Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

vezi ca e stricata. bate ceva la ea, ca se aude urat. clok clok clok...clak clak clak

 

:love: din cauza asta mi-a cazut cu tronc! Astea "stricate" sunt bune! E ca la femei (doar ca la femei, imi place sa fiu eu cel care le "strica" )

 

Hehe

 

Am purtat o discutie pe e-mail cu danny si daca totul merge bine ( pe partea financiara la el acasa ), posibil ca el sa se fi facut cu mobra mea si eu sa caut alta pana la urmatorul sezon. Dar momentan, nu avem nimic semnat, deci in momentul in care vom finaliza tranzactia, anuntam pe toata lumea si dam o bere tuturor

Sa il insor pe " asta micu` intai! Sapt viitoare vine cineva "in petit" la el, si daca face impresie frumoasa, sigur :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Da, ii lipsesc 4 supape.

:D

inseamna ca si a mea de aia face asa. nu mai are supapele.

 

:love: din cauza asta mi-a cazut cu tronc! Astea "stricate" sunt bune! E ca la femei (doar ca la femei, imi place sa fiu eu cel care le "strica" )

eeeeh, ce sa povestim. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se mai discuta subtil pe grupul monster pe fb, dar tot slăbuţ. Mulţi, deşi au poze, is prea comozi ca să le împărtăşească cu restu. Cică ţine re orgoliu. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se mai discuta subtil pe grupul monster pe fb, dar tot slăbuţ. Mulţi, deşi au poze, is prea comozi ca să le împărtăşească cu restu. Cică ţine re orgoliu. ;)

Se pandesc unii p altii! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se mai discuta subtil pe grupul monster pe fb, dar tot slăbuţ. Mulţi, deşi au poze, is prea comozi ca să le împărtăşească cu restu. Cică ţine re orgoliu. ;)

 

Tu ai cauciucuri de iarna, asigurare si costum de cosmonaut?

N-avem ce discuta atata timp cat roata nu se invarte, noi suntem seriosi.. vorbesc mobrele, ce plm!

salutare. cine a fost la fabrica ducati? vroiam sa stiu daca ,in afara de turul fabricii si muzeul ducati mai am ceva de facut pe acolo. multumesc.

Vezi ca trebuie sa ti faci programare ca sa le poti vedea pe amandoua, si da amandoua sunt de vazut.

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pandesc unii p altii! ;)

securisti :lol:

 

Tu ai cauciucuri de iarna, asigurare si costum de cosmonaut?

N-avem ce discuta atata timp cat roata nu se invarte, noi suntem seriosi.. vorbesc mobrele, ce plm!

pe forum si fb ma dau fara cauciucuri. nu are rost sa le uzez.

ba din contra, cat roata se invarte, nu au rost discutiile.. cand stagnam, ne mutam pe virtual

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare. cine a fost la fabrica ducati? vroiam sa stiu daca ,in afara de turul fabricii si muzeul ducati mai am ceva de facut pe acolo. multumesc.

o sa fie World Ducati Week la anul in cadru evenimentului se viziteaza si muzeul si fabrica plus multe alte chestii misto ex test drive .party ,curse etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa fie World Ducati Week la anul in cadru evenimentului se viziteaza si muzeul si fabrica plus multe alte chestii misto ex test drive .party ,curse etc...

Motoriste sunt pe acolo? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa fie World Ducati Week la anul in cadru evenimentului se viziteaza si muzeul si fabrica plus multe alte chestii misto ex test drive .party ,curse etc...

sa vad cum o sa stau cu bugetul pana in primavara si poate ma alatur si eu,daca sunt primit, grupului ce merge la WDW .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motoriste sunt pe acolo? :D

sunt si am gasit autohtone

 

hai ca-ti zic eu o faza de la WDW

ne ducem intr-un magazin. eu cu Ciprian (cipenyrider) si ne uitam la "toale" Ducati. pun ochii pe o tipa draguta tare... da frumusica fatuca. asa ca, pe mine ma framanta ceva pt ca era prea frumoasa printre italience.(urate cu crengi) ea vede ca noi suntem nedumeriti cu hainele, si vine la noi intrebandu-ne ceva in italiana. (un fel de: va pot ajuta cu ceva?) la care eu cu asta, ne uitam unu la altul si eu ii zic:

-inglish?

ea imi raspunde:

-Si!

apoi asta ma intreaba:

-bah, cum se zice la tricouri in engleza

dar ea, ne-o da seaca:

-dar nu vreti sa vorbim in romana?

am ramas amandoi :eek:

 

aflasem ca era din constanta si lucra pe undeva in imprejurimi. imi pare rau ca nu am mai stat cu ea la barfa, ca se uitau sefii ei dupa ea.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...