Sari la conținut

Ajutor (Te-ai impiedicat? Arata-ne busteanul!)


piromaniakkk
 Share

Postări Recomandate

Oarecum iti recomand chestii de la ignitech caci par foarte solide , gandite si bine facute...de ce spun asta, fratemiu a comandat pana acum 3 relee de incarcare de la ei si-s super ok. Nu dureaza mai mult de o saptamana pana ajung....poate chiar mai repede si-s seriosi asa ca da-i inainte.

Daca era el acsa poate te ajuta si cu comanda caci deja are reduceri pt ca are mai multe comanzi.

Salut

 

Salut,

 

fratele tau a ajuns acasa Gabi? Mie nu imi raspund astia de 2 saptamani la cele 5 mailuri :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), lângă Student Pub, am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat și mai puțin fierbinte :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva daca la service-ul Motto din Brasov au posibilitatea diagnosticarii unei probleme legate de ABS (bec rosu aprins in bord-ABS nefunctional-pe mufa de diagnostic apare cod eroare 11=front wheel sensor signal is not received correctly ) la o motocicleta Yamaha TDM 900A?

Adica daca au electrician competent,tester,etc?

Si daca da,stie cineva un nr de tel de contact pt programari,un nume,ceva ?Nu sunt din Brasov !

E mai mult decat urgent!

Multumiri anticipate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil un fleac ,un senzor sau ceva...!Fa-ti rost de carte si ..vorba aia...daca vrei sa faci ceva fa-o cu mana ta!

Da-i dreq de serviceuri din BV is degeaba .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari, caut om care prin coincidenta are treaba in Bucuresti, Miercuri dimineata 22.08.2012. Indiferent motor sau nu, as vrea sa ma intorc pe seara, daca se nimereste aceeasi persoana e mega ok. stabilim pretul la tel 0724. 712 124 (Chuck)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveti idee daca o firma (SRL) se poate suspenda de 2 sau mai multe ori?

dau si un exemplu pt clarificari: o firma "A" a fost suspendata in 2009, iar acum a expirat suspendarea (poti sa o faci pe maxim 3 ani);

firma "A" se mai poate suspenda inca o data pe 3 ani?

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

am citit in ziar un articol ieri si azi, cum ca ar fii intrunire moto la Cristian!?!

 

am cautat pe net detalii si nu am gasit nimic, stie cineva ceva?

 

numa bine!

 

intalnire moto va fi in 7-9 septembrie la Rasnov.

/index.php?/topic/682690-kronstadt-bikers-moto-party-v-7-9-septembrie-2012/page__pid__3212192__st__10#entry3212192

Editat de Sergiu_KB
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

am citit in ziar un articol ieri si azi, cum ca ar fii intrunire moto la Cristian!?!

 

am cautat pe net detalii si nu am gasit nimic, stie cineva ceva?

 

numa bine!

 

Se poate face si la Cristian o intrunire! asta in cazul in care nu ajungi pana la Rasnov,si raportat la nr. de KM iesi mai ieftin!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As avea nevoie saptamana viitoare de o geaca cu protectii cat de cat,vreau sa fac o mini excursie pe 5-6 sept si de eu am geaca dar fara protectii.Daca are careva una imi trebe 1 zi,dau o bere!beer.gif

 

 

Am in jur de 1.85 si 90 kg,aprox 90cm la piept si cam 70-75cm la burta:D

O vreau pentru un speed,suzi rf600.

Editat de pieseapriliasr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@CalinMZ, calmeaza-te ;)

 

Asta nu e primul "festival" cu motociclisti si trupe de renume, in care inafara de publicul tepit si standurile cu mici si bere nu apare nimeni - ca nu au existat invitatii, doar cuvinte pe afis. In ultimii 3 ani au fost 5 scheme dinastea.

 

Auzi organizatori: "25 de voluntari"

http://romanticu.org/festivalul-parcul-norii/

 

Motociclistii se duc la intruniri facute de motociclisti, doar pentru motociclisti, se stie clar cine e organizator, si inainte sa fie anuntate, multa lume intreaba de ele. Ca le lipseste. "Domn'e, se mai tine Rasnovu, sigur se tine, nu au anuntat data inca, au anuntat-o? Au anuntat-o!"

 

Sa ne vedem cu bine acolo! Am o seteeee :friends:

 

(Reclama fatisa, cui nu-i convine, sa ne spuna cum a fost la intalnirea motociclistilor de la Cristian, unde a cantat Cargo, la EastBikers Predeal, unde a cantat Cargo, samd)

 

Hai norok :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost la Cristian Âşi a fost SUPER, păcat că n-a fost mai multă lume ca să stea pe scenă mai mult Paraziții, aveau chef băieții când au venit dar li s-a cam dezumflat moaca când au văzut cât de puține persoane erau. Oricum a fost Âşou de Âşou, super !!! :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost la Cristian Âşi a fost SUPER, păcat că n-a fost mai multă lume ca să stea pe scenă mai mult Paraziții, aveau chef băieții când au venit dar li s-a cam dezumflat moaca când au văzut cât de puține persoane erau. Oricum a fost Âşou de Âşou, super !!! :rock:

 

:troll: :troll: :troll:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...