Sari la conținut

Valah Motor Party 2007


KESU
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 95
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu, te rugam nu, boier dumneavoastra.

Roooooooooock.

Si pt Cretu "Ploaia".

 

Toata noaptea numa ploaia o sa cant :scratch:

 

Si ce cauti mah pe calculatoru' Radeonului? Ha?

 

M-am imbatat si am gresit orasu' :)

 

La ce ora deschideti cosmelia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vine baiatuuuuuuuuuu........

@skywalker..... ia bolovanu pls dau cu berea :)

 

 

Ok, sper sa nu uit....sa vedem cum va fi vremea ca pe aici pute rau a ploi torentiale.....

PS: pozele ti le-am trimis cu bolovanul? ca i-am facut poze la recoltare, sa se vada de unde e :what:)....

 

Doamne ajuta s afie vreme buna weekendul asta !

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi ma...Paca....daca vin la Targoviste...ma lasi si pe mine sa teste VFRu'??? vreau sa vad daca se da pe-o roata! :scratch:

 

Bineinteles, numa sa ai grija ca in momentul in care s-a desprins roata din fata vine un topor spre tine, sa nu te nimereasca cumva. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io

unde si la cat ne vedem?

 

pai nu stiu inca sigur caci mai depind de cineva

iti trimit un PM cand stiu sigur. probabil peste vreo 2-3 ore

 

--- Mesaj completat în 07 Sep 2007 08:22 -------------

Daca vrea cineva sa plecam in jurul orei 14.00 / hai chiar 15.00 ..

 

Eu plec acum din Targoviste cu niste treburi in Bucuresti dar ma intorc tot azi inapoi. Lasati un mesaj la 0722 94 77 62 - Radu :)

 

salut,

ce drum ne recomanzi? buftea, autostrada sau prin ploiesti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pe Buftea, vino pe Chitila!! Cu restul nici nu se merita sa te complici daca vii din Bucuresti.

 

Pentru cei care nu stiu, se iese din Bucuresti pe directia - sos. Grivitei (Gara de N, Basarab,statia de metrou 1 Mai)/pe sub Podul Constanta si stanga spre sos Chitilei ... Lasati-mi mesaj pe telefon daca nu va descurcati si o sa va sun eu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plec din bucuresti sambata dimineata pe la 10. Viteza de croaziera 110-130 si in localitati 70.

plecam 2 moto (posibil 3) la 10:30 de sub pod! 0747172658 - Ranga! Probabil si o masina dar iin cazul asta trebuie loc ptr un pasager.

 

Later Edit:

Se pare ca un grup mai maricel se formeaza in parcarea de dinainte de pod... Noi vom adera la acest grup.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pe Buftea, vino pe Chitila!! Cu restul nici nu se merita sa te complici daca vii din Bucuresti.

 

Pentru cei care nu stiu, se iese din Bucuresti pe directia - sos. Grivitei (Gara de N, Basarab,statia de metrou 1 Mai)/pe sub Podul Constanta si stanga spre sos Chitilei ... Lasati-mi mesaj pe telefon daca nu va descurcati si o sa va sun eu :)

 

 

sa inteleg ca drumul chitila-tartasesti-racari-costesti-ulmi-targoviste e bun?

merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca o sa vin si sambata si duminica in cel mai rau caz vin numai duminica la parada. Eu asa am inteles ca parada se tine duminica la 12.

Sa puneti si voi niste semne spre camping ca iar ajung aiurea.

 

Bine ca se tine intrunirea pacat ca e frig.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Vremea o sa fie faina, cel putin in timpul zilei, asa anunta mete-urologii. Noaptea sa vedem cum ne incalzim. Propun sa ne bagam unu intr-alta.

 

 

interesanta propunere :scratch: dar ar merge perfect si niste vin fiert... :) voi ce ziceti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plec din bucuresti sambata dimineata pe la 10. Viteza de croaziera 110-130 si in localitati 70.

plecam 2 moto (posibil 3) la 10:30 de sub pod! 0747172658 - Ranga! Probabil si o masina dar iin cazul asta trebuie loc ptr un pasager.

 

Later Edit:

Se pare ca un grup mai maricel se formeaza in parcarea de dinainte de pod... Noi vom adera la acest grup.

 

care-i podu' ala unde va strangeti man? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care-i podu' ala unde va strangeti man? :)

 

 

--- Mesaj completat în 07 Sep 2007 15:21 -------------

care-i podu' ala unde va strangeti man? :scratch:

post-10187-1189167628_thumb.jpg

 

Cam in zona asta... primii ajunsi probabil or sa se adune intr-o parcare unde sa fie vazuti usor de pe grivitei astfel incat sa ne gasim usor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai ce-am venit si eu acum o ora de la Bucuresti. E drumul liber liber, chiar daca mi se faceau de pe contrasens flash-uri de radar inca din Tartasesti. Era un amarat de Vento, si nici ala de la Politia Rutiera, undeva dupa Mircea-Voda :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai ce-am venit si eu acum o ora de la Bucuresti. E drumul liber liber, chiar daca mi se faceau de pe contrasens flash-uri de radar inca din Tartasesti. Era un amarat de Vento, si nici ala de la Politia Rutiera, undeva dupa Mircea-Voda :)

 

Vine si baiatu` intr-o ora - o ora juma`!

 

Cine mai merge spre Targoviste in seara asta???

 

--- Mesaj completat în 07 Sep 2007 16:59 -------------
Ok, eu si trainspotting ne intalnim la gura de metrou Grivita putin dupa ora 7. Cine vrea sa vina e asteptat!

 

Nr meu 0720191901.

 

--- Mesaj completat în 07 Sep 2007 17:10 -------------
AWD vine si el pe la 7 si ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...