Sari la conținut

Detinatori de GPZ.


Ablenick
 Share

Postări Recomandate

Trebuie sa aiba acelasi "cod" (nu stiu ce inseamna exact, din cate am inteles se refera la lungime si numarul de zale, dar codul pentru GPZ este: 104/16/42). DID si Regina fac pe dimensiunea asta.

ok..multumesc pentru informatie...am sa ma interesez de acest cod..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sautare

Am o rungaminte imensa pt un binevoitor kre vrea sa ma ajute...

Am adus un GPX 600R din Germania si am o problema..

Am fost la RAR cu el dar m-au dat inapoi pt k am guma spate necorespunzatoare 150/80 16 in loc de 130/90 16

Am facut comanda de un cauciuc dar dureaza km o sapt pana il primesc si imi expira ITP-ul la o zi dupa ce il primesc.

Dak ma poate ajuta cnv sa rezolv mai repede problema...si anume sa facem un schimb de roti pt o zi as fi recunoscator (nu moca).

 

:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, inca un GPZ-ist semneaza condica, tot din Bucuresti.

 

Are cineva suporti de topcase/coburi pe GPZ? Vreau sa fac asa ceva, dar am nevoie de niste poze/schite, chestii de genul asta. Help? :(

 

Zis is my baby:

post-26828-1210845282_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wellcome! ;)

 

Eu am rezolvat cu doua gentute de la Louis, nu cari in ele tot sifonierul dar cu inca o plasa elastica si un ruxac m-am scos, fara sa-mi bat prea mult capul cu schite & stuff... Poate o sa atasez poze zilele astea sa vezi cum vine.

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wellcome! ;)

 

Eu am rezolvat cu doua gentute de la Louis, nu cari in ele tot sifonierul dar cu inca o plasa elastica si un ruxac m-am scos, fara sa-mi bat prea mult capul cu schite & stuff... Poate o sa atasez poze zilele astea sa vezi cum vine.

Asfalt uscat!

buna,tavi...poti pune te rog o poza cu gentutele fixate pe motor?...si eu am trimis tatalui meu,dar nu se potrivesc,ating tobele de esapament.ai vreun suport pe motor?de unde l-ai prins?multumesc :laugh:

 

ia uite cum arata mmotorul cu rim-urile.. ;)

post-21797-1210931460_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam de primire! ;)

 

Ideea de baza este sa scap de cat mai multe bagaje carate in spate. Eu sunt destul de mare, si nu ma doare prea tare sa imi pun rucsacul de 70-80 de litri plin in spate, dar cu pasagerul e alta poveste, asa ca vreau sa pun si topcase, si laterale. Iar in cazul in care totusi ar mai trebui, mai pot pune si pe rezervor. :laugh: Bineinteles, asta pentru drumuri lungi, de mai mult de 2 zile.

 

Oricum, orice poze/sugestii in privinta asta sunt binevenite! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna,tavi...poti pune te rog o poza cu gentutele fixate pe motor?...si eu am trimis tatalui meu,dar nu se potrivesc,ating tobele de esapament.ai vreun suport pe motor?de unde l-ai prins?multumesc ;)

 

ia uite cum arata mmotorul cu rim-urile.. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna,tavi...poti pune te rog o poza cu gentutele fixate pe motor?...si eu am trimis tatalui meu,dar nu se potrivesc,ating tobele de esapament.ai vreun suport pe motor?de unde l-ai prins?multumesc :laugh:

 

ia uite cum arata mmotorul cu rim-urile.. ;)

 

Salutare, Adi!

Uite niste poze cu gentutele montate pe motor, scuze de calitate dar am avut doar un tel. la dispozitie sa fac poze. Gentutele astea nu ating nici tobele, nu incomodeaza nici pasagerul care poate tine bine piciorul in scarite. La 50E mi se par ok.

De asemeni, ma laud un pic si cu rim-urile pe care mi le-ai trimis, s-au aplicat super-usor si seara arata de nu se poate, desi in pozele facute cu tel nu prea se vad...

Toate cele bune! ;)

post-3355-1211022537_thumb.jpg

post-3355-1211022544_thumb.jpg

post-3355-1211022552_thumb.jpg

post-3355-1211022558_thumb.jpg

post-3355-1211022565_thumb.jpg

post-3355-1211022571_thumb.jpg

post-3355-1211022585_thumb.jpg

post-3355-1211022595_thumb.jpg

post-3355-1211022601_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna,tavi...poti pune te rog o poza cu gentutele fixate pe motor?...si eu am trimis tatalui meu,dar nu se potrivesc,ating tobele de esapament.ai vreun suport pe motor?de unde l-ai prins?multumesc :laugh:

 

ia uite cum arata mmotorul cu rim-urile.. ;)

:P

 

:hug:

arata super gentile..si rim-urile ;) ...incerc sa pun foto facute noaptea cu motorul,dar nu reusesc.. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare GEPESISTILOR

ma primitisi pe mine in coltisorul vostru?

de 1 luna sunt mandru posesor de gpz500s

deocamdata este la vopsit dar cum este gata am sa pun poze

puteti sa imi spuneti si mie la ce probleme sa ma astept?problemele care apar mai fregvent

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe, da... e super extra carenat :laugh:

 

Mateias, welcome! ;) La capitolul probleme, eu inca nu am avut, dar iarasi, il folosesc doar de o luna, so...

 

Zappy, SUPER gentile, vreau si eu!! Louis? Imi poti spune codul daca da? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zappy, SUPER gentile, vreau si eu!! Louis? Imi poti spune codul daca da? ;)

 

10025339 SATTELTASCHEN *SLOPE*

MOTO-DETAIL-GEPRAEGT PAAR motgruen.gif 49,95

 

Wellcome, Mateias! Pune poze cat de curand!

Editat de ZAPPY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probleme? Erm ... de regula nu prea exista la GPZuri.

 

Poate ceva la electrica.. da' rar.

 

 

Oricum, welcome si sa te bucuri de GPZ-ul tau ;)

 

@Zappy: bre, ma bucur ca n-ai mai dat motoru, iote ce bine ii sta si cu gentile alea laterale ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Zappy: bre, ma bucur ca n-ai mai dat motoru, iote ce bine ii sta si cu gentile alea laterale :laugh:

 

Da omule, si eu ma bucur ca n-am mai dat-o. Mi-am rezolvat atunci problema cu inca un credit ;) si am pastrat frumusetea asta... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna,tavi...poti pune te rog o poza cu gentutele fixate pe motor?...si eu am trimis tatalui meu,dar nu se potrivesc,ating tobele de esapament.ai vreun suport pe motor?de unde l-ai prins?multumesc :laugh:

 

ia uite cum arata mmotorul cu rim-urile.. ;)

 

 

nu merg pozele,frate... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorman, fa-ti un cont pe photobucket.com, urca-le acolo si apoi baga codurile pt thumbnail-urile pozelor aici. Rezolvatus ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, pe extern se pare ca mai sunt ceva probleme cu uploadul. Fa cum a zis Mr.Watt si trebuie sa mearga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok...mai incerc odata si daca nu merg nici acum,imi fac cont.. ;)

 

ok...mai incerc odata si daca nu merg nici acum,imi fac cont.. ;)

 

 

caut in continuare lant pentru kawa gpz 500s,model dupa 1994..ofer pret bun sau dau la schimb o geaca piele cu logo kawasaki si protectii detasabile,cu eticheta pe ea.. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...