Sari la conținut

Masina ce intra tare intr-un grup de motociclisti,


Gioro_T
 Share

Postări Recomandate

Tragedia tocmai s-a-ntamplat acu cateva zile in timpul unei filmari in Mexic (de asta cica motociclistii nu purtau echipament)

Ala cu masina era rupt de beat.

 

IN fine, mai multe unghiuri :

 

http://link interzis/archives/2005/may/og...mexico_city.wmv (la asta dati right click & save as)

 

http://www.putfile.com/media.php?n=lv09

 

si

 

http://www.santafemods.com/images/Other/050506motos300.wmv

 

:huh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astfel de soferi trebuie pedepsiti rau !!!!!!!!! am auzit la stiri ca a platit cautiune de vreo 30.000 $ si a scapat de puscarie!

 

am inteles ca cel care a murit, a murit din cauza ca s-a lovit la cap si nu avea casca.... inca 1 data dovada importantei echipamentului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

casca fara casca nu mai conteaza ....ce a facut ala e de domeniu SF...demoto a caracterizat perfect evenimentul

PARCA ERAU POPICE
.

 

 

 

 

Numa' bine!

:huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shoferu' ala trebuia omorat pe loc! Asha nu mai avea posibilitatea sa scape fara pedepse... :huh:

Io unu' am ramas shocat.. nu credeam ca se poate intampla asha ceva... :laugh:

 

Ride safe, DDC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit la stiri ca a platit cautiune de vreo 30.000 $ si a scapat de puscarie!

Nu "scapi" de puscarie daca platesti cautiune. Esti judecat in libertate dar, daca esti gasit vinovat, tot la "Trei capace" ajungi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DIn ce am vazut, soferul nu a oprit ci a dat-o mai departe ? Criminal (cuvant urat)... nu imi vine sacred cum naiba nu i-a vazut, chit ca era beat :laugh: :huh:

 

 

P.S. Poate sa fie si mama-filmului, sa ma filmeze in Matrix Re-Re-Loaded, dar fara casca nu m-as urca pe drum public. Poate din cauza faptului ca traiesc in Ro ? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vazut filmuletul la Tv, unde anuntau ca nu stiu ce actor de telenovele, turna o reclama si un sofer beat a intrat in plin in grupul lor. Striea suna stupid asa cum se prezinta stirile la TV (cit mai plin de senzational): Admiratoarele Actorului X din nu stiu ce telenovele o sa suspine mult dupa frumosul actor X pentru ca el a murit intr-un accident de moto cind turna o reclama. Grupul de motociclisti din care facea parte si actorul nu aveau autorizatie de la Politia locala pentru acea filmare asa ca Politia o sa fie mai blinda cu soferul betiv. :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CUm (cuvant urat) mea sa fie mai "blanda"... parca am fi la romani!! :huh: ce tampenie!!!!!! Erau si ei p-acolo, n-aveau autorizatie sa fie grup, deci "ce cakt cautau p-acolo?!Ei sunt de vina ca erau p-acolo! nu soferu care era beat" :laugh: ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit si eu la stiri ca vina este in mare parte a motocicilistilor, ca, asa cum zicea ketemeu, nu avea autorizatie de a filma, si nici nu circulau pe banda speciala pentru moto... oricum, soferul masinii tot ar trebui sa stea o bucata de vreme BUNA la puscarie, dar am o presimtire ca o sa scape foarte ieftin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ramas socat cand am vazut..tampitu ala se credea la bowling.Nu intzeleg cu draqu poate Politia sa fie mai blanda cu el,ce aia nu aveau voie sa circule pe acolo ? :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate si-a varsat nervii pe cine nu trebuie...o sa faca nitel bulau, dar mustrari de constiinta nu sunt sigur ca o sa aiba :laugh:

Pacat de viata celor de pe motoare (fie ei si actori cu fitze), deci atentie la filmari Fizz si restul :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este de neconceput sa o fi facut-o intentzionat. :laugh:

Ce criminal ... :huh:

 

Cred ca totushi a adormit la volan, prea nu a pus nici o frana. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Dumnezeule mare. :huh: Ce sa iti mai arda frate de filmat sau sa il bati pe ala in momentele alea de panica. In general io tin coada la grupul meu cand ne plimbam cu motoarele. Deodata, nu ma mai simt in siguranta.

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I-am aratat filmul (in scop informativ) fratelui meu, care acum vrea sa faca scoala de shoferi pt A!!!

A innebunit de frica!!!

Mi-a luat o groaza de timp, sa-l fac sa se calmeze!!!

Filmul e de groaza!!!!

:huh: :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...