Sari la conținut

Accidente


CHUCKY
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 571
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bai da sa mor de iti mai vine sa te sui pe motor...

Odata la 2 zile apare cate un accident nou in Iasi.

 

Si pe mine aseara era sa ma ia din plin un taxi ce-a trecut pe rosu...

Daca as sta si as scrie /m-as plange pe forum pentru fiecare zilnic......as umple forumu'...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acuma o ora a cazut in fata mea un baiat cu numar de Bacau in dreptul Palasului, cind a vrut sa faca stinga peste linia de tramvai inaltata fata de nivelul asfaltului. n-a avut nimic, a zis ca n-a vazut ca nu e la nivel. multumim primariei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acuma o ora a cazut in fata mea un baiat cu numar de Bacau in dreptul Palasului, cind a vrut sa faca stinga peste linia de tramvai inaltata fata de nivelul asfaltului. n-a avut nimic, a zis ca n-a vazut ca nu e la nivel. multumim primariei.

De cate ori merg pe acolo dinspre P.Ros spre Palat urc linia pe la trecerea de pietoni din dreptul Pizzeriei D. - acolo este facut un prag mic - iar daca nu am cum sa urc pe acolo, reduc pana ma simt in siguranta chiar daca cei din masini se uita stramb.

Bine ca nu a patit nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzisem ieri ca a mai fost o cazatura la Palas, nu stiu daca e cea de mai sus, persoana care mi-a spus nu e motociclist...stiti ceva? scuze pt postul potential alarmist, dar am zis sa intreb daca toata lumea e ok... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

A mai fost un accident in Iasi..un Suzuki Bandit cred..negru..IS 09 ACH. Nu stiu ce si cum s-a intamplat dar cand am ajuns eu acolo motociclistul era in Smurd si se ocupau medicii de el si politia era si ea acolo. Nu parea sa fie accidentat grav dar avea niste julituri si vanatai pe maini..asta atat cat am putut veadea. L-am intrebat daca are nevoie de ajutor dar mi-a zis ca a chemat deja pe cineva si ca e ok. I-am scos cheia din contact si i-am dat-o si apoi am plecat ca ma grabeam la serviciu. Motorul nu parea prea afectat dar rezervorul era spart si curgea niste ulei de pe la capacul de la alternator.

Sper ca e ok omul!

Aveti mare grija!!

Sa ne vedem cu bine in trafic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Cretinii ăștia de jurlaniști l-ar fi pozat și-n stomac numai să facă o știre de senzație. Nu știu dacă medicul de la SMURD a ridicat geaca intenționat dar bravo pentru gestul lui.

 

Multă sănătate băiatului.

 

Se știe cumva ce răni a suferit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

accident la intrare in pascani

o masina a depasit pe linie continua si a intrat frontal (din cate am inteles) cu un kawasaki vn800 si apoi atins un suzuki vstrom

motociclistul de pe vulcan a fost transportat la spiridon fiind in stare grava

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Băi frate, nu pot să cred. Multă sănătate ambilor și să-i vedem din nou pe două roți.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...