute,era bine ,era si sotia lui cu el! :) Deci programul de vizita s-a inteles gresit,programul este intre 14:00-17:00!

Dar,il putem vizita,trebuie doar sa ne intelegem cu portarul sa ne lase sa intram,apoi il vom suna si va cobora el cateva minute!

Nu are nevoie de nimic,are tot cei trebuie,s-ar bucura doar sa ne vada cativa vizitandu-l!Evident nu mi-a spus el asta!

 

Vom evita sa dam mana cu el,si in caz de stranut,tuse,sa stam putin la distanta!NU este nimic periculos! :moto:

Eu am stabilit o ora,daca voi aveti si alte propuneri va rog sa ma contactati! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baieti da ce-a inceput sa functioneze ""one for all and all for one"". Bravo mai baieti , asa e normal daca tot s-a ales acest slogan.

 

In legatura cu vizita la kytynel eu nu pot sa vin deoarece am ceva restante de lucru si stau prost cu timpul.

Daca va duceti , urat-ii si din partea mea , sanatate multa si sa vina si ziua cand sa mearga si el cu noi pe transfagarasan.

 

Aveti grija sa nu ramaneti vreunul pe acolo :lol: :moto: (doamne fereste)

 

 

Sanatate la toata lumea si "" one for all and all for one "" . Si hai la :) terase si :moto: plimbari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce spuneti, daca dupa ce mergem sa-l vedem pe kytynel, ne intalnim la o bere. Cei care pot si care au chef. Daca vreti bagati o ora si un loc. ceva in jur de 20

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci,mishumishu20 si eu vom pleca impreuna de acasa,am inteles ca tilik va veni direct acolo!

Haideti sa fim solidari cu un Bercenar,18:30 in fata spitalului! :)

Eu am deja musafiri,nu pot merge nicaieri apoi,dar va fi timp pentru toate! :lol:

Editat de PHANTOM II
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca nu am putut veni azi la spital la Kytynel, dar am fost cu mama mea la alt spital :lol: ...Asa ca tot la spital am fost...Ma bucur ca v-ati dus la el, ma voi duce si eu maine sau cel mai tarziu joi.

 

Bafta la toti, si asfalt uscat. Sper sa va revad cat mai curand, ca deja mi-e dor de motorul meu de nu mai pot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca nu am putut veni azi la spital la Kytynel, dar am fost cu mama mea la alt spital :D ...Asa ca tot la spital am fost...Ma bucur ca v-ati dus la el, ma voi duce si eu maine sau cel mai tarziu joi.

 

Bafta la toti, si asfalt uscat. Sper sa va revad cat mai curand, ca deja mi-e dor de motorul meu de nu mai pot.

 

Lasa ca nu pleaca nicaieri. In curand il pui pe roti :lol:

 

L-am vazut pe kytynel. Pare ok. Din cate am inteles spera ca pe 23 sa fie acasa si ii este ciuda ca nu ajunge Joia asta la intalnire :moto: :lol: Cand o sa se faca bine ii dam de baut :moto: L-ar fi luat de duminica dimineata si s-a dus la spital pe seara si a fost si internat. Tratamentul dureaza cam 7-10 zile si nu prea poate sa faca mai nimic. Nici macar sa coboare la un alt etaj. E cam trist, dar asta e. Asistentele din cate am auzit de la el nu erau in stare sa bage un ac in vena, profesionalism fratilor. Dar erau unele care meritau some spanky :)

 

ramane sa ne vedem maine la ARC, cei care pot si Joi la Mc

 

Numai bine, asfalt uscat si fara gropi si fara strazi "spalate" si ce mai vreti voi :nono:

Editat de tilik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate lui Kytynel.Il asteptam cit mai curind in mijlocul nostru. Daca este posibil la acea ora, ii putem face o vizita miercuri,dupa care plimbarea de rigoare sau vom sta de vorba fara plimbare undeva ca sa punem la punct unele probleme.Am auzit de Tunari, ati auzit si voi poate unii ati si fost acolo.Cit costa accesul si daca sunt amatori pentru vreun weekend .Cum este circuitul ceva amanunte? Salutari!

 

 

 

Poate stabilim o intalnire sambata sau duminica si mergem toti bercenarii la circuitul dinspre Tunari. Ca si asa mi-e rusina ca nu am ajuns niciodata la intalnirile voastre pentru ca lucrez mereu.

Despre circuit ce sa va spun: e ok, 15 lei sesiunea dar trebuie sa ai echipament ca sa intri. Merita banii pentru ca o sa ai alta parere despre motocicleta dupa ce o asezi pe curbele alea super aderente. Nu e trafic care sa te jeneze, nisip, etc. Nu trebuie sa scoti timpi de campion ca nu te cronometreaza nimeni, trebuie doar sa profiti de ocazie si sa te inveti cu motorul pe viraje :)

 

O sa urmaresc aici sa vad daca sunt ceva doritori .............. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar kytynel era ok si ne multumeste la toti pentru gandurile bune! :)

Il asteptam cu placere din nou printre noi! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care vine azi la Arc? Eu ajung in jur de 19:10 - 19:20. Propun pt cei care vin, sa ne intalnim la Arc si tragem o tura spre Bikers Otopeni. Drumul e bun, nu e aglomerat. Bem acolo ceva si o intindem spre casa. Ce spuneti?

Editat de tilik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ar interesa o iesire spre Tunari, dar rugamintea mea este daca am putea s-o facem Duminica, deoarece Simbata plec pina la Pitesti.Ce inseamna o sesiune? Te dai de cite ori?

 

--- Mesaj completat în 15 Aug 2007 08:22 -------------
NU pot veni la Arc nici de data asta,dar sigur saptamina viitoare ca sunt in concediu de luni.Vin in schimb la MC,joi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sesiune inseamna ca timp 10 min. parca. Iti garantez ca nu poti sa stai mai mult, iesi singurel de pe circuit din cauza durerilor de incheieturi.

Stiu ca pare foarte scump dar merita toti banii. Eu zic sa incercati o data ca nu pierdeti mare lucru si apoi vedeti singuri daca va mai dati si alta data.

 

Din punctul meu de vedere o OK duminica. Daca stabilesti o ora posteaza aici si vorbim. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am preferinte de ora, dar ar fi bine mai devreme pe racoare ce ai zice de ora 9 sa plecam. Nu am somn ,ma scol devreme, ma plictisesc sau ma apuc de altceva.Merge si alta ora astept propuneri. In ce directie este Tunari, pe unde iesim si cit este pina acolo Km?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am preferinte de ora, dar ar fi bine mai devreme pe racoare ce ai zice de ora 9 sa plecam. Nu am somn ,ma scol devreme, ma plictisesc sau ma apuc de altceva.Merge si alta ora astept propuneri. In ce directie este Tunari, pe unde iesim si cit este pina acolo Km?

 

Din ce stiu eu este campionat...cursa de karturi wkndul acesta , ar trebui verificat inainte daca se poate intra.

In principiu circuitul e deschis de la 10. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin dar nu cred ca voi merge nicaieri apoi! :lol:

2bike,mishumishu20 poate plecam impreuna de acasa spre Arc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...