Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

el e dib dab...o scumpete de ragdoll de 4luni. azi l am adus in noul sau camin. si sunt fericita, e asa scump!!!si mi l doresc de mult timp...finally, he`s here:)

post-37379-1227215274_thumb.jpg

post-37379-1227215280_thumb.jpg

post-37379-1227215548_thumb.jpg

post-37379-1227215554_thumb.jpg

post-37379-1227215558_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana de curand nu am stiut ce talent am la usa. Aseara ne-a dovedit. Filmarea am facut-o dupa ce in prealabil am ras cu lacrimi la o reprezentatie de jumatate de ora. Cateaua mea e cantareata. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana de curand nu am stiut ce talent am la usa. Aseara ne-a dovedit. Filmarea am facut-o dupa ce in prealabil am ras cu lacrimi la o reprezentatie de jumatate de ora. Cateaua mea e cantareata. :laugh:

 

bestiallll! maine poimaine invata si colinde...si atunci sa vezi :D

Editat de dya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana de curand nu am stiut ce talent am la usa. Aseara ne-a dovedit. Filmarea am facut-o dupa ce in prealabil am ras cu lacrimi la o reprezentatie de jumatate de ora. Cateaua mea e cantareata. :laugh:

Doamne, ce scumpa!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana de curand nu am stiut ce talent am la usa. Aseara ne-a dovedit. Filmarea am facut-o dupa ce in prealabil am ras cu lacrimi la o reprezentatie de jumatate de ora. Cateaua mea e cantareata. :laugh:

 

da, dar era "intaratata" de cineva la "vocalizele" alea... ii da cineva tonul... :D

Am avut si eu un asemenea specimen care ii placea la nebunie sa acompanieze cantatul la muzicuta.

Editat de Philip_HD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, dar era "intaratata" de cineva la "vocalizele" alea... ii da cineva tonul... :laugh:

Am avut si eu un asemenea specimen care ii placea la nebunie sa acompanieze cantatul la muzicuta.

DA, initial a inceput singura apoi am inceput sa o acompaniem si noi. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la o plimbare prin parcul unde am copilarit... :laugh:

 

un caine impunator,puternic , curajos si fidel! eu visez de mica la un ciobanesc german...din pacate ai nevoie de ceva spatiu pt cresterea lui!

trebuie sa fii mandru de el;

felicitari! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Hop si eu cu animalutele mele Efy-13 ani-Ciobanesc german, Sunny 1 an-Rottweiler si Dino-birmaneza, vreo 6 ani ( e fetita.....dar am aflat asta abia cand avea vreo 5-6 luni), Iepurila( e belgianu lu' tata :laugh:) )post-13858-1229161620_thumb.jpgpost-13858-1229161629_thumb.jpgpost-13858-1229161726_thumb.jpgpost-13858-1229161826_thumb.jpgpost-13858-1229161862_thumb.jpgpost-13858-1229162222_thumb.jpgpost-13858-1229162325_thumb.jpgpost-13858-1229162348_thumb.jpgpost-13858-1229162631_thumb.jpgpost-13858-1229162638_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu cu animalutele mele Efy-13 ani-Ciobanesc german, Sunny 1 an-Rottweiler si Dino-birmaneza, vreo 6 ani ( e fetita.....dar am aflat asta abia cand avea vreo 5-6 luni), Iepurila( e belgianu lu' tata :laugh:)

betivanca matza :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
my monocromatic cat

 

reloaded

 

 

 

Da da, uite-l pe turbatul meu, mai recent. La ora de judo :laugh:

 

 

1EmW43682702-02.jpg

 

tFC7MX778815-02.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasi sunt, sa va traiasca tuturor :D

 

Si din nou bestia mea si inca doua potai abandonate de care am grija

Maya, superba ca de obicei! :laugh:

 

Care e povestea celorlalti doi? Bietul dalmatian... :( O sa-i pastrezi? Se inteleg bine cu Maya? Anyway, felicitari pentru gest! Sarbatori fericite alaturi de patrupede. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...