Sari la conținut

Postări Recomandate

deci uitativa la videoclipul asta , e o scena dintr-un film ,

 

http://www.youtube.com/watch?v=-Jm3Zb-HSvo

 

 

dar ce tare canta diavolul ala maram , super..

 

si inca 2 asa mai faine :cheers:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=CqSHcNgDb4U

 

 

 

super piesele ba Sica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

na, daca la sb e asa frig am vrut sa merg la bucuresti......si......surpriza...mai frig acolo....

 

doamne, cotizo....te plictisesti? :cheers:

 

http://vremeainpulamea.sirb.net/?oras=bucuresti

Editat de Titiluka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine are nevoie de o camera video performanta cu care sa isi filmeze iesirile cu motoarele si sa iasa si bine...bagati ochiu.se poate vedea in Sibiu iar pretul este cat se poate de negociabil.astept PM sau sunati la 0741064142.kristy :cheers:

http://www.kontrast.ro/samsung-vphmx10c-p-3796.html

Editat de kristy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine are nevoie de o camera video performanta cu care sa isi filmeze iesirile cu motoarele si sa iasa si bine...bagati ochiu.se poate vedea in Sibiu iar pretul este cat se poate de negociabil.astept PM sau sunati la 0741064142.kristy :cheers:

http://www.kontrast.ro/samsung-vphmx10c-p-3796.html

 

1500 Ron eu zic ce este un pret acceptabil la o scula cu 0 km la bord, High Definition - calitate la imagine foarte buna, are Touch Screen, telecomanda si toate cablurile aferente.la fiecare zgarietura mai scad 100 Ron...asa ca nu sariti toti :ok: pt detalii PM

Editat de kristy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca intereseaza pe cineva , un tip are de vanzare vo 60 l de ulei motorex pentru 2 timpi . din cate am inteles e sub pretul pietei , daca intereseaza pe cineva dati un PM si va dau numarul lui de telefon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper sa nu deranjez pe cineva, dar chiar nu stiu unde sa postez

 

pentru ca multi bikeri amatori de snowboard (si poate e cineva doritor de o placa buna), m-am gandit sa-mi vand snowboardul.

 

placa + legaturi rossignol scope 159 - 450 ron

post-29673-1236590528_thumb.jpg

post-29673-1236590537_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper sa nu deranjez pe cineva, dar chiar nu stiu unde sa postez

 

pentru ca multi bikeri amatori de snowboard (si poate e cineva doritor de o placa buna), m-am gandit sa-mi vand snowboardul.

 

placa + legaturi rossignol scope 159 - 450 ron

Florine...te-ai zăvorât în baie sa-ți pozezi placa? :)

Mie îmi place uÂşa ta de la baie....SUNT FAN!! cu cât o dai! :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma dear DeerFlorin, tu chiar tot vinzi...

Parca vad ca peste 10 minute pui anunt ca vinzi si catelul.

 

Era tare daca 'te licitai" de 8 Martie...

 

Spor si bafta!...la vandut....

 

Nu m-am putut abtine

 

Pup la voi

 

sper sa nu deranjez pe cineva, dar chiar nu stiu unde sa postez

 

pentru ca multi bikeri amatori de snowboard (si poate e cineva doritor de o placa buna), m-am gandit sa-mi vand snowboardul.

 

placa + legaturi rossignol scope 159 - 450 ron

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O stiti p-asta? ... te doare capu', s-alta nu ...

 

 

 

degeaba helmet la o viteza de peste 200 impact cu tir de 30 tone

cine greseste plateste. cine e in stare sa greseasca fatal, sa treaca la un level mai usor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

degeaba helmet la o viteza de peste 200 impact cu tir de 30 tone

cine greseste plateste. cine e in stare sa greseasca fatal, sa treaca la un level mai usor

 

Probabil ca si tiru' ala mergea cu vreo 90-100 => ca viteza de impact n-a fost decat pe la o suta si un pic. Ideea era ca a supravietuit si asta pentru ca avea casca. Daca n-ar fi avut sigur o mierlea. Oricum, de durut sigur la durut rau tare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era o gluma spusa de nemti ca a supravietuit.

tirul sigur a supravietuit. a fost intr-un ziar de scandal care a fos si criticat dupa ce a scris asa ceva fara sa aiba comunicat oficial de la militie. militienii lor spunea altceva in alt articol, alt ziar

 

era o gluma spusa de nemti ca a supravietuit.

tirul sigur a supravietuit. a fost intr-un ziar de scandal care a fos si criticat dupa ce a scris asa ceva fara sa aiba comunicat oficial de la militie. militienii lor spunea altceva in alt articol, alt ziar

 

spuneau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era o gluma spusa de nemti ca a supravietuit.

tirul sigur a supravietuit. a fost intr-un ziar de scandal care a fos si criticat dupa ce a scris asa ceva fara sa aiba comunicat oficial de la militie. militienii lor spunea altceva in alt articol, alt ziar

 

era o gluma spusa de nemti ca a supravietuit.

tirul sigur a supravietuit. a fost intr-un ziar de scandal care a fos si criticat dupa ce a scris asa ceva fara sa aiba comunicat oficial de la militie. militienii lor spunea altceva in alt articol, alt ziar

 

spuneau

 

P-asta n-am stiut-o. Nu-i nimic - omu' cat traieste-nvata. Oricum, proasta gluma, daca-i asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P-asta n-am stiut-o. Nu-i nimic - omu' cat traieste-nvata. Oricum, proasta gluma, daca-i asa.

 

apai stiti cum e: in toata lumea ziaristii scriu ce aud, de f. putine ori ceva verificat. asta e meseria lor.

 

omu ala a intrat cu viteza in tir si cu toate ca, casca si-a facut treaba sa nu se sparga la impact, creierul aluia a avut o viteza egala cu viteza motoretei la impact. creierul a lovit cutia craniana la impact brusc si a decedat pe loc facand hemoragie instant. sa spuna cotizo ca e in domeniu.

 

eu am citit din alte surse

si inclin sa cred ca asa este caci se vede. un om viu nu sta agatat asa de tir in cap, cu spatiul de impact din otel facut ca plastelina

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era o gluma spusa de nemti ca a supravietuit.

tirul sigur a supravietuit. a fost intr-un ziar de scandal care a fos si criticat dupa ce a scris asa ceva fara sa aiba comunicat oficial de la militie. militienii lor spunea altceva in alt articol, alt ziar

 

era o gluma spusa de nemti ca a supravietuit.

tirul sigur a supravietuit. a fost intr-un ziar de scandal care a fos si criticat dupa ce a scris asa ceva fara sa aiba comunicat oficial de la militie. militienii lor spunea altceva in alt articol, alt ziar

 

spuneau

la ce detalii zic astia prin filmulet nu cred ca a supravietuit motociclistu !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

urmariti asta:

 

sa mai zic ceva??? sincer ... am ramas fara cuvinte si mi-e sila cand vad idioti ; numai cand ma gandesc ca asta vara de 2 ori am patit-o exact din cauza asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te doare capuuuuuuu cind vezi asa ceva,nu mai zic nimic ca eu am scapat din asa ceva si credetima am fost constiet,dar eu nu am mai avut puterea sa ma ridic de jos,ca si le lua ala rau de tot!!!!!!!!!!!!!!

 

Vorba unui om,"TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPU"

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga ValiSorin, iti uram un sincer La multi ani!, toate cele bune, toate toate dorintele sa ti se indeplineasca. Sa nu iti pierzi increderea in tine, ca toate se vor rezolva numai in bine. Fii optimist!

 

:) :D :P :D

 

Te pupam , te salutam

Bya, Alex si Patricia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga ValiSorin, iti uram un sincer La multi ani!, toate cele bune, toate toate dorintele sa ti se indeplineasca. Sa nu iti pierzi increderea in tine, ca toate se vor rezolva numai in bine. Fii optimist!

 

:) :D :P :D

 

Te pupam , te salutam

Bya, Alex si Patricia

 

 

Si eu

 

Cu respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ma duc si io cu Fiatu' Panda a lu' nevasta-mea...sparg tot!!!! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...