Sari la conținut

Venezianu, Anamaria Si Cindy Crawford


Postări Recomandate

Va salut pe toti si vreau sa impartasesc cu voi toti bucuria ce am avut-o ieri impreuna cu sotia mea Anamaria...Faceam o plimbare cu motorul cind am vazut o limo oprindu-se in fata unui super magazin de mobila...Cind am trecut pe linga, cobora Cindy Crawford....A urmat urmarirea si rezultatul a fost 2 autografe pe poza ,personalizate si 2 poze cu fiecare dintre noi...Sunt mindru ca am putut sa-i spun ca vin din Romania sa-i string mina si sa am o poza si autograf cu ea...Asa arata Cindy la peste 41 de ani. ( 20 Feb 1966)....Superba,foarte manierata,fara figuri de orice fel ,de necrezut....Un adevarat V.I.P care nu se considera altfel decit noi...A inceput afaceri cu mobila si a avut vinzari anul tecut de peste 100.000.000 $...Ai nostri daca au 10.000 $ ii apuca figurile....

Aveti la cald imaginea top modelului veche de 25 ore....Asfalt uscat si rog barbatii motoristi sa ma invidieze la modul frumos......Enjoy.

post-8370-1182555941_thumb.jpg

post-8370-1182555985_thumb.jpg

post-8370-1182556007_thumb.jpg

post-8370-1182556194_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si io ma dadeam azi cu bicicleta si erau 2 babe in statia de tramvai. pot sa pun poze cu ele? da' nu le-am cerut autografele.

Fratioare, ce are aia cu prefectura!?! mai ramane sa deschidem niste topicuri cum sa ne spalam copilu la poponet si avem de toate aici. ca doar e forum de motoristi, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ce treaba are femeia asta cu motociclismul?

 

Merg chiar f bine impreuna (femeile cu motociclete) combinatie perfecta daca nu esti Gay.

 

Well, ce sa zic altceva decar You lucky bastard!!! :D Arata super bine tipa la varsta asta!!!

 

 

Pai ce ai zis ai zis bine...Once in a life time.....Da este incredibil de frumoasa.

 

Absolut niciuna, dar ce'i frumos ...

@venezianu : TE URASC! :thanks:

P.S.: ce faceai cu mainile pe sub masa? :crack::P:P

 

Nici ca ma supar ca ma urasti nu esti singur, vor mai fi dar cel putin o faci mai elegant decit altii...

Cu miinile imi tineam genunchii sa nu mai tremure :welcome:

 

si io ma dadeam azi cu bicicleta si erau 2 babe in statia de tramvai. pot sa pun poze cu ele? da' nu le-am cerut autografele.

Fratioare, ce are aia cu prefectura!?! mai ramane sa deschidem niste topicuri cum sa ne spalam copilu la poponet si avem de toate aici. ca doar e forum de motoristi, nu?

 

 

 

Pariez ca tu ai deschis pozele de cel putin doua ori....Se pare ca tu esti campionul invidiei. Nu inteleg de ce ai deschis topicul cind in titlu scrie clar ce e...Nu mai plinge ca nu vei fii niciodata in postura mea. Probabil daca o rugam sa iasa afara sa se aseze pe bicicleta mea era super in tendinte moto..

 

ROAGA ADMINUL SA ANULEZE TOPICUL PENTRU NECONCORDANTA CU FORUMUL MOTOCICLISTILOR...

O FAC EU DAR NU STIU CUM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Venezianu felicitari pt o sotie frumoasa (sau sunt singurul de aici care a remarcat asta?)..

 

Chestia cu autograful si pozele nu ma incanta...

 

 

Multumesc ...Acelasi lucru la spus si ea (Cindy)....Prietene, romancele sunt niste frumuseti naturale astea pe aici sunt super facute din bisturiu si make up....Sa-ti pui tite aici e ca si cum iti pui o plomba la noi...Aproape fiecare indiferent de virsta...Thanks again.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Felicitari..

Nu va laud,dar si voi sunteti o pereche super reusita..

Iar sotia ta chiar seamana putin cu Cindy..

Ca sa vezi ce-i viata..acum vreo saptamina,seara pe Calea Victoriei am dat nas in nas cu..Kiefer Sutherland!!

Am crezut ca nu vad bine,dar apropiindu-ma l-am vazut clar,vorbea la telefon,imbracat in blugi si cu un trenci pe el..Super lejer,nu avea treaba cu nimeni,si ce-i mai ciudat nimeni nu-l remarca..ma rog era noapte..!

Daca am avea si noi portofelele lor!! :moto:

Bafta tie si sotiei..

Luigi Vicol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Venezianu felicitari pt o sotie frumoasa (sau sunt singurul de aici care a remarcat asta?)..

 

 

Nu esti.

Singura diferenta intre cele doua e machiajul... :moto:

Editat de aneka_ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

norocosule :moto:

 

 

Felicitari . vad ca te-ai pus cu ea la masa....a stat putin cu voi de vorba sau era "pe fuga"?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...