Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

de ce te certa lumea???? iarasi mergi fara centura??? sau acum ai plecat cu cricu infipt in asfalt???/ :lol: :crack:

nu nu, nu mi sa explicat regulamentul grupului, si am depasit prin dreapta.

 

 

eh nu a fost nimic asa grav, vorba vine ca eram certat. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O tura lenta si scurta sambata? :) Cineva interesat?

 

S-ar putea să mă bag eu. Până una-alta, vorbește cu Mish. El cică s-ar băga sigur și ar merge mai încetișor, fiind cu pasager. Ah, și s-o stăpânești sănătos și s-o iubești la fel de mult cum a iubit-o fostul proprietar beer.gif

 

În alta ordine de idei, cel mai frumos S4R pe care l-am văzut pana acum:

 

ducati-monster-s4r-concept-paolo-tesio-16.jpg

 

Povestea și mai multe poze aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cand te duci la academie, poti sa intri intai pe la Cristi, si iti verifica el care e problema.

 

cateva figuri imi facea si mie cand am venit de la bucuresti. am alimentat de la un peco no-name, si dupa vreo 20km mia dat ca un sut si nu mai aveam aceiasi putere. de multe ori se balbaia cand bagam mana in gaz. posibil un gunoi in injector.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca rezervorul este din metal si n-a fost verificat recent de rugina, este foarte probabil ca rugina sa-si faca usor, usor loc in sitele filtrului de benzina si ulterior in pompa. Eu am patit asta la ST4, la inceput rar dupa care pur si simplu am ajus acasa, din Colentina, in 2 ore si nici n-am mai ajuns pe Amkart. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog, nr de tel al luo Andu sau al lui JinJan, baiatul cu ducati sport classic galben. Is la inmatriculari si e urgent

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea să mă bag eu. Până una-alta, vorbește cu Mish. El cică s-ar băga sigur și ar merge mai încetișor, fiind cu pasager. Ah, și s-o stăpânești sănătos și s-o iubești la fel de mult cum a iubit-o fostul proprietar beer.gif

 

Tura: OK! Ne auzim cumva? Mish, te intereseaza?

 

Motocicleta: multumesc pentru urari. O iubesc cat pot eu de mult, probabil diferit de cum a iubit-o Coco :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Guys, eu plec pe siriu spre brasov, 8 jumate la obor in rond pt cei care simt chemarea haiducilor si a carnatilor de plescoi :)

 

Pentru cei cu vama nu uitati de continuarea A2 din Murfatlar sau pe srumul prin Adamclisi :)

Oricum ar fi, va scoate pe la Agigea, scapati de conserve

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu si AlexDimi plecam maine dimineata in vama la 9 si un sfert./index.php?/topic/676669-bucuresti-vama-veche-28-apr-via-calarasi-ostrov-cu-bacul/page__st__50

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tăntălău mai eÂşti mă moldovene. stricai bunătate de capac original. ufff, ce mă enervezi.

:crack: :haha:

 

lasa bre ca se mai gasesc.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana imi iau un capac elegant, l-am decupat pe cel original :D

Nu trebuia, vezi ca de acum arcurile acelea de la ambreaj, vor incepe sa rugineasca.

 

Solutie : Pune bucata taiata inapoi!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...