Sari la conținut

Sibiu 2007


marauder
 Share

Postări Recomandate

Daca vreti liniste si frumos, va recomand sa incercati Rasinari, Cisnadioara, Poplaca- sunt f.aproape sau Gura Raului, Sibiel, Cristian sau Ocna Sibiului. Dati cautare pensiuni X pe google si sunati. Oricum, intâlnirea e super cool, iar Sibiul merita din plin :rusinica: . Succes!

 

 

gura raului suna bine ... parca e si un lac de acumulare pe acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ALOOOOOOO....domnii organizatori....nimic????

Observ ca...anul acesta majoritatea cluburilor care au tinut intruniri....nu prea au fost interesate si de a da detalii despre respectivele intruniri! Pe an ce trece....se strica intrunirile tot mai mult! oare....incepe aspectul comercial sa devina tot mai atractiv???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

27-29Iulie....Camping Dumbrava

 

 

Am citit cele 3 pagini de pana aici si nu am vazut nici un post al organizatorilor!!!

 

Sigur se mai tine intrunirea???????????

daca te uiti mai sus,user-ul FEAR scrie clar:

PS:nu merge site-ul motoland.ro

 

ALOOOOOOO....domnii organizatori....nimic????

Observ ca...anul acesta majoritatea cluburilor care au tinut intruniri....nu prea au fost interesate si de a da detalii despre respectivele intruniri! Pe an ce trece....se strica intrunirile tot mai mult! oare....incepe aspectul comercial sa devina tot mai atractiv???

vorbesti sa te afli in treaba....

 

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te supara dar....raspunsurile tale...au elucidat cumva intrebarile puse de noi???

 

au pus cumva vreun program al intrunirii sau....nu belesc eu ochii cat trebuie sau...unde trebuie???????????

 

stiu...sunt mai tampitel din fire dar....da-mi macar tu detalii despre aceasta intrunire!

 

S.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai mai oameni buni...cit e biletul,cine cinta,e defilare,nu e defilare...asa greu o fi sa postati un anunt?

suna din ce in ce a mai mult a lene sau a indiferenta...aveam o parere buna despre sibieni(din ce am vazut pe la intilnirile trecute),dar situatia de acum lasa un gust amar

toti organizatorii de intruniri isi prezinta oferta,numai sibiul nu..

in urma tacerii,nu m-as mira ca in dumbrava sa fie liniste si pace :) :cheers:

 

p.s.

site-ul crazy bike tot in constructie de ceva vreme ..or fi baietii ocupati cu alte kestii lumesti..no problemo,dar sa ne lumineze si pe noi

Editat de marauder
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnirea CRAZY BIKE Sibiu,se tine pe 27-29 Iulie in Camping Dumbrava.

Cazare in Sibiu: http://www.sibiu.ro/directory/listing.php?cat=12

 

Pe langa asta mai sunt ceva pensiuni mici la pret,care au camere libere:

EX: Pensiunea Bella in Strand(aproape de intalnire)-double150lei;trei locuri=180lei;cu 4 locuri=200lei(inclus si mic dejun)........tel:0728-830822.

Sau pt.grupuri: pensiune Jolyplace cu 17locuri,doua terase,parcare,2 bai,internet,in Sibiu str.Aleea Filozofilor,nr.12,se inchiriaza toata cu 550lei.Pers.contact:0748-252363Gabi.

 

.....................va descurcati voi,doar sunteti bikeri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oameni buni..eu m-am hotarit..initial eram sigur 100% ca merg la sibiu...azi m-am razgindit...daca pe organizatori ii doare in cot de noi...atunci am zis sa le raspund(eu si inca vreo 4 motoristi amici) cu aceeasi moneda..

asa ca,in loc de sibiu,mai bine iesim cu corturile pe altundeva,la iarba verde...

sper sa imi ureze citi mai multi gestul meu

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intunitrea o sa fie misto, stati linistiti. Membrii clumului nu prea fracventeaza internetul si au o atitudine usor elitista (poate pe buna dreptate) dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa veniti, vedeti si daca nu va place plecati, care e problema, in 3 ore sunteti inapoi. Io cred ca o sa fie destule surprize, clubul crazy bike e cel mai prestigios, nu uitati ca ei l-au adus prima data pe pffeifer (sau cum draq se scrie) si sunt singurii care organizeaza un raliu, asa ca din principiu nu ar org. o intrunire de (cuvant urat).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intunitrea o sa fie misto, stati linistiti. Membrii clumului nu prea fracventeaza internetul si au o atitudine usor elitista (poate pe buna dreptate) dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa veniti, vedeti si daca nu va place plecati, care e problema, in 3 ore sunteti inapoi. Io cred ca o sa fie destule surprize, clubul crazy bike e cel mai prestigios, nu uitati ca ei l-au adus prima data pe pffeifer (sau cum draq se scrie) si sunt singurii care organizeaza un raliu, asa ca din principiu nu ar org. o intrunire de (cuvant urat).

 

 

Vii la SB, bem si noi o bere?

 

Da-mi de stire!

 

Radu,

 

0729800840

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol

se pare ca unora nu le plac surprizele sau poate ca si-au pierdut simtul aventurii

intalnirea in cauza a fost o reusita pe toate planurile de la inceputuri, ma indoiesc ca se va schimba acum

si ce daca nu stim cine canta, mergi la intalnire doar pt Iris si Cargo sau pt cu totul altceva ?

eu le sugerez tuturora sa mearga, sa se simta bine si sa se bucure de fiecare lucru bun care-l vor primi din partea organizatorilor si a participantilor

 

acu ca tot nu stim multe putem da frau liber imaginatiei

cica am auzit ca in aceasta perioada isi desfasoara turneul in Euro de est una dintre cele mai tari formatii rock ever, Uriah Heep

poate poate ... mi-as dori sa ii vad pe scena la sibiu

acu e randu vostru

puteti sa va doritzi orice dar sa nu fitzi dezamagiti daca nu primiti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oameni buni..eu m-am hotarit..initial eram sigur 100% ca merg la sibiu...azi m-am razgindit...daca pe organizatori ii doare in cot de noi...atunci am zis sa le raspund(eu si inca vreo 4 motoristi amici) cu aceeasi moneda..

asa ca,in loc de sibiu,mai bine iesim cu corturile pe altundeva,la iarba verde...

sper sa imi ureze citi mai multi gestul meu

:)

just :cheers: aferim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-a dezamagit total aceasta intalnire...In ultimii ani intalnirile lor erau un exemplu demn de urmat pt toate cluburile din tara,dar acum....MUZICA DE PROASTA CALITATE(pana-n zori...,stiu ca la intruniri omul nu vine sa se odihneasca,dar nici chiar asa,daca ziua urmatoare ai un drum lung de facut),dusuri sub orice critica ca la puscarie,sper ca la anul situatia sa fie mai buna!

Editat de cbrxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super intrunire ... super betie :bigstar: dusurile te trezeau si din mortzi ... :) . In combinatie cu Sighisoara, Ocnele sibiului, un lac de acumulare din drum spre Paltinis .. centrul aglomerat ..... TOTUL A FOST OK :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...