Sari la conținut

Accident Cu Morti, Plevnei, Bucuresti


Purghy
 Share

Postări Recomandate

Vlade, da-mi si mie nene un telefon de dimi sa ma trezesc si io....ca am sa ajung si eu

eu ma trezesc greu de dimineatza :)

 

O sa te sun eu Gabi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 898
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Doar de curiozitate, intrebarea se adreseaza celor care au cunostinte juridice: acuzatul poate sa lipseasca si de data aceasta, daca asa i se scoala lui? Sau e adus cu mandat?

 

Din pacate, din cate am aflat, procesul mai poate fi amanat si de data aceasta datorita lipsei de prezenta a acuzatului sau a aparari sale. In acest caz ar fi ultima amanare permisa. Sa speram ca nu va fi cazul. Important este ca noi, comunitatea moto sa facem prezenta!

 

vin si eu la 8 sunt acolo!

 

vin si eu la 8 sunt acolo!

 

Razvane nu are nici un rost sa vii de la 8. Procesul incepe la 8:30.

Editat de noro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De doua ori poate sa nu se prezinte.

Apoi se prezinta, si invoca lipsa de aparare, ca nu are avocat.

Apoi se prezinta cu avocat, care solicita timp pentru studierea dosarului si probeaza asta cu imputernicirea avocatiala semnata in ziua procesului sau o zi inainte...

 

Si asa se ajunge la vacanta judecatoreasca....

 

Dupa care mai sunt si alte tertipuri posibile...din pacate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Precum am spus, voi fi acolo. Dar, la fel ca Ozzy, nu pot sta mai tarziu de 9:30-10:00.. ori, ma indoiesc ca ar fi primul proces pe rol, pentru a incepe tocmai atunci..

 

Si, da, mai poate fi amanat prin multe tertipuri..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi face tot posibilul, desi sunt sanse destul demari sa nu vina "soferu'".

din cate-am inteles, data viitoare va fi obligat sa se prezinte.

nu-mi lace sa-mi turez motoreta de-ampixu', dar cand va pasi pe treptele judecatoriei o sa-si puna mainile la urechi, cu riscul unei amenzi pt. perturbarea linistii publice.

 

bafta

Editat de betzigash
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine ma trezeste si pe mine???? 7:40???

 

Te sun eu! :)

 

Vin si eu. Odata adunati acolo, ce facem? Stam si dam pacanele in fata judecatoriei?

 

Doar daca va fi necesar Claudiu :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Culmea e ca la pacanele ma pot baga si eu. Tot nu mi-am reparat toba. Daca se incalzeste umpic iese si cu flacari. :)

 

Daca nu vine nici de data asta, are cineva idee unde locuieste / lucreaza individul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Culmea e ca la pacanele ma pot baga si eu. Tot nu mi-am reparat toba. Daca se incalzeste umpic iese si cu flacari. :)

 

Daca nu vine nici de data asta, are cineva idee unde locuieste / lucreaza individul?

 

 

ne vedem in agip la 08:00 ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, din cate am aflat, procesul mai poate fi amanat si de data aceasta datorita lipsei de prezenta a acuzatului sau a aparari sale. In acest caz ar fi ultima amanare permisa. Sa speram ca nu va fi cazul. Important este ca noi, comunitatea moto sa facem prezenta!

 

 

 

Razvane nu are nici un rost sa vii de la 8. Procesul incepe la 8:30.

 

 

o sa vin mai devreme in sensul ca nu vreau sa ajung la fix 8:30 si sa nu stiu unde sa intru sau sa intru intimpul procesului ...e cam de cacao si prefer sa vin inainte, mai bine ne vedem acolo inainte cu 20 de min macar sa intram toti odata in sala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cine nu stie exact unde se afla judecatoria, este pe Bvd. Stirbei Voda intre intersectiile Stirbei Voda cu Calea Plevnei si Stirbei Voda cu Buzesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vis-a-vis de Depozitul de calculatoare ... imediat pe dreapta dupa parcul eroilor sau operei :)

 

Hai nene mai multi ca daca am numarat bine abia am depasit degetele de maini!!!!

 

Noro, ma bazez pe tine!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...