Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Proiect actual DAFWAY



Proiect actual DAFWAY; DUCATI MONSTER M900

 

DATE TEHNICE ACTUALE: DUCATI Monster 900 carburatie, an 97, STOC

 

Modificari dorite:

 

- ansamblu spate modificat

- compresie motor marita

- colorit moto personalizat

- pozitie pilot inbunatatita

- evacuare Mandla

 

Vom vedea pe parcursul derulari modificarilor daca vom inbunatati sistemul de suspensi si de franare, in functie de buget.

Pentru a vedea cum se deruleaza lucrarea ne puteti vizita pe facebook:

http://www.facebook.com/piese.ducati

. http://www.facebook.com/pages/DAFWAY/153502628092784?ref=hl

post-66504-0-61375700-1360332491_thumb.jpg

post-66504-0-64708200-1360332497_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Proprietarul este inalt si aceast model este foarte lasat. Ne dorim sa reusim sa facem in asa fel incat proprietaru sa stea mai confortabil.

se rezolva cu o bancuta sau un scaunel. puteti sa-i puneti si o canapea pe ea. ghidoanele sudatii niste fier striat si gata motoreta.

 

P.S. o sa trebuiasca sa discutam ceva ca intre oameni seriosi. dar intai sa ma fac eu serios. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, macar incearca. si ii apreciez munca. cred ca daca noi i-am veni cu idei, dar si el sa aiba o colaborare/legatura cu noi, ar iesi treaba super.

 

ca nu ar fi greu ca el sa urce o poza, sa spuna:

bah, uite asta vopsesc, asta schimb si cam asa ar trebui sa iasa, voi ce parere aveti?

apoi noi sa ii zicem: nu vopsi aia, scoate aia si vezi ce iese.

 

mai multi destepti la un loc, fac cat un prost. sau invers. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

80.000 :nono: nu stiu ce are pe ea, dar e ca multisor din punctul meu de vedere.

Ma gandeam ca vedeti voi ceva extraordinar pe ea de are scorul asta de coca, in afara de carenajul de carbon si niste modoficari aduse la motor nu vad nimic special sa merite pretul exorbitant

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam ca vedeti voi ceva extraordinar pe ea de are scorul asta de coca, in afara de carenajul de carbon si niste modoficari aduse la motor nu vad nimic special sa merite pretul exorbitant

daca vrei tu ceva extraordinar care sa merite banii si sa iesi in evidenta asa cum zic astia cand scot produse pt femei..... este un produs dedicat femeilor puternice :haha: ete aici

 

 

44273_557482490941956_1899074596_n.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

misto povestea.

 

P.S. Adidas, nu mai ascunde postarile. fie ca ti se pare offtopic fie ca nu. fiecare are dreptul sa-si exprime punctul de vedere. nu suntem comunisti incat sa ne cenzuram sau sa ne ingradim dreptul la libera exprimare. atata timp cat nu sunt atacuri, injurii sau limbaj indecent, lasa lumea sa vorbeasca liber.

 

daca ascunzi postarile (si nu toate) starnesti confuzii intre cei ce posteaza. cred ca fiecare are dreptul sa-si spuna punctul de vedere.

incearca sa ascunzi sau sa stergi doar daca primesti report sau daca sunt ceea ce ziceam mai sus: injurii, atacuri, limbaj indecent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam ca vedeti voi ceva extraordinar pe ea de are scorul asta de coca, in afara de carenajul de carbon si niste modoficari aduse la motor nu vad nimic special sa merite pretul exorbitant

 

Pretul este justificabil, si asta din doua motive:

  • Conform pozelor e vorba de Panigale RS13, care (noua) costa 134.000€. E adevarat ca are 3.000km, dar asta nu e atat de mult nici pentru o motocicleta de curse;
  • Motocicleta nu este achzitionabila de catre particulari; se vinde doar echipelor de SBK. Daca vrei s-o obtii, asta e cam singura posibilitate.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baschetu are voie! Oricum, doar prietenul tau AdrianB/insider/Irinel Stiulete e in plus pe aici.. da face el pasi..

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.

are/stie careva un monster 600 de vanzare? locatie bucuresti.

sa fie in jur de anii 1999 - 2000, in regula dpdv al actelor si vanzatorul sa nu aiba ceva impotriva vizionarii ei de catre un mecanic.

 

multumesc.

 

o zi grozava sa aveti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

misto povestea.

 

P.S. Adidas, nu mai ascunde postarile. fie ca ti se pare offtopic fie ca nu. fiecare are dreptul sa-si exprime punctul de vedere. nu suntem comunisti incat sa ne cenzuram sau sa ne ingradim dreptul la libera exprimare. atata timp cat nu sunt atacuri, injurii sau limbaj indecent, lasa lumea sa vorbeasca liber.

 

daca ascunzi postarile (si nu toate) starnesti confuzii intre cei ce posteaza. cred ca fiecare are dreptul sa-si spuna punctul de vedere.

incearca sa ascunzi sau sa stergi doar daca primesti report sau daca sunt ceea ce ziceam mai sus: injurii, atacuri, limbaj indecent.

 

Nu-mi spune tu mie cum sa-mi fac datoria. Le-am ascuns ca erau intepaturi offtopic, care nu au nici o legatura si nici nu-si au rostul pe topicul asta.E un topic frumos si ar trebui sa ramana curat. Can I get an AMIN? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Pretul este justificabil, si asta din doua motive:

  • Conform pozelor e vorba de Panigale RS13, care (noua) costa 134.000€. E adevarat ca are 3.000km, dar asta nu e atat de mult nici pentru o motocicleta de curse;
  • Motocicleta nu este achzitionabila de catre particulari; se vinde doar echipelor de SBK. Daca vrei s-o obtii, asta e cam singura posibilitate.

Mersii de lamuriri:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...