Sari la conținut

Accident La Intersectia Cantemir Cu Marasesti


god666
 Share

Postări Recomandate

Salutare!

Acum am citit si eu. Slava Domnului ca n-ati patit mare lucru. M-am cam speriat initial.

Nu inteleg, cum naiba sa numesti cancerul ala de dacie, bolid???

Si proasta aia de la volan... Cine dracu i-o fi dat permis?

Insanatosire grabnica, dragilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 119
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gresit!!!!!!!!!!!!!!!!

99% din conservari sunt cretini si ar trebui sa sustina examenul auto din nou.

Sper sa va faceti bine cat mai repede.

pupici!!!!

 

Gresit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

130% din conservari sunt cretini

 

pupici si tie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ralucone si Borris, insanatosire grabnica si fara alte belele pe viitor va urez !

 

Ptr Borris: astepta-te ca rezolvarea dosarului de dauna sa dureze cel putin o luna, daca nu mai mult. Eu am trecut de curand prin asa ceva , un sarman caine sinucigas s-a aruncat in fata mea la mai putin de 5 metri, eu avand vreo 60-70 km/h am efectuat cu succes un flik-flak cu tot cu moto din dotare....dauna totala motorul si cainele.....eu doar echimoze si dureri.

Am recuperat banii de la Asiban in exact 2 luni dupa multe insistente : din valoarea asigurarii se scade franchiza (in cazul meu 20%), eventualele rate pe care le mai ai de platit la Casco, valoarea evaluata a epavei si ti se livreaza restul de bani. Poti opta ptr pastrarea epavei.

Daca pot sa te ajut cu ceva amanunte tel meu este 0723 288 407-Horia.

 

 

Ptr cei din Bucuresti care isi doresc stickere cu "Atentie la moto" - va pot ajuta cu modelul : dreptungiular, in stanga are o retrovizoare in care se vede un moto, pe dreapta un moto in evolutie iar intre ele textul- "e langa tine- atentie la motociclete" totul pe fond galben . Imi pare rau ca n-am cum sa pun un link sau foto sa-l vedeti. Mai am exact 5 bucati-free.

Cei interesati sa-mi dea un tel si se aranjeaza, eu stau pe langa pasajul Marasesti.

 

Cheer up Raluca si Borris !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Ralucone, ce draq i asta ma? Sa fie uare botezu' ?

Na... asta inseamna ca tocmai ai penetrat randurile motociclistilor, devenind acum motoretizda cu drepturi depline!

 

Ma bucur mult ca suntei bine si ca oasele va sunt in cea mai mare parte intacte!

 

Va doresc in continuare distraxtie placuta la p^rocesul de jumulire a blondei daciote! XOXO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia uite dom'le cum face omu cu inima. Eu ma distrez linistit pe topicul de matrimoniaci si ajung, prin link-uri miselesti, la accidente...unde am zis ca nu mai intru in veci.

Mai Raluco mama, baga-ti mintile-n cap si lasa baletul acrobatic pentru cei ce se pricep si sunt platiti sa-l faca. Tu... ai alte talente... :D :huh: :ok: :D

Bine ca n-a fost mai rau. Iar conservizdei de la volan ce sa-i urez...? I-as ura multa mouie, dar poate-i fac un bine. Asa ca ma abtin.

Recuperare urgenta lui Boris si rabdare cu asigurarile.

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am auzit si eu.

Boris, Raluca, bine ca nu v'ati lovit mai rau.

Daca aveti nevoie de ajutor, dati tel.

ralucone, tu ai nr meu.

Anyway, il mai trec o data:

0744815645

 

Sa va faceti bine!

 

Si sa o jupuiti si de piele pe vaca dracului.

Nu va faceti prbl pt banii de avocat. Ii scoateti tot de la aia, cheltuieli de judecata. Nu merita lasata. Politia ce a scris in PV?

 

Vlad

 

 

aveti nevoie de avocat ?? stiu eu pe cineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru primul sticker tre' sa vorbiti cu Orestte.

 

eu pe primul il vreau; pai hai sa nu-l mai complicam pe Orestte, daca are omul treaba; eu unul il vreau, sa-l pun pe masinutza prietenei :ok:

YM: isacmihai

 

scuze de off-topic

Editat de chopster
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca n-a fost mai rau !!!! Recuperare cat mai rapida (fizica si psihica) ! Multe "acadele" :ok: :huh: :crack: la tot neamul conservizdei si ardeti-o cat mai mult la cash$$$ !!!

Numai BINE mai "norocosilor" !!!!!!!!!

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stateam la semafor. Azi am fost si am dat declaratiile cu pricina, nenea politist a fost de ajutor, ne-a ghidat corect, ne-au scapat ochii din greseala pe declaratia proastei, am zarit si-o minciunica pe-acolo, oricum nu o ia nimeni in seama. Am primit foile pt IML, merem saptamana viitoare. In weekend se zace, se papa, se bea. Urmeaza sa vedem ce vrea blonda, oricum va fi data in judecata si in caz ca are ceva de oferit (se pare ca ar vrea sa cada la intelegere, am ratat-o cu cateva ore la Udriste) se renunta la proces. Nu stiu, ce-o fi o fi, cert e ca n-o iert.

 

Auzi ma, azi am aflat si eu, imbecila nici nu stia ca-s pe masina! De-aia se uita asa pierduta la mine, nu a vazut ditamai omul pe plafon. I-am indoit plafonul si ea NU m-a vazut... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In urma impactului. O clantaneala zdravana, avea si o umflatura intre lobul urechii si mandibula.

 

LE: mentiune ca m-am exprimat gresit. am aterizat pe plafon, nu pe capota :ok:

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In urma impactului. O clantaneala zdravana, avea si o umflatura intre lobul urechii si mandibula.

 

 

A avut noroc cu carul. In ziua urmatoare, am vrut sa-l iau sa bagam la LOTO, dar nu prea a fost de acord :ok: Cu maselele a iesit bine pana la urma, o sa-l doara cand o sa bea rece sau fierbinte, dar trece cu timpul (shit, mi-a luat nevasta-mea sticla de whiskey din fata), si eu a mavut un dinte spart de la sanius, si doua luni m-a cam secat... acum e ok. Bine totusi ca nu si-a muscat limba, ca era destul de nasol.

 

@Ralucone

ti-am vazut aseara vanataia in Iron Citiy... are o textura frumoasa, ar trebui sa ti-o tatuezi; probabil ca pe viitor o sa-ti fie cu invatare cand vei merge pe motor.

 

sorry ca n-am ajuns azi la Udirste, am fost "retinut"

/index.php?showtopic=191737

eram in drum spre voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Breh, ce invatare? Aveam geaca pe mine, umarul si cotul au avut protectie din fabrica. Zona vanata nu a avut decat materialul gecii. Mai bine de-atat nu se putea. O sa-mi fie cu invatare in clipa in care o sa intru in intersectii cu galben intermitent, asta e clar. Ma doare-n dos daca am prioritate, sa treaca zanele, nu ma grabesc :huh:

 

In rest, nu ma las, azi m-am suit iar. Nu las nici o analfabeta sa-mi strice o placere pentru care muncesc de ani de zile. Ma oftic ca mi-a amanat scoala din cauza mainii, ca nu prea pot s-o incordez. In rest, fuck it, noi sa fim sanatosi :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in legatura cu R.C.A-ul (dosar pentru moto,vatamari corporale s.a.m.d.) maimutei de la volanul bolidului dacia astept un PM cu un nr de tel. de la voi sa va spun cum sta treaba si sa va fac un calcul de despagubire corecta la moto, dar am nevoie de niscaiva informatii.

 

 

ma bucur ca sunteti sanatosi!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci mult inca o data tuturor pentru help [...]

 

:crack: telefoanele ar trebui folosite mai mult... de ce nu sunati? din aproape in aproape, gasim resurse sa rezolvam problemele astea, speram cat mai putine!

 

<small>--- Mesaj completat în 31 Mar 2008 12:51 -------------</small><br/>

Oricum un sfat ok ar fi sa te feresti de orice masina marca DACIE de sub anii '90 pentru ca astia in general nu vad o iota prin geamurile alea aburite / murdare / sau cel mai urat NEGRE.... :huh:

 

am si io o dacie d'aia... intr-adevar asa are geamurile, dar nu ma deranjeaza, ca nici viziera nu prea mi-o sterg, ca mi-e lene :ok:

 

LE: scuze de offtopic.

 

<small>--- Mesaj completat în 31 Mar 2008 12:59 -------------</small><br/>

130% din conservari sunt cretini

corect.

"am dubla personalitate si-o dezvolt p-a treia"...

 

 

scuze din nou pt offtopic :D

Editat de jonlup
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jon, sincer in momentul ala abia tineam telefonul in mana, o stiam pe miki aproape si suficient de calma incat sa ne ajute cu toate cele, iar sergiu era inca in soc, nici nu mai stia cati ani are. dupa aceea am inchis telefonul caci eram deja la spital si le dadeam nu stiu ce aparatura peste cap. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si io o dacie d'aia... intr-adevar asa are geamurile, dar nu ma deranjeaza, ca nici viziera nu prea mi-o sterg, ca mi-e lene :huh:

 

LE: scuze de offtopic.

 

<small>--- Mesaj completat în 31 Mar 2008 12:59 -------------</small><br/>

corect.

"am dubla personalitate si-o dezvolt p-a treia"...

scuze din nou pt offtopic :lol:

 

Pai ai geamuri d-alea la masina dar recunoaste ca nu vezi nimik prin ele..... mai ales cand este putin frig si ti se aburesc geamurile :)

Stiu cum este ca am avut si eu Dacie mai veche si era foarte nasol :D

 

Si in legatura cu telefoanele..... nu toata lumea are numarul lor...(de ex eu) si ma rezum la un "Sa va faceti bine voi ca fierul se indreapta" si :ok: si altele de genu :D daca ai numarul lor si ii cunosti personal call em!

 

jon, sincer in momentul ala abia tineam telefonul in mana, o stiam pe miki aproape si suficient de calma incat sa ne ajute cu toate cele, iar sergiu era inca in soc, nici nu mai stia cati ani are. dupa aceea am inchis telefonul caci eram deja la spital si le dadeam nu stiu ce aparatura peste cap. :lol:

 

 

Oricum Ralucone speram sa va faceti bine si te cred ca tremurai ca intr-o astfel de situatie nu te poti controla......

 

 

 

Oricum bafta multa in continuare si ne vedem prin oras sau pe 12 aprilie :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...