Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma intereseaza pentru un st2 . acum am champion pe ea si nu am nici un fel de probleme cu ele,..

 

De aceea champion sunt bujiile recomandate de producator, se pupa cel mai bine. Nu face alte teste ca pierzi bani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ziceti de o intalnire Miercuri, asa de genul celei de la Academie, printr-o crasma din Bucurestiul asta mare? Ca parca e prea liniste pe aici si poate mai schimbam si noi o impresie, doua legate de noul sezon ce va urma?

 

Ma bag. Fixati un loc si o ora.

Daca nu aveti idei, propun doua locuri cu bere buna: Happy Pub sau Beer O'Clock.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun PrivateHell, ultima intalnire intre monsteristi a iesit misto. :rock:

 

 

Vroia careva un monster, nu mai stiu cine.. pe langa a lui pitic care este de recomandat , a mai aparut asta. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cautam, dar pare cam piperat pretul si am vazut altele din 2003 mult mai ingrijite :closedeyes: . Ce or avea cadranele alea de toate crapa in partea stanga jos...asa era si fostul meu si am mai vazut la un coleg ...defect de fabricatie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cautam, dar pare cam piperat pretul si am vazut altele din 2003 mult mai ingrijite :closedeyes: . .

Asta arata cam bine, n-ai cum sa socoti ca nu a fost ingrijita atata timp cat cauciucurile sunt noi si curelele schimbate(chiar daca n-au km necesari) Propietarul imi pare chiar meticulos.. in fine, poate sunt subiectiv.

 

Modelul asta nu stiu unde il mai gasesti nou, doar Andrei a reusit asta si niste nemtaloi cu alte opere de arta.

 

Lopata am.. zi mi unde sa sapam. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

far amotorete, viata e pustiu, sa ma duc la intrunire de mosnteristi fara motor, ca si cum te ai duce la bordel fara prezervative :))))))



ca sa nu mai zic iar de marii ducatisti ca ma apuca dracii iar. exista desmo cafe in bucuresti la fel cum egista si ducatiblog.net la care ma stresez mereu sa pun stiri. ma rog. romania.
bafta la intrevedere, eu apar cand se paote folosi si obiectul pasiunii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desmo Grill/Cafe nu stiu pana la ce ora e deschisa(pe site zice pana la 18), asadar nu ne poate gazdui dupa program, e in Pipera si accesul e mai dificil, eventual aici veneam de la serviciu direct si ulterior plecam acasa, dar pentru ca observ lipsa de entuziasm, cred ca nu se pune problema sa ne strangem...

 

Iar pe ducatiblog nu stiu unde as putea posta ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desmo Grill/Cafe nu stiu pana la ce ora e deschisa(pe site zice pana la 18), asadar nu ne poate gazdui dupa program, e in Pipera si accesul e mai dificil, eventual aici veneam de la serviciu direct si ulterior plecam acasa, dar pentru ca observ lipsa de entuziasm, cred ca nu se pune problema sa ne strangem...

 

Iar pe ducatiblog nu stiu unde as putea posta ceva.

Programul de livrari e pana la 18. Nu cred ca se supara Felician daca il invadam iar. :P

 

 

 

Daca nu ati vazut filmuletul... License to thrill :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu m amultumesc cu 848-ul evo din plan aporpiat. nu stiu de ce... but i feel it so :))

 

ducatiblog e de citit wishmaster. :)

 

in weekend se anunta cica niste grade pe la 10-11, eu daca nu ploua ias la o tura clar cu Ducesa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...