Jump to content

Accidente

CHUCKY
 Share

Recommended Posts

• Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In perioada asta am stat si eu in spital, Grig era la salonul doi, eu la patru. Prea multe picioare rupte, amputari si fracturi grave....scutere, ATV si moto....Este de inteles sa spuna asa ceva...Este vorba si de familie si sincer la ce dureri ai....te gandesti de 1000 de ori. Eu unul am probleme de anul trecut din iulie. M-am ales cu tija in piciorul drept si dupa multe interventii si operatii estetice o tija acum si in piciorul stang, dar ce sa zic, mai visez ca intr-o buna zi am sa ma dau cu motorul., dar ma gandesc mult mai bine. Multa sanatate Grig!

E pacat ca multi ajung sa renunte la motociclism din cauza dobitocilor cu conserve.

ma roscatule, vrei sa te pazeasca soferii cand te dai tu cu motoru` ? sau poate vrei drumuri separate pt motoare ... :)))))

ma roscatule, vrei sa te pazeasca soferii cand te dai tu cu motoru` ? sau poate vrei drumuri separate pt motoare ... :)))))

Una e sa vorbesti in general si altceva e cand vorbim de cazul de mai sus unde un dobitoc cu masina a intrat pe contrasens ...

Ti se pare ca pe mine personal tre sa ma pazeasca cineva cand "ma dau" cu motorul ? Defapt nu cred ca isi are rostul intrebarea, nu imi aduc aminte sa fi mers impreuna pe undeva astfel incat sa imi cunosti macar un pic stilul de mers ...

Edited by ThunderByte

Una e sa vorbesti in general si altceva e cand vorbim de cazul de mai sus unde un dobitoc cu masina a intrat pe contrasens ...

Ti se pare ca pe mine personal tre sa ma pazeasca cineva cand "ma dau" cu motorul ? Defapt nu cred ca isi are rostul intrebarea, nu imi aduc aminte sa fi mers impreuna pe undeva astfel incat sa imi cunosti macar un pic stilul de mers ...

:)))))))))

• 2 weeks later...
Guest RADU_LYN

Omul era fara echipament....normal ca avea multiple leziuni.Nu mai zic de pasager...ala era sigur in curu gol. Pacat

• 2 weeks later...

Daca despre mine vorbesti, eu sunt acasa si mai am inca 4 saptamani pana o sa pot calca. Din cate vad, individul nu e botit. A fost norocos.

• 2 weeks later...

am auzit ca a fost un accident prin cug. stie cineva detalii ?

La Rond Vechi in intersectie, moto un chopperas mic, cred ca Daelim. Din categoria usoare, desi era o masina de smurd acolo, sper numai sa nu fi luat vreun pieton pe trecere, ca astea ies cam urat...

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...